mnie nie widać! yay!

środa, 16 maja 2018

Osiem obrazków #631

Osiem obrazków z Chrysalis, która wcale nie jest taka zła, na jaką ją wszyscy kreują, i smutno jej bardzo, że wszyscy albo od niej uciekają, albo chcą jej przypalić zadek magicznymi laserami, które bez krótkich spódniczek nie mają tej efektowności, jaką mieć powinny i nawet Rarity jest tym faktem bardzo zniesmaczona, dlatego wszędzie w Equestrii porozstawiano automaty, gdzie można dostać krótkie spódniczki wraz z instrukcją jak je założyć i jak najlepiej ustawić się w stronę wybuchu, by spódniczki dawały super powiewający efekt, dla którego to właśnie efektu Chrysalis tak często atakuje Equestrię.

Bo kto nigdy nie widział czegoś tak wspaniałego, jak krótka spódniczka, ten nie zrozumie, co tak ciągnie Chrysalis w stronę Equestrii. I za każdym razem, królowa najpierw rabuje miejscowe sklepy z danonków, serków pegazowanych i jogurtów z ekstra dużymi kawałkami physalis, które to dzięki swojemu językowi może wcinać bez używania łyżeczek. I nic się nie marnuje! Dopiero potem rusza na spotkanie z dumnymi, walecznymi i kompletnie bezużytecznymi gwardzistami, siejąc popłoch, strach i rozdając ulotki z datą kolejnej inwazji. Dzięki temu, lokalni sprzedawcy nabiału mogą uzupełnić zapasy, a i automaty napełnia się nowiutką partią spódniczek. 


I wszyscy na tym korzystają! Lokalni producenci reklamują swoje wyroby z użyciem wizerunku królowej, za co na jej konto w HiveBANKu wpływa dużo pieniążków, za które może rabować kolejne pegazowane serki, bo kiedy Chrysalis wpada to takiej Rariżabki, to „niechcący” zostawia złoto, a jak ma dobry humor, to reszty nawet może być bez grosza!


Najedzona królowa to szczęśliwa królowa! Po wylizaniu ostatniego kubeczka nadchodzi czas na zwyczajową rozwałkę pełną wybuchów, klaczy i krótkich spódniczek. Szkoda tylko, że za pierwszym razem wpadła górska dywizja szkocyków... Wszyscy w tradycyjnych, szkocykowych, kraciastych krótkich spódniczkach. Chrysalis się aż popłakała ze śmiechu... Chłop się za babę przebrał! Ale cóż... 

KOCHAĆ WSZYSTKICH! NIKOGO NIE OSZCZĘDZAĆ! ryknęła królowa i wyprzytulała całą armię. Każdego kucyka trzy razy... Dzielna szkocykowa dywizja swoja bohaterską postawą ocaliła... w zasadzie to nikogo nie ocaliła, bo nikt nigdy jeszcze nie umarł od tulaśnego terroru. I choć Chrysalis liczyła, że spódniczki będą nosić klacze, jak Celestia przykazała, bo tylko wtedy będą klacze, krótkie spódniczki i wybuchy, to jednak poświęcenie szkocyków tak bardzo poruszyło serduszko królowej, że postanowiła od tej pory sama nosić krótką spódniczkę. I tym sposobem nie brakowało już niczego. 


Chrysalis wygrzebała swoją czarną, plisowaną spódniczkę, którą nosiła jako część szkolnego mundurku, kiedy chodziła do liceum. A że się królowej nieco podrosło od tamtego czasu, to spódniczka stała się idealnie krótka i w sumie to cud, że zdołała się w nią jeszcze wcisnąć. I tak sobie żyła spokojnie, wcinając serki pegazowane i physalisowe jogurty, kiedy w tle wszystko wybuchało, a wiatr powiewał jej spódniczką. Dzielna dywizja szkocyków nabrała takiej wprawy w przytulaniu, że niekiedy zamieniało się to w wojnę pozycyjną, gdzie z jednej strony siedzieli okopani żołnierze, a z drugiej siedziała otoczona całymi stadami klaczy (oczywiście, że w spódniczkach!), Chrysalis. 


Dochodziło niekiedy do sytuacji, w której to kucyki przytulały się między sobą, a Chrysalis obserwowała tylko całe starcie. A było co oglądać. Wybuchy! Dramatyczne ofensywy w kierunku najbliższego automatu ze spódniczkami. Zarzucanie pozycji przeciwnika gazami tulaśnymi. Epickie starcia w obronie konwojów przewożących serki dla królowej. Z czasem, już nawet Celestia przestała (która czasem osobiście brała udział w bitwie, siejąc niebiańskie spustoszenie) ogarniać o co tutaj chodzi, ale skoro wszyscy są zadowoleni, produkcja serków pegazowanych kwitnie, nikomu nie dzieje się żadna krzywda, to nie wypada tego przerywać.


11 komentarzy:

 1. *Dalej czekam na Trixie*
  1 art zrobił mi dzień tym uśmiechem :3
  (I pczywoczyw kredkę dał Celestie bo jak by inaczej)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja to bym poprosił jako następne "latajace kuce". Kuce ze skrzydłami, kuce w samolotach, kuce wystrzelone z katapulty... Byle latały! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Kopycio :) Dalej czekam na coś w klimacie FoE .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prośba Leo Darka+ Prośba Littlepip 02 brony= "Podniebny Bandyta" *Squee*

   Usuń
  2. Albo chociaż 5 obrazków z Blackjack.

   Usuń
  3. Albo chociaż 5 obrazków z Blackjack.

   Usuń
 4. Jeśli chodzi o Chrysalis to... odcinek z jej udziałem był dzisiaj w Finlandii.

  OdpowiedzUsuń
 5. ~Czekam na Cadance~
  Pierwszy, trzeci i piąty obrazek zrobiły mi dzień ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy na poście o Chrysalis piszesz, że czekasz na Cadence. ;-)

   Usuń
 6. Szczerze pisząc, czuję się trochę zawiedziony. Przez cały post czytałem o spódniczkach, więc liczyłem, że zobaczę kucyka w plisowanej spódnicę à la Czarodziejka z Księżyca.

  *Dalej czekam na plisowaną spódniczkę*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obrazki z kucykami w plisowanych spódniczkach? Dobry pomysł.

   *Dołącza się do czekania na plisowaną spódniczkę*

   Usuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!