Zrób to razem z Derpy (?)



Derpy, w ramach swego uwielbienia dla najwspanialszej z księżniczek - Księżniczki Twilight, postanowiła stworzyć figurkę, przedstawiającą ją. Wszystkie kucyki w Ponyville uznały, że to najdokładniejsza figurka ich wielkiej władczyni, jaką do tej pory widziały. A oto jak powstawała.



Musicie mieć:
  • wszystko to mam od podstawówki, więc naprawdę nie pamiętam ile kosztowało. mamy zapytajcie, mamy wiedzą takie rzeczy.
WYKONANIE:
1. Na 1/4 białej kartki A4 narysujcie pisakiem najpiękniejsze skrzydła, jakie potraficie.


2. Wytnijcie je i pomalujcie na fioletowy kolor wspaniałości. Musi być idealny!


3. Zróbcie koronę z prawdziwego srebra. Nie zapomnijcie o gwieździe wspaniałości.


4. Do skrzydeł i korony doklejcie taśmę dwustronną, żeby się trzymała na wspaniałym ciele wspaniałej księżniczki.


5. Nałóżcie skrzydła i koronę z należytym Wspaniałej szacunkiem.


6. Jeśli wspaniałe ciało waszego wspaniałego kucyka nie jest fioletowe, pomalujcie je wspaniałą farbą o idealnym kolorze.



Powodzenia i miłego dnia!

Komentarze

  1. Emm fajne xD Tylko nie lepiej było by zrobić to na kucu G4? Ale jes ok xD i pyt. kto to robił? xD

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To jest "Zrób to z Derpy" a nie "Zrób to profesjonalnie" :*

      Usuń
    2. Przecież Derpy to najprawdziwsza profesjonalistka.

      Usuń
    3. Innego kucyka nie miałam xD i robiłam to własnoręcznie, zajęło mi całe 15 minut (wliczony czas schnięcia farby) xDD a kucyka z G4 nie miałam, z resztą ten piękniejszy <3

      Usuń
  2. Mi się farba na kucu z G3 nie trzyma...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ten jest chyba z gumy czy czegoś, to farba się trzyma, choć są zacieki ;]

      Usuń
  3. Myślę, że efekt końcowy zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta xD

    OdpowiedzUsuń
  4. oH pIeNkNe!111 :**<33::D:DXDXDXD^^ :**

    OdpowiedzUsuń
  5. Heh... I pomyśleć że ja kucyka z G3 przerobiłem na bezgłowego konia z Sleepless in Ponyville....

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Moja kuzynka i ja zrobiłyśmy całe ponyvill z bezgłowych kucyków XD

      Usuń
  6. OŁ MAJ CELESTIA!!! TO NAJCUDFFNIEJSHA RZECZ JAKOM W ŻYCIU WIDZIAŁAM!!! KOFFAM TO! BOSKIE! MEGA! ;**** <3333333

    OdpowiedzUsuń
  7. To jest cudoffne <3 Derpu, derpu, derp... Czysty proffesionalism <3

    OdpowiedzUsuń
  8. Wybaczcie, że dopiero teraz zauważyłem, ale dole nadal są linki do poprzedniego tła.

    OdpowiedzUsuń
  9. Dziu, twój pomysł jest wspaniały! Chyba najlepszy poradnik do tej pory! ^_^ Myślisz, że można zrobić w ten sposób Lunę, czy to raczej nie wypali?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. xDD myślę, że można :D Choć za to, że to mój najlepszy poradnik, to powinnam się chyba obrazić :P

      Usuń
    2. Z tym "najlepszym" to mój nienajlepszy żart ;D Ja zwykle najpierw coś robię, potem myślę

      Usuń
    3. Hehe, nie ma sprawy :D Żart zrozumiałam, ale i tak nie mogłam się powstrzymać od komentarza xD

      Usuń
  10. Derpy ,derpy ... derpy every here ! (Mam nadzieje że dobrze napisałam)

    OdpowiedzUsuń
  11. Wciąż czekam na twoje wydmuszki!

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Heh, pomyślałam, że skoro święta już za nami instrukcję na wydmuszki zrobię za rok xD ale skoro tak bardzo jej chcesz, zrobię specjalną dla ciebie i wyślę ci prywatnie :D

      Usuń
  12. Ej, ja mam pytanie... A gdzie róg magicznej wspaniałości? :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Hmm... to jest bardzo dobre pytanie... nieee, ja wcale o nim nie zapomniałam XP na pewno wspaniała korona go zasłania :D

      Usuń
  13. Yay! To mój ulubiony "Zrób to Razem z..."! Zrobiłam taką Twiligh mojej mamuni i była zachwycona! Zastanawiam się czy takich nie sprzedawać. :P

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!

Popularne posty