mnie nie widać! yay!

środa, 16 października 2019

Kącik lektorski Bronies Corner


Zapraszamy wszystkich do naszego kącika. Na czym to polega? O godzinie 20:00 rozpoczyna się czytanie. Obywa się ono live! Różne dzieła małe i duże, zachęcamy więc do dawania swoich propozycji. Poza spotkaniami odbywają się także dyskusje na temat fików i nie tylko! Każdy też może spróbować swoich sił w lektorowaniu na kanale treningowym, zawsze znajdzie się ktoś aby posłuchać. Poniżej znajduje się ramówka fików na tydzień aktualny.

Poniedziałek (14.10) – Kryształowe Oblężenie; autor: SPIDIvonMARDER (Tom 2, r.4 str. 22)
Wtorek (15.10) – Orzeł biały; autor: Ngageman (r.8 str.32)
Środa (16.10) – Past Sins; autor: Pen Stroke (r.15 str. 17)
Czwartek (17.10) – Not Alone[PL]; autor: Starman Ghost (r.22) + Wszystko, co się nawinie, autor: FanOfMostEverything; tłumaczenie: WierzbaGames
Piątek (18.10) – Save me; autor: Bester
Sobota (19.10) – Fallout: Equestria[PL]; autor: Kkat (r.10 str.&)
Niedziela (20.10) – Wolne czytanie

W naszym programie znajduje się również niedzielne wolne czytanie, gdzie każdy może spróbować swoich sił w czytaniu, niekoniecznie fanfików. Kącik ma swoje zasady i należy je respektować. Kliknij aby do nas dołączyć --> https://discord.gg/v5EycmA

19 komentarzy:

 1. czy tylko mi nie działa zaproszenie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam kiepską wymowę do czytania. Wiem co mowie, gdyby nie to możliwe że poczytał bym coś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytać nie musisz, możesz posłuchać :3

   Usuń
  2. Nom racja ale coś mi nawala net, gdy mam i neta i Bluetooth włączony jednocześnie

   Usuń
 3. Szkoda tylko, że Projekt Bronies Corner, jak i sama jego nazwa jest przywłaszczona, należy do admina - byłego, czyli do mnie - którego wywalono z projektu na podstawie fałszywych oskarżeń. Złamano umowę, a potem nie zapłacono nawet za serwer, który kiedyś im kupiłem i prowadziłem - jakiś czas - Umowa obejmowała, że ja załatwie serwer za free, ale w zamian zajmę pozycję admina. W dodatku, to do mnie zgłosił się gość, który teraz twierdzi, że to ON to wymyślił. Podczas, gdy ja miałem już niemal wsio gotowe. Maksymilan Midor.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już 3 pan się zgłasza jako "prawowity właściciel BC", idzie się pogubić :D

   Usuń
  2. Niestety Wilczko, ale tak to jest, jak projekt wsparło 3ch ludzi. Ale tylko jeden to rozpoczął. A jak wiadomo, BC powstało jako wyraz Buntu wobec dwulicowych praktyk mlppolski, co do praw autorskich i ich interpretacji. Patrz, SG, ja mogę równać, ale mnie już nie.

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 4. Dokładnie składam pokłon osobie, która jest prawowitym właścicielem tego serwera. A nie lalką która nie umie podejmować decyzji. :-)

  Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co masz na myśli, mówiąc lalką? I kogo masz na myśli?

   Usuń
  2. Aktualnego władcę serwera mam na myśli, a chodziło mi o to, że aktualny władca serwera daje się manipulować innym, niestety pewna znajoma mi osoba była ofiarą tejże manipulacji.

   Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

   Usuń
 5. HEH... Ci ludzie są naprawdę BEZCZELNI. Zmienili nazwę serwa, dodając numer wersji, by już nie było, że należy ona do mnie :d

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nazwę to zmienili potem jak ktoś im wysłał parę reportów i DMCA takeów. Bo cały serwer im zbanowali XD
   I dobrze tak powinni kończyć złodzieje.

   Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 6. Życzę powrotu prawdziwemu wlascicielowi

  OdpowiedzUsuń
 7. Kącik jak dla mnie jest jedną z lepszych grup jakie spotkałem. Spędzanie czasu w ich towarzystwie jest najlepszym doświadczeniem jakie mnie spotkało po lekkim załamaniu. W aktualnej chwili spędzam w ich towarzystwie sporo czasu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zachęcam wszystkich do dołączenia do Kącika Lektorskiego! Przyjazna, luźna atmosfera i dobra organizacja. Każdy może posłuchać lektorów, jak również samemu czytać. Nie trzeba się stresować. Nikt nikogo nie potępi za brak doświadczenia w lektorowaniu. Zawsze można liczyć na rady, wskazówki co poprawić. Każdy może zaproponować swój ulubiony ff, jak również go przeczytać. W niedziele odbywa się tak zwane "wolne czytanie" podczas którego można się zgłosić i poczytać co się chce. Nawet swoją ulubioną książkę, która trzymacie na półce.
  Naprawdę zachęcam do dołączenia!

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!