mnie nie widać! yay!

środa, 8 sierpnia 2018

Kolejny opis odcinka


Kucodropsy zapraszają przed telewizory.
Gwarancja podniesienia poziomu cukru.


Szwedzkich wycieków ciąg dalszy, bo jak wiadomo ci z Ikei mają swoje sposoby, by zdobyć informacje, opisy i tym podobne rzeczy. Coś jak nasz Pagan, tylko ździebko wolniej.

Prezentowany opis, dotyczy dwudziestego trzeciego odcinka bieżącego sezonu o wdzięcznym tytule "Sounds of Silence" (przyznać się kto pomyślał w pierwszej chwili o tym).

Szwedzki opis od tv.nu:

"Fluttershy och Applejack beger sig till kartans rand för ännu ett Vänskapsuppdrag. De ska hjälpa en ponnystam som kallas Kiriner - som är så rädda för att säga dumma saker och göra varandra illa att de har tagit ett dopp i den Tysta Strömmen."

No i po angielsku według wikii:

"Fluttershy and Applejack journey to the edge of the map on a friendship mission to help a group of  ponies named Kirin - who are so afraid to say stupid things and hurt each other that they've taken a dip in the Stream of Silence."

I amatorskie autorskie tłumaczenie, które wypali wam oczy:

"Fluttershy i Applejack podróżują na skraj mapy podczas misji przyjaźni, aby pomóc grupie kucyków zwanych kirinami, które tak boją się powiedzieć jakąkolwiek głupotę i zranić się wzajemnie, że zażywają kąpieli w Strumieniu Milczenia."

Bedzie ciekawie i cicho jednocześnie. Mam wrażenie, że po tym odcinku wiele osób by chciało się wykąpać w takim strumieniu.

10 komentarzy:

 1. Kopycio : ) Ale tozapowiada sie kucokawie yay .
  znaczy ciekawie po mojemu

  OdpowiedzUsuń
 2. Kopycio : ) Ale tozapowiada sie kucokawie yay .
  znaczy ciekawie po mojemu

  OdpowiedzUsuń
 3. SDCC leaks confirmed. Fajna piosenka będzie ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłeś blisko Poli. Po tytule skojarzył mi się ten sam kawałek, ale w wykonaniu Disturbed .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodziło mi o sam utwór, a dałem tę wersję, bo jestem za posyłaniem do oryginałów.

   Usuń
  2. Oryginał jest znacznie lepszy od nowszej wersji. Albo to nostalgia do filmowych Watchmenów.

   Ciekawostka: tytuł odcinka "The Times They Are a Changeling" jest nawiązaniem do piosenki "The Times They Are A Changin" od Boba Dylana która też pojawia się w Watchmenach.

   Usuń
 5. Mam pytanie pośrednio związane z tematem.
  Zamierzam obejrzeć odcinki MLP Equestria Girls, jednak nie wiem do końca, który odcinek jest pierwszy. Czy mógłbym poprosić kogoś o odpowiedź lub -opcjonalnie- namiar na listę odcinków? Z góry dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw 4 filmy (Equestria Girls, Rainbow Rocks, Friendship Games, Legend of Everfree), później bodajże była trylogia (Dance Magic, Movie Magic, to trzecie nie pamiętam chyba Mirror Magic), później Better Together i ostatnie chyba sa szorty CYOA, choć te dwie ostatnie kategorie nie jestem pewien. Co do tego gdzie oglądać - szczerze polecam Sparkle Subs, tam wszystkie shorty EqG są.

   Usuń
  2. Jeszcze Forgotten Friendship i Rollercoaster of Friendship" ;)

   Usuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!