mnie nie widać! yay!

niedziela, 29 września 2019

Wideoteka Twilight powracaWITAM! Z tej strony Accurate "Accu/Night Shade" Memory. Witam na Indexie Dzieł NOWEJ WIDEOTEKI TWILIGHT. Ten projekt powstał w celu uporządkowania materiałów z dawnej Biblioteki Twilight - która została niestety zamknięta - Od teraz ten kanał będzie służył moim relacją z konwentów/ponymeetów, jak i wszystkiemu co nie należy do fanfikcji. Czyli gamplaye kucykowe itp. ZAPRASZAM!!

UWAGA!! Wideoteka Twilight powoli powstaje!. Dzięki użytkownikowi Szkodnix - na serwerze kord Polskich Bronies Który Serdecznie Wam Polecam - Mam ALTERNATYWĘ DO YT!

Link do WIDEOTEKI NA #VAULT 99 - Narazie nie jest priorytetem. Lecz będzie traktowany jako mirror. Gdyż ten PeerTube ma pewne ograniczenia w przestrzeni dyskowej jak i dziennego uploadu.


Index ten będzie systematycznie uzupełniany w miarę postępu odbudowy, jak i uploadowaniu przyszłych Konwentów/Ponymeetów

Co do zawartości audio dawnej Biblioteki Twilight - czyli fanfików - Nie są one obecnie priorytetem w przywracaniu. 


A teraz do rzeczy, oto lista konwentów/ponymeetów w moim archiwum BRAK AKTYWNEGO LINKU W INDEXIE OZNACZA, że dany panel obecnie nie jest dostępny na danym źródle.

Dokładny spis dzieł - łatwy do przeglądania i wybierania - Można znaleźć w INDEXIE DZIEŁ WIDEOTEKI TWILIGHT

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!