Zrób to razem z Derpy (?)
Derpy, w ramach swego uwielbienia dla najwspanialszej z księżniczek - Księżniczki Twilight, postanowiła stworzyć figurkę, przedstawiającą ją. Wszystkie kucyki w Ponyville uznały, że to najdokładniejsza figurka ich wielkiej władczyni, jaką do tej pory widziały. A oto jak powstawała.
Musicie mieć:
- wszystko to mam od podstawówki, więc naprawdę nie pamiętam ile kosztowało. mamy zapytajcie, mamy wiedzą takie rzeczy.
WYKONANIE:
4. Do skrzydeł i korony doklejcie taśmę dwustronną, żeby się trzymała na wspaniałym ciele wspaniałej księżniczki.








Emm fajne xD Tylko nie lepiej było by zrobić to na kucu G4? Ale jes ok xD i pyt. kto to robił? xD
OdpowiedzUsuńTo jest "Zrób to z Derpy" a nie "Zrób to profesjonalnie" :*
UsuńPrzecież Derpy to najprawdziwsza profesjonalistka.
UsuńInnego kucyka nie miałam xD i robiłam to własnoręcznie, zajęło mi całe 15 minut (wliczony czas schnięcia farby) xDD a kucyka z G4 nie miałam, z resztą ten piękniejszy <3
UsuńMi się farba na kucu z G3 nie trzyma...
OdpowiedzUsuńTen jest chyba z gumy czy czegoś, to farba się trzyma, choć są zacieki ;]
UsuńMyślę, że efekt końcowy zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta xD
OdpowiedzUsuńoH pIeNkNe!111 :**<33::D:DXDXDXD^^ :**
OdpowiedzUsuńHeh... I pomyśleć że ja kucyka z G3 przerobiłem na bezgłowego konia z Sleepless in Ponyville....
OdpowiedzUsuńMoja kuzynka i ja zrobiłyśmy całe ponyvill z bezgłowych kucyków XD
UsuńOŁ MAJ CELESTIA!!! TO NAJCUDFFNIEJSHA RZECZ JAKOM W ŻYCIU WIDZIAŁAM!!! KOFFAM TO! BOSKIE! MEGA! ;**** <3333333
OdpowiedzUsuńTo jest cudoffne <3 Derpu, derpu, derp... Czysty proffesionalism <3
OdpowiedzUsuńWybaczcie, że dopiero teraz zauważyłem, ale dole nadal są linki do poprzedniego tła.
OdpowiedzUsuńDziu, twój pomysł jest wspaniały! Chyba najlepszy poradnik do tej pory! ^_^ Myślisz, że można zrobić w ten sposób Lunę, czy to raczej nie wypali?
OdpowiedzUsuńxDD myślę, że można :D Choć za to, że to mój najlepszy poradnik, to powinnam się chyba obrazić :P
UsuńZ tym "najlepszym" to mój nienajlepszy żart ;D Ja zwykle najpierw coś robię, potem myślę
UsuńHehe, nie ma sprawy :D Żart zrozumiałam, ale i tak nie mogłam się powstrzymać od komentarza xD
UsuńDerpy ,derpy ... derpy every here ! (Mam nadzieje że dobrze napisałam)
OdpowiedzUsuńWciąż czekam na twoje wydmuszki!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Heh, pomyślałam, że skoro święta już za nami instrukcję na wydmuszki zrobię za rok xD ale skoro tak bardzo jej chcesz, zrobię specjalną dla ciebie i wyślę ci prywatnie :D
UsuńEj, ja mam pytanie... A gdzie róg magicznej wspaniałości? :D
OdpowiedzUsuńHmm... to jest bardzo dobre pytanie... nieee, ja wcale o nim nie zapomniałam XP na pewno wspaniała korona go zasłania :D
UsuńYay! To mój ulubiony "Zrób to Razem z..."! Zrobiłam taką Twiligh mojej mamuni i była zachwycona! Zastanawiam się czy takich nie sprzedawać. :P
OdpowiedzUsuń