mnie nie widać! yay!

niedziela, 3 maja 2020

Niedzielne Aktualności CDLIV


Człowiek pogłaszcz! I pomóż mi zanieść tę sofę do lasu!

Nikt nie spodziewał się niedzielnych o tak wczesnej porze. Ani tak wczesnych porów w niedzielę. Czy jakoś tak. W każdym razie, dziś może i nie najwięcej, ale za to jako tako. Szczególnie, że nowy wygląd bloggera nadal sprawia mi nieco problemów, głównie ze znalezieniem potrzebnych opcji. Wracając. Autumn wygłaskana? Kopytka umyte i zdezynfekowane? Maska na mordce? To możemy zacząć właściwą cześć posta. 


Dłuższa Starlight może wprowadzać komunizm na większym terenie! Ewentualnie robić za żelazną kurtynę. Taką tulaśną, puchatą i mięciutką. To by dopiero było. Wychodzisz z domu a tu na granicy leży trzysta kilometrów Starlight. Albo nie, to zły pomysł. Weź to potem nakarm... Ziemniaki zeżarła amerykańska stonka, a stonki Starlight nie zje przecież. Zaraz... TWAAAAAAAALOOOOT! Weźmiesz, zamienisz całą stonkę w coś do jedzenia dla Starlight, dobra?Ciekawa animacja od killme2paza i jedna z serii „Inne spojrzenie na”. Dosyć przygnębiająca i mroczna seria, która nie oszczędza naszych bohaterek.

A tymczasem, Kotobykiya opublikowała rysunek pokazujący, jak będzie wyglądać (zapowiedziana już jakiś czas temu) figurka Sunset Shimmer. Dokładna data premiery nie jest obecnie znana jednak wcześniej niż w 2021 roku ( i to prawdopodobnie w połowie nawet) jej nie dostaniemy. Już z aktualnymi jest spore opóźnienie. Obrazek poniżej:


Nieco płaska ale i tak świetnie się prezentuje. Tylko jakby jeszcze zmienić te kalosze na coś normalnego xD

Ja się pytam gdzie są Celestia z Luną!


Ostatni z europejskich, wielkich konwentów kucykowych w tym roku właśnie został odwołany. EuroBronycon, który miał się odbyć między 11 a 13 września 2020 odbędzie się rok później. Tym samym w Europie z większych imprez (RuBronycon odwołany zanim jeszcze wybuchło zamieszanie z wirusem, Galacon przełożony na 2021, HWC się szczęśliwie odbył, choć w ostatniej chwili) został jeden, jedyny UK Ponycon (impreza ciekawa z jednego powodu: trwa nieprzerwanie od 2004 roku. Tak dobrze czytacie. UK Ponycon zaczął się na długo przed powstaniem czwartej generacji i pierwotnie obejmował te wcześniejsze)

Co to za niedzielne bez pluszakówStatkowanie:

Starlot x MEGAPODUSIA (z Twalotem)


Komiks:
13 komentarzy:

 1. Spitfire świetna, ale Starlight i tak jest lepsza :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już prędzej spodziewałbym się wybuchu jakieś pandemii niż Niedzielnych o tej porze... Zaraz zaraz, przecież mamy pandemię.

  A tak serio pisząc, o co chodzi z długą Starlight? Skąd to się wzięło?

  OdpowiedzUsuń
 3. Tu https://www.fge.com.pl/2020/04/long-starlight.html możesz nieco poczytać i w sumie pograć w długą Starlight

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za odpowiedź.

   Wiem o tej grze, ale sądziłem, że jest ona skutkiem a nie przyczyną.

   Usuń
 4. "Nieco płaska"
  ale za to charakter ma głęboki, widać na co patrzy Kredke jak widzi kobietę! Oczywiście że na... twarz!

  OdpowiedzUsuń
 5. Chcę tą poduszkę z Twilight!

  OdpowiedzUsuń
 6. pierwszy komentarz na blogu gdzieś, nie wiem, od roku i od razu takie wyróżnienie xd

  Fajna ta figurka Sunset btw

  OdpowiedzUsuń
 7. ej, małe cycki też są fajne!

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie powiedział nigdy żaden facet

  OdpowiedzUsuń
 9. Odpowiedzi
  1. Przeniesiony na przyszły rok.
   Chyba nawet w jakimś poście się przewinęło.

   Usuń
 10. Obrazki nie chciały mi się załadować, a ja i tak po opisie wiedziałam o co chodzi... dodatkowo, gdy się w końcu załadowały okazało się, że trafiłam... czy to wy robicie takie dobre opisy czy to ze mną coś nie tak? /)

  OdpowiedzUsuń
 11. O, Niedzielne już są! \^.^/

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!