Nikogo Nie Oszczędzać! DCLXV + info o ponymeetach


Pipp jest mała? A cóż to za propaganda! 

W końcu to Mój Mały Kucyk, to musi być mała! Czego się spodziewaliście?  Że będzie duża jak Big Mac? W sumie to byłoby trochę hot... a tak to mogę sobie wyobrazić Pipp, która podsakuje nieporadnie, bo ktoś jej zabrał ciastko. No, może to słaby przykład, bo w końcu jest pegazem, więc może się wznieść, a niekoniecznie podskakiwać. Ale może kiedys będzie musiała pójść do banku i nie będzie mogła dosięgnąć do okienka. Pan w banku: NUMER 669, STANOWISIKO D, Pipp podchodzi, a on jej *parska śmiechem* nie widzi i mówi: NO TO W TAKIM RAZIE NUMER 670... A wtedy, haha, Pipp, wkurzona, bo coś takiego spotyka ją w każdy czwartek, hahaha, ona mówi: nie widzi pan, że ja tu jestem? A on, hahaha, przepraszam, on na to mówi, hahahahihi, przepraszam, ale to naprawdę zabawne, wychyla się zza okienka, patrzy w dół i takie, hihi, no więc: Pipp, to już trzeci raz w tym miesiącu. Mówiliśmy pani, że nie ma pani środków na koncie!


Komentarz Tygodnia


O tak! Cenzura! Moja ulubiona :3
Ale gdybyśmy jednak chcieli to kiedyś opublikować...

To bardzo was prosimy o informacje na temat wszelkich meetów. Mea culpa, bo czasem gdzieś coś usłyszę o jakimś meecie i potem zapominam opublikować (ale wrzucę info o Znaczkowym Twilightmeecie i Kucyfeście w tym poście), ale siedząc mało w fandomie, nie zawsze jestem na czasie, gdzie i kiedy jest jakieś spotkanie. O wielu dowiaduję się po fakcie.

Najlepiej wysłać maila albo wstawić linka do wydarzenia w komentarzach pod postem o innym meecie albo pod Niedzielnymi! To już daje nam jakieś spojrzenie na sprawę. No i dużo osób czyta Niedzielne, więc nawet jak przegapimy, to inni się dowiedzą.

To nam naprawdę ułatwia pracę!
Z góry wielkie dzięki i brohoof!


Jako się rzekło: ponymeety!
Z góry dziękuję Neijowi za wygodne gromadzenie info o wszystkich meetach na naszym wspólnym serwerze

Znaczkowy TwilightmeetOd organizatorów:

Czy na Waszych bokach pojawiły się już Urocze Znaczki? Jeżeli nie, to może spróbujemy je wspólnie zdobyć?
W imieniu Stołecznego Bronies Twilight serdecznie zapraszamy Was do Warszawy, 29 czerwca 2024 roku na Znaczkowy Twilightmeet! Tak jak podczas pierwszej edycji w 2018, także i teraz ponownie postaramy się razem znaleźć nasze ukryte talenty uczestnicząc w rozmaitych atrakcjach! Na pewno nie zabraknie wśród nich ani kucykowego karaoke Trotmanii na matach tanecznych , gier czy warsztatów.
Do zobaczenia!

Rejestracja na meeta pod linkiemREJESTRACJA

GDZIE:

Warszawa, Chodecka 4 - Centrum Kultury Jowisz

KIEDY:

Sobota, 29 czerwca, 11:00 - 19:30

Link do wydarzenia na FB: LINK

Wstawiam własną mapkę, bo fejs na fanpage'u coś derpił i pokazywał oklice Alei Jerozolimskich
Kucyfest


Info od organizatorów:

W sercu Śląska, tam gdzie gruba kryje swoje tajemnice, zapraszam Cię na letnią podróż do magicznego świata. Czy jesteś gotowy na spotkanie z kucykami i tajemniczym Ślunskiem?
Przygotuj się na słońce, lato i mnóstwo niespodzianek. To będzie spotkanie, które wypełni Twoje serce radością i przyjaźnią.
Odkryj z nami, co kryje się za tymi zagadkowymi słowami. Dołącz do nas 13 i 14 lipca w Katowicach. Czekamy na Ciebie, bo to wydarzenie, którego nie możesz przegapić!


GDZIE:

Katowice, Dom Śląski im. dr Łucji Staniczkowej

KIEDY:

13 lipca od 12 - 14 lipca do 12

Link do wydarzenia na FB: LINK

Jak naprawdę mała jest Pipp? Naukowcy do dziś nie mają pewności...


Animacja: Misty Dream, Odcinek 1: Onset of Moonrise


Fanowska animacja! I widzę uroczą kucoperkę!!! Wygląda mega ciekawie!


Z opisu na YouTube: Po półtora pracy pod osłoną milczenia i blisko 5 lat od zakończenia G4, wreszcie ukazał się pierwszy odcinek "Misty Dream", jednego z największych fanowskich projektów animacyjnych oraz najbardziej ambitnej serii animacji w fandomie Bronies.

No to co? Trzymamy kopytka, by wyszły także i następne odcinki, a twórcy mieli możliwości opowiedzieć w całości zaplanowaną przez siebie historię?


Cupcakes powraca...


A ta animacja może i jest krótszta, ale coś mi się wydaje, że to dopiero pierwsza część, więc spokojnie, zaraz się rozkręci!

Ale zawiera:
- język japoński
- przemoc
- cupcakes
- piosenkę wpadającą w ucho

Tak więc od razu widać, że porządna robota!I swear, zaczynam wchodzić w ten etap w życiu, że już coraz mniej łapię memy na necie xD Może nie tyle nie łapię, co nie chce mi się złapać. No ale ten jest nawet śmieszny, więc brawa za to xD
Dla pewności dodam jeszcze jedno xD, byście i wy mogli się ze mnie pośmiać.


Plusssssssssssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzaki

Czyli takie musujące, rozpływające się w waszych sercach!


No bo czy da się przejść obojętnie obok tej Izzy? Nie da się! I wiem, że większość z was będzie patrzeć na ten świetnie wyprofilowany zad, ale I'm sorry, look at that fabulous mane, darling! That's totally exceptional!


A taka mała Blumka jest prosta, ale też słodka!Natomiast księżniczki... może nie są zbyt... no, ale za to mają ze sobą fragment ściany, którą rozwalili ostatniej osobie, która się z nich śmiała!


Taki kuc to pies na klacze!


Shipping Tygodnia


A gdyby tak po pierwszym odcinku, Twilight i Luna zapałały do siebie potężnym uczuciem? W końcu nie wiemy, jakie naprawdę były plany Celestii. Może po prostu nie chciała, by jej siostra była samotna?


A i poświęciłem minutę, by zrobić tego mema:


Oto odpowiedź! Dowód naukowy!

Komentarze

  1. Cosik mi się zdaje, że ktoś chce się spotkać z sędzią Anną Marią Wesołowską, za śmieszkowanie z Jej Wysokości Księżniczki Pipp Petals...

    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie się wydaje, że Pipp jest jeszcze mniejsza: https://derpibooru.org/images/2902643?q=pipp+is+smol

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!

Popularne posty