mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 22 lutego 2021

Czy to możliwe, że właśnie poznaliśmy styl MLP Gen. 5?

 


Macie ochotę na spanko? Przecieracie oczka ze zmęczenia? Marzycie o mięciutkiej podusi, by zaznać odpoczynku i najlepszej rozrywki świata, czyli spania?
Czemu by nie spróbować kucykowej pościeli!

Hm... tylko czemu te kucyki wyglądają inaczej? 

To nie może być prawda, ale... wszystko wskazuje na to, że to oficjalna, licencjowana pościel My Little Pony! :O

Zapraszam do posta po więcej szczegółów!

Zapowiedź sprzedaży tego zestawu, którego kupno sprawi, że wasze przeżycia łóżkowe... to źle brzmi... SPANIE będzie o 20% bardziej cool, pojawiła się na stronie firmy Jerry Fabrics, która już wcześniej sprzedawała licencjonowane produkt z MLP.

Czyżbyśmy zatem poznali, jak będą wyglądać kucyki w generacji 5?.
Nie jest to wykluczone, ale wstrzymajcie swoje (hehe) konie.

Wygląd kucyków z G4 mocno różnił się między animacją a pierwszymi oficjalnymi produktami (na korzyść tej pierwszej). Mimo tego możliwe, że właśnie po raz pierwszy widzimy nowe główne bohaterki nowej generacji!

To jak? Nadal macie ochotę na spanko? ;3

13 komentarzy:

 1. Kojarzy mi się zdeczka z Indiami, ale kto wie?... po prostu mam takie odczucia, patrząc na trzeciego kuca. A może po prostu za długo mieszkam ze studentem z Indii :D.
  Wątpię by był to ostateczny design, a bardziej uproszczona jego wersja, jak na części merchu z G4 (sam posiadam taką poduchę). Pozostaje liczyć na oficjalne zapowiedzi!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam takie skojarzenia, ale raczej to tylko wrażeniel. No i fakt, merch zazwyczaj przedstawia uproszczoną wersję.

   Usuń
 2. 1. Wyglądają lepiej, niż inne prawdopodobne designy, które widziałam.
  2. Zależy z kim. ;>

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie jest spoko. Futerko na kopytkach było popularne w fandomie i widać, że śledzili jak się rysuje kucyki. To dobrze o nich świadczy.

  OdpowiedzUsuń
 4. W sumie ciężko mi ocenić. Na pewno wolałbym taki design, niż ten z Pony Life, ale mam też nadzieję, że to jednak nie jest ostateczny wygląd kucyków. Ja jestem zdania, że skoro od generacji 1-3 Hasbro dokonało takiego przełomu jak ten w 4, to stać ich na więcej i szczerze trzymam za nich kciuki :D I mam ochotę na spanko i to wieeelką.

  OdpowiedzUsuń
 5. Te ich spojrzenia mnie przerażają ;-;

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta pierwsza z prawej przypomniała mi o tej klaczy z "restauracyjnego" odcinka z Rarity i Pinkie w Canterlocie (wiecie, mówię o tej, no, jak jej tam... "Cośtam Masali" ;) ). Wg mnie styl wygląda podobnie. I, jak już całkiem niedawno pisałem, właśnie na coś takiego liczyłem (tj, na style będący jakby połączeniem stylu obecnego w serialu ze stylem z filmu i np. specjala pt. Rainbow Roadtrip. I, wg mnie, tak to właśnie się prezentuje. Supcio!

  OdpowiedzUsuń
 7. Już w następnych Niedzielnych Aktualnościach!

  - Celestia przerywa emeryturę, by jako straszliwo-tulaśna Daybreaker zniszczyć nową Equestrię! "Nie po to pozostawiłam królestwo w kopytkach tej fioletowej łajzy!". Przeczytaj, co jeszcze sądzi Pani Dnia o G5 i rządach Królowej Twilight!

  - "A fe! Nie mamy zamiaru zniżać się, by straszyć te dziwadła. A co dopiero je pożerać!" - Nightmare Moon nie kryje odrazy i zapowiada, że w akcie zemsty ześle koszmary na pracowników Hasbro.

  - Tylko na FGE ekskluzywny wywiad z poduszką, która wywołała nową schizmę w fandomie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mi się te pucyki podobają, o! A będę jeszcze lepsze \^.^/

   Usuń
  2. BędĄ. Nie, że ja będę. Bo nie.

   Usuń
 8. Ja tu widzę solidny regres wyglądu postaci, więc jednak liczę, że to nie będzie ostateczna wersja.

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!