mnie nie widać! yay!

czwartek, 5 września 2019

Kucykowe Pamiętniki Wakacyjne


Dzień był cichy, spokojny, aż zbierało się na sen, gdy to zaczęła się do mnie dobijać Julunis. Zadyszana, jakby dzwoniła z środka biegu maratońskiego. Mówiła podekscytowanym głosem, co już mogło napędzać stracha. Okazało się, że całkiem słusznie.

Hej Polineks, słuchaj sensacja, jestem na wybrzeżu Bałtyku, w tutejszych sklepach znalazłam NAJNOWSZE pojedyncze sztuki jeszcze niewydanych zabawek prosto od Chasbro! Sprzedawcy zdradzili mi że aktualnie to unikaty, które dostali prosto od polskiego dystrybutora, są meeeega drogie, na żadne z nich mnie nie było stać, kurdełe! Udało mi się chyłkiem zrobić kilka zdjęć, wybacz za jakość niektórych, ale sądzę, że zrobisz z nich użytek na blogu, w końcu będziemy o czymś wiedzieć wcześniej niż Equestria Daily! Zdjęcia z ich opisami wysyłam ci na meila, wracam polować na kolejne!

Chcąc niechcąc, zajrzałem na skrzynkę pocztową. To co tam ujrzałem zmroziło mi krew w żyłach. Wiedziałem, że ludzie nie są jeszcze na to gotowi, jednak postanowiłem zaryzykować i opublikować jej znalezisko. Pamiętajcie jednak, ze nie są to widokki dla ludzi o słabych nerwach, a tym bardziej bojacych się przyszłość kucyków. Dalszą część tej publikacji oglądacie na własną odpowiedzialność.WEEEEEEEEEEEEEEE!!!


Nie wiem co w tym niezwykłego. Przecież to już było.


O-ou... Ou! Pony jest teraz Ebony?


My little POLIN *lenny* wiesz no bo POLINeks
Ja się do niczego nie przyznaję! Moja firma dzięki temu ma zyski... Chyba nie miałem tego mówić.Dzisiaj na obiad udko z kucyka
I lód w rożku
Podsmażane ze skrzydełkami
To ja poproszę frytki do tego! 


Rip te oczy ;-;
Za to rąsia ładna! Aaa! Ona nie jest w zestawie? Szkoda :c.
Niemniej widać, ze Hasbro się coraz bardziej stara ze swoim merchem.


Wet mane dash, rrr
Usłyszałem traktorek, więc jestem. Zamiast  tego jest świetny ręcznik, idealny na przepaskę biodrową. Z takim każda laska twoja.


Jakość tego ogona powala i zachwyca głębią kolorów.


Nowa generacja odkryje przed nami nieznane oblicza kucyków. Na przykład nauczycielkę chcącą zostać gwiazdą rocka, albo fryzjerką. W sumie na jedno wychodzi.


Kucyk w jajku, no patrzcie a zawsze myślałam że kucyki rozmnażają się przez pączkowanie
Jak ty mało wiesz o życiu! Wiadomo, że je gołąb przynosi! A te zabawki chińska odnoga Hasbro, działająca w Breście.


Oto najnowsza księżniczka. Czuc inspirację "Filly Fantasią".


Z tego co sprzedawca mówił Julunis, a ona mnie, przyszła generacja ma bardziej urozmaicić aparycję kuców... Jakos kiepsko im to na razie wychodzi.


Potwierdzono, ze w przyszłej generacji uświadczymy Rarijacka. Można się spodziewać, ze będzie to generacja "20 lat po".


To są naprawdę zjawiskowe figurki! Jestem pewien, że każdy broniacz ich zapragnie... Nie patrzcie tak na mnie. To nie moje słowa.


To, że kucyk znajduje się w takim otoczeniu może oznaczać dość militarne podejście do kucyków. O tak! Kucyki w czołgach!Tutaj mamy zabawki z jakiegoś crossoveru z serialem "Shimmer i Shine", czyżby szykował się odcinek gościnny w którymś serialu? :O
To oznacza chyba nowy trend. Ciekawe jakie jeszcze crossovery na nas czekają.


Konkretny wysyp nowych zabawek. Widać, że na wybrzeże wszystko trafia szybciej.


One angry Pony, please!


Czyli jednak Derpy się pojawi! Przefarbuje się na Twilight i zasiądzie na tronie!Źrebaki czeka chyba jakaś zapaść. Serial i zabawki otrzymują -2 do oceny ogólnej.


Chyba obok kucyków mamy też wgląd w nowe Equestria Girls. Tylko teraz to nazwą "My Little Girls"... Nie skomentuje.


O! Czyzby powrót do korzeni?


W ramach bonusu... Lalka pragnąca waszego... BÓLU! Wisząca nad przepastnym światem wiadra z kwasem!

2 komentarze:

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!