mnie nie widać! yay!

niedziela, 17 listopada 2019

Niedzielne Aktualności CDXXX


Choć MLP G4 się skończyło, to Niedzielne się nie kończą i możemy zacząć odliczanie od 10 w dół bowiem osiągnęliśmy w tym odcinku numer 490! Niedługo będziemy świętować 500. post z tej najstarszej serii na blogu, mamy nadzieję, ze zostaniecie z nami do tego czasu. Tymczasem zapraszam do środka po informacje z fandomu.


Komentarz tygodnia


Dobra życie z sąsiadami to podstawa.

Newsy

Przypominamy o Krakowskim Ponymeecie 18.3Już za tydzień, 23 listopada w Krakowie odbędzie się Krakowski Ponymeet 18.3, na który serdecznie zapraszamy. Atrakcji będzie mnóstwo, do tego gry, zabawy, a przede wszystkim masa wspaniałych ludzi. Adres: Focha 39, Kraków.


Pony Holiday Special od IDWNowy komiks z przygodami kucyków od IDW niedługo się ukaże, a już teraz możemy się zapoznać z trzema stronami podglądu.
Dywan z Pinkie Pie w Castoramie

Udało mi (czyli Wonszowi) się namierzyć w Castoramie dywan z Pinkie Pie. Otrzymałem też kilka sygnałów, że w ofercie jest więcej wzorów, ale ja żadnego innego nie spotkałem osobiście. Cena niestety trochę wygórowana jak na dywan nienajlepszej jakości - 328 zł.


Nowa kucykowa gra


Ukazała się nowa gra z kucykami - Pinkamena: The Origins Act 1. Może poziom zaawansowania tej produkcji nie urywa cutie marka, ale wydaje się być w sam raz do popykania w coś z kolorowymi konikami. Grę znajdziecie pod tym adresem. Poniżej 2 screeny z rozgrywki.Nowa animacja od AgrolChannelWizK!ds wypuściło figurki Mane6 do malowaniaCoś dla fanów modelarstwa - na rynek zostały wypuszczone figurki Mane6, które należy samodzielnie pomalować. Osoby niewprawione w tego typu robotę niech się nie martwią malowaniem drobnych detali jak oczy czy znaczki, te są dołączone do zestawu w formie naklejek.

PluszakiKomiks Tygodnia


Shipping Tygodnia


To tyle ode mnie, trzymajcie się ciepło. I noście czapki, bo na zewnątrz już robi się zimno!

14 komentarzy:

 1. Figurki do malowania O_O Byłaby faza, jakby pojawił się kiedyś kucykowy bitewniak. Karcianka kolekcjonerska już jest, erpeg jest, no to czas na figurkowego Ponyhammera! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. A czy mogę nosić berecik zamiast czapki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie! Moda polega na tym, że to Ty wyznaczasz kierunek.

   U mnie bardzo modna jest czerń, turkus i fiolet z dużą ilością stali.

   Usuń
 3. Super jest ten pluszak z kokardą w kolorze miedzi. OC czy postać z serialu? A jeśli postać z serialu, jak się nazywa?

  Zabawne mieć Pinkie-dywan ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Plus tej nowej gry jest język polski, to chętniej można przetestować

  OdpowiedzUsuń
 5. O, fajnie, mój komentarz. ^^
  Kiedy spojrzałem na drugi kadr komiksu z Trixie i Starlight byłem przekonany że powie "Why are you gay?" xD.
  Mam nadzieję że pojawię się na krakowskim meecie, przynajmniej na chwilę, pół roku temu byłem i było k0zak.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakby ktoś chciał, to jest strona Castoramy z tym dywanem: https://www.castorama.pl/dywan-happy-cute-133-x-180-cm-czarny-id-1116145.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie będzie nowych obrazków? Złe człowieki chyba zabrały, albo niby inaczej coś tam Q_Q

  OdpowiedzUsuń
 8. Widziałem dziś ten dywan na żywca i faktycznie, zadka nie urywa. Podobnie zresztą jak dwa dywany z Drżypłoszką przyuważone w sklepie (z dywanami) Arte

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!