Niedzielne Postowanie DCLXIX


Przytul robaczka, nie daj mu marznąć w ciemnym kącie. Inna opcja to jak się tam znalazł, gdy wszystkie okna zamknięte w piwnicy.

Za nami Dzień Dziecka... Nie wiem w sumie co to za ogłoszenie parafialne. Ujmę to tak, współczuję wszystkim podróżnym w dniu wczorajszym, którym zamarzyła się wycieczka pociągiem. Ilość gunważerii nie do opisania.

Wróćmy do kucyków, czyli coś co miało dać radość małym dziewczynkom, a dało radość spoceńcom. Target jednak podobny.


Applejack jest jak ten cichy gość z twojej klasy. Niby go nie ma, a jak da o sobie znać to zazwyczaj chowasz się pod ławką.

Moving on...

Jakiś czas temu zrobiła się lekka gunwoburza o coś co i tak staje się nieuniknione, czy zastąpienie aktorów głosowych przez sztuczna inteligencję przez Ca$hbro. Wiadomo, biedne korpo, musi ciąć wydatki, bo CEO nie stać na kolejnego merola.


Niemniej po dogłębniejszej analizie, okazało się, że na AI kucyki jeszcze troszkę poczekamy, choć kto wie czy nie pojawią się wcześniej niż później.

Z przyjemniejszych rzeczy...

 PRZYTUL KUCYKA!

Krótki instruktaż czego nie robić swojej nowonabytej Lunie. W sumie nie wiem kto by chciał się żenić z Luną, coraz ciężej o dobrej jakości wodę z kałuży i nawet owies już nie taki. Chyba że planujesz uprawiać ziemniaki, to wtedy może być przydatna.


Lemonlestia otwiera cotygodniowy przegląd pluszaków, a przy okazji pokazuje jak uporać się z przerośnietymi bambaryłami.


Jakby Flutterek u mnie brakowało.

A teraz cisz, bo jak ją kto obudzi to mu ztęczboomuje jelita.A no tak, zaczął się miesiąc ładowania tęczy do wszystkiego, czyli w zasadzie tak jak cały rok, tylko bardziej, bo nawet mercedesy są bardziej kolorowe.

Gejowo tako.

Rainbow got all the mares in June.

Komentarze

 1. "W sumie nie wiem kto by NIE chciał się żenić z Luną"
  Zapomniałeś jednego słowa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo Polineks to ciągle złol najgorszy, ze wszystkich! Bardziej najgorszy jest tylko Kredke. I jeszcze parę tuzinów innych złoli Q_Q

   Usuń
 2. Serio - nawet tu wspominacie o najgorszym, najgłupszym i najbezsensowniejszym miesiącu w roku?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, że to bait ale... dlaczego nie lubisz czerwca? Czerwiec to jeden z moich ulubionych miesięcy w roku!

   Usuń
  2. Ze względu na propagowanie............. Nie - nienapiszę tego słowa. Za bardzo lubię FGE i nie chcę dostać ostrzeżenia/bana czy czegokolwiek innego.

   Usuń
  3. Ja mogę tylko powiedzieć, że propaguję normalność, ale nie każdy musi się ze mną zgadzać.
   Mam nadzieję, że spotkamy się kiedyś wszyscy po jednej stronie. I tyle. Nie chcę za bardzo ciągnąć tego tematu

   Usuń
  4. W zasadzie to dla beki. Tak samo trzeba będzie wspomnieć o bezorzechowym listopadzie

   Usuń
  5. Beka beką, ale wszędzie wciskają to dziadostwo. Czy na Derpibooru, czy do postów na Fejsie (obserwuję kilka stron I
   grup związanych z MLP). Kiedyś nawet wyhaczyłem bana na derpi, za minusowanie obrazków z wiecie czym.

   Usuń
 3. Przytulam małą Krysię z kąta w moim domu. Te wszystkie robaki które uważam za obrzydliwe lub niebezpieczne https://chozoba.pl/obrazek/38690/zdziwiony-kot

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta Flutterka jest tak przecute,że aż czuję jak roztapia mi się serduszko... chętnie wytuliłbym też tęczową,ale nie chciałbym jej obudzić,żeby nie dostać ponaddźwiękowym bum 🤣 (ale to nie zmienia faktu że w dalszym ciągu nie jest słodka kiedy śpi)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta Rainbow Dash stopiła moje serduszko. Zdjęcie z AJ razem z RD się już powtarza, było na poprzednich niedzielnych... Czyżby subtelna próba pokazania swojego ulubionego shipu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie subtelne pokazanie że nie czyta się poprzednich postów

   Usuń

Prześlij komentarz

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!

Popularne posty