mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 13 listopada 2017

5 kucyków (plus źrebięca wersja jednego z nich) w zbrojach, które obronią wasz dzień lub was podbiją oraz z jakiegoś powodu są zwrócone w lewą stronę #506


Siemanko wszystkim! Poniedziałek to potworny dzień, dlatego mam dla was kilka kucyków, które zadbają o wasze bezpieczeństwo w razie nagłego ataku Bugbeara lub innego wybryku natury. No, może nie wszystkie, ale ten strażnik na pewno.


Rycerze to zapewne jedna z pierwszych myśli, gdy mówimy o średniowieczu. Honorowi wojownicy walczący dla chwały, dam swoich serc oraz w imię wzniosłych idei i majątku przy okazji. To wszystko sprawia, że niejeden kucyk marzy o takiej karierze. Zaraz… Czy ten kucyk zamierza walczyć mieczem w pyszczku…?

Nadszedł twój czas, skarbie!

Equestria idzie z duchem czasu i dziś nawet damy mogą zostać rycerzami. Choć dla wielu może być to niedorzeczne, jestem przekonany, że klacze sprawdzą się w boju równie dobrze, jak ogiery. Chyba że zorientują się, jak brudne bywają pola bitwy.


Niestety nie tylko szlachetni wojowie noszą zbroje, w końcu to element chroniący przed ciosami oponentów. Oczywiście nie zawsze istnieje potrzeba noszenia pełnego opancerzenia, dlatego Nightmare Moon może sobie pozwolić na noszenie samego hełmu. Nawet bez niego wymiata.


Wybiegnijmy trochę w przyszłość. Jak wiadomo, wojna się nie zmienia, wraz z nowym uzbrojeniem pojawiają się nowe elementy obrony osobistej. Pancerze wspomagane to wytrzymałe konstrukcje dające użytkownikowi potężne możliwości jak zwiększona siła czy systemy podtrzymujące życie. Niestety nawet one nie pomogły uchronić świata Fallouta przed zniszczeniem.

Bonus


Jakie to słodkie! Kto jest naszym małym rycerzykiem, no kto?

4 komentarze:

 1. Mini Luna!!!
  *A teraz czekam na mini Twi*

  OdpowiedzUsuń
 2. Mała Luna jest taka słodziutka ❤❤

  OdpowiedzUsuń
 3. *Dalej czekam na Trixie*
  Woona I tak wygrywa (ale arty całkiem niezłe muszę przyznać [z Trixie były by jeszcze lepsze])

  OdpowiedzUsuń
 4. 3. Gdybyś czytał serie "Legends of magic", wiedziałbyś, że to nie wynalazek ostatnich czasów.

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!