100 lat banowania, czyli przegląd historii bloga oraz komentarzy w ramach uciechy i biczowania się (1)


Oczywiście wcale nie mam zaległości w robieniu rzeczy, więc pora na rozpoczęcie nowej, fajnej serii na blogu, która na wszelki wypadek nie będzie numerowana cyframi rzymskimi. Seria ta ma stanowić przegląd starych postów, komentarzy i zabawnych sytuacji z życia naszego bloga. 
A blog istnieje już, bagatela, prawie 13 lat! Kiedy to zleciało, no nie? :o

FGE zaczęło się do posta Co to za blog?
A zatem jest to pierwszy post, jaki napisałem na blogu.
Warto też zaznaczyć, że nie było żadnego wcześniej, a to był nie tylko jeden z pierwszych, ale numer jeden!
Jeśli ktoś przeoczył, podkreślę, że od niego wszystko się zaczęło!Ja wiem, że moje życie potoczyło się zupełnie innymi torami. Poznałem ludzi, których nie miałbym prawa nigdy poznać i stałem się z pewnością innym człowiekiem, niż Mere z innej rzeczywistości. 


Niestety nie Laurent, a Lauren. Ale wtedy ta literówka, choć znałem poprawny zapis, kompletnie umknęła mojej uwadze, a potem przez lata nie zwracałem na nią uwagę. Co było łatwe, bo rzadko wchodziłem do tego posta. Dopiero dużo później na redakcyjnym Discordzie widziałem, że ludzie się z tego nabijają. Nie wiedziałem, o co chodzi, a ubawieni redaktorzy uświadomili o mojej wielkiej pomyłce xD

Co ciekawe, nikt nie wytknął błędu w komentarzach aż do roku 2017:


A nie, wiedzieli wcześniej... wszyscy wiedzieliście wcześniej, A NIKT MI NIE POWIEDZIAŁ!
A mógł powiedzieć, bo ten pierwszy post, często odkrywany dość przypadkowo, jest jednak kultowy:
W niektórych ten post budzi fali nostalgii i wspomnień...Choć początki mieliśmy dość skromne i trzeba było cieszyć się z małych rzeczy!


A dziś... nie potrafię naprawić komentarzy. Widocznie niektóre rzeczy dawniej były lepsze!

A sam post, który popełniłem wpisywał się w "jakość" pozostałych, jakie napisałem w tamtym okresie. Co rzuca się w oczy, a właściwie w kliknięcie, to fakt, że żaden z zamieszczonych w nich linków nie działa, obrazki nie mają źródeł, nie wczytuje się zdjęcie LAURENT Faust, formatowanie leży i tutaj może przestanę się nad sobą znęcać.

Myślę, że po tym poście widać najlepiej, że były to moje pierwsze kroki jako internetowego "twórcy". TO NIEPRAWDA, MIAŁEM WCZEŚNIEJ BLOG NA ONECIE. 
A kolejne posty jak pierwszy "fanfik" na 1.5 strony tylko to potwierdzają. Ale też fakt, że wtedy nie było niczego innego, a ja nie wiedziałem, jak to sklasyfikować... 

Komentarze

Popularne posty