mnie nie widać! yay!

niedziela, 29 września 2019

Niedzielne Aktualności CDXXIII


Przyznam się szczerze, że zbladłem ze strachu kiedy usiadłem do tych Niedzielnych, nie, przyczyną nie jest fakt, że muszę je robić, jest coś o wiele gorszego. To ostatnia niedziela przed rozpoczęciem roku akademickiego. Po tej niedzieli nic już nie będzie takie samo, zaczną się wykłady, ćwiczenia i przede wszystkim, za kilka miesięcy od teraz nadejdzie sesja. Cieszmy się więc ostatnimi chwilami wolności.


Komentarz Tygodnia

Nawet nie wiecie jak miło czyta się takie rzeczy. To sprawia, że człowiek widzi sens w tym co robi. Przeważnie kiedy jest się tą stroną, która coś tworzy, to podziękowania za swoją pracę słyszy się niezwykle rzadko. Ja sam poświęciłem na współtworzenie tego bloga prawie 5 lat i jest mi naprawdę ciepło na sercu, kiedy wiem, że ktoś docenia pracę moją i zespołu, z którym pracuję. Ja również Wam dziękuję za to, że jesteście i czytacie nasze wypociny każdego dnia, bez Was nie byłoby nas.

Newsy

Fierce of Fear 2


Twórcy wieli kucykowych gier, w tym serii AnterFold zafundowali nam nowy kucykowy horror, tym razem jest to sequel Fierce of Fear.Wytwórnia Paramount Pictures zarejestrowała domenę związaną z MLP

Konkretnie chodzi o domenę MyLittlePonyMovie.com, co może być wskazówką, że dostaniemy w przyszłości kolejny film kinowy z kucykami w roli głównej. Od kilku lat kiedy doszło do wycieku korespondencji pracowników Hasbro spekuluje się, że My Little Pony: Film wcale nie było ostatnim filmem pełnometrażowym o kucykach. Wśród obstawianych dat premiery niezmiennie przewija się rok 2021. Pozostaje nam czekać i przekonać się ile jest prawdy w tych plotkach.

Pluszaki

Mimo, że sezon grzewczy już się zaczął, to lepiej grzać się wtulonym w pluszaka. Właściciele tych cacek będą mieli miłą jesień.


Komiks Tygodnia


Shipping Tygodnia


Do tyle ode mnie, dobranoc.

9 komentarzy:

 1. Ten pluszak TKa jest wyczepisty :D
  A co do Price of Fear 2... za duże wymagania jak na mnie ma :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy rusza jeszcze królewskie Antyprzygody?

  OdpowiedzUsuń
 3. Kopycio Kucyki ze Stable 06 ^^
  A no fajne pony news tak o 20% a pozatym ten pluszak Autumn Blaze jest slotka i przekucatyśnie przeurocza awww tulił bym zwlaszcza teraz w te jesiene depresyjne dni heh

  OdpowiedzUsuń
 4. WOW, jestem w Komentarzu Tygodnia. Dzięki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nowy film, nowy film, yay! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Łeee, gdzie można znaleźć takie pluszaki?

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!