mnie nie widać! yay!

niedziela, 8 października 2017

[Aktualizacja II] S07E22 „Once Upon a Zeppelin”

https://dm29.deviantart.com/art/Sparkle-Family-Homecoming-528867188

Once upon a zeppelin, above the magical land of Equestria, there were two regal sisters-in-law who spent time together and created disharmony for all the ship.

Zlot rodzinny na sterowcu? Rodzina Sparkle to ma fantazję! Trzy księżniczki, książę i oszczędni teściowie. Co mogłoby pójść nie tak? Oczywiście dowiemy się już dziś o 17:30 (teoretycznie moglibyśmy dowiedzieć się wcześniej, gdyż kanadyjski Treehouse emituje odcinek pół godziny wcześniej, ale nasze źródło wątpi w istnienie takiego streamu). Zapowiedź odcinka możemy zobaczyć tutaj, a linki do DailyMotion pojawią się za kilka godzin.

Streamy:


Wersja oryginalnaPolskie napisy od SparkleSubs:


12 komentarzy:

 1. Iron Will! Tego żem siem nie spodziewoł. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no ja też   takie pytanko... GDZIE BYŁ TEN BASEN?! On sie pojawił z nikąd!!!! :O

   Usuń
  2. Chyba był na tylnej części sterowca,bo na przedniej nie ma w ogóle wejścia,które za basenem się znajduje i widać,że to w tej płaskiej ściance. Dobrze widać w 7 min i 47s,a później w 11 min i 39s.

   Usuń
 2. Taki trochę offtop: Czy nie wyciekł już przypadkiem finałowy dwuodcinkowiec? Bo widziałem właśnie wycięte gify na Derpibooru.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obawiam się, że jest to niestety prawda.. Hasbro już zdjęło wszystko z jutuba, ale na innych stronach finał się trzyma. Ja mimo wszystko poczekam tym razem do premiery. Niech ktoś tam straci stołek, bo wszystko im wycieka, nawet film

   Usuń
  2. Może napadła ich ta sama grupa, która ukradła gre o tron z serweró HBO? ;D

   Usuń
  3. Właściwie to wyciekły pozostałe odcinki 7 sezonu. Oprócz finału mamy na Dailymotion też Uncommon Bond i Secrets and Pies.

   Usuń
  4. Hmm, skoro tak, to chyba mogę obejrzeć wszystkie po kolei już teraz..

   Usuń
  5. Ja tam poczekam, aż SparkleSubs ogarną napisy. :)

   Usuń
  6. (przepraszam administratora fge i wszystkich za link z dailymotion video przepraszam) wyciekły pozostałe odcinki 7 sezonu wszystkie i finałowy dwuodcinkowy tez z Star Swirl Brodaty (starswirl the bearded) i legendarnymi kucykami walczącymi z kucykiem cienia shadow pony to zobaczycie w finale 25 i 26 odcinku My Little Pony: Friendship Is Magic (przepraszam wszystkich za mój post na fge)

   Usuń
 3. Kurde, Star Tracker to taki typowy brony, którego waifu jest Twilight. Czy ten wątek to nie jest takie trochę zwrócenie fandomowi uwagi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś w stylu: "Przestańcie już clopać, przeraża nas to."?

   Usuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!