mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 8 lipca 2019


Pogrzeb Luxisa odbędzie się w ten piątek o godz. 12:00 na cmentarzu Sołackim parafii św. Jana Vianneya w Poznaniu.

Z wielką przykrością informuję, że Luxis, wieloletni redaktor, administrator i współtwórca tego bloga, po długiej walce z rakiem, zmarł dziś nad ranem. Miał tylko 23 lata...

39 komentarzy:

 1. Brohoof Kucyki
  Ehh to takie przykre smutne i przygnebające a no nieznałem Luxisa osobiście ale jakoś ta informacja o jego śmierci mnie przygnebiła jak się dowiedziałem od Polinexa przed chwilą ehhh takie życie co tu dużo rzec ale i tak czuje smutek i jakąś wściekłość do tego świata że zazwyczaj osoby które są miłe i przyjazne mają najgorzej i doznają czsem najwiekszych tragedi życiowych przynajmniej ja to tak odbieram od otoczenia nom np te prostaki chamy i tym podobne zawsze jakoś mają lepjej w zyciu nw czemu tak jest ale ehhh
  Ja zawsze nie rozmyślałem o tych spraw o życiu i śmierci po prostu wole o tym nie myslec po zaraz czuje przygnebienie ale mniejsza z mojmi myslami o egzystencj .
  PS : Składam najszczersze kondolecje Rodzinie Luxisa i jego Znajomym Śmierć Luxisa jest dla naszego fnadomu mlp ciosem. Nie ma słów by opisać żal i współczucie, jakie w tej chwili czujemy .

  OdpowiedzUsuń
 2. Rodzice nie powinni chować swoich dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 3. Luxis wiedział, że pamiętaliśmy i z nim byliśmy. Kto nie mógł przyjechać, był sercem i myślami. Mam nadzieję, że przyniosło mu to ulgę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niechaj nikt go nie zapomni. Zawsze niech będzie z nami jak nie ciałem to duchem. Był dobry i to się liczy. Raz usłyszałem ważne zdanie „Żyj tak, aby w chwili śmierci powiedzieć, że to było dobre życie". Toczył walkę z codziennym życiem i chorobą. Szacunek i podziw należy się mu. Nie jeden podczas, gdy dowiaduje się, że ma raka poddaje się. On walczył, lecz przegrał tą nierówną walkę. Mam nadzieję że dla takich ludzi redakcja zrobi wyjątek i da specjalną zakładkę ,, Zasłużeni dla bloga", gdzie będzie wisiał jego nick. Niechaj starzy jak i nowi zapamiętają go i nie opłakują za długo. Zapewne on by chciał abyśmy my żyli dalej i się nie poddawali. Ja specjalnie dla niego się nie poddam. Będę walczył o życie do samego końca. Jak wpadnie mi jakiś pomysł na FF to specjalne dla niego go napiszę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Biedny, w tak młodym wieku umrzeć...

  OdpowiedzUsuń
 6. Kondolencje dla najbliższych
  Niech spoczywa w spokoju [*]

  OdpowiedzUsuń
 7. A mogłem pojechać... biedak... JE**A SZKOŁA :'(

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo przykre i smutne to jest mlody człowiek odchodzi nawet powiem ze dzieciak bo co to jest 23 lata , jedno mnie boli dlaczego dobrych i porzadnych ludzi to spotyka a źli się cieszą długim życiem przytoczę to powiedzenie które kiedyś powiedział mi przyjaciel jak bylem na pogrzebie swojej 32letniej siostry marcin złych ludzi to sam diabeł trzyma przy zyciu a dobrzy są potrzebnie u gury dlatego tak jest.....

  OdpowiedzUsuń
 9. To na serio? Kurde... Przykro mi, zwłaszcza, że sam spotkałem waszą redakcje na którymś Snowfalu :(

  OdpowiedzUsuń
 10. Przepraszam jak kogokolwiek urazę ale mam jedno słowo do dodania jest to tragedia dla rodziny powiem jedno stało się ale pamiatajmy osobę jaką była co pozpstawiła po sobie .
  P.s to czeka każdego z nas tylko niewiemy kiedy to mastąpi ale uwarzam ze i tak kiedyś się spotkamy gdy przyjdzie pora to zobaczymy się z spowrotem .

  OdpowiedzUsuń
 11. Przykre, po gościu została PAMIĘĆ I TIO NAGRANIE: https://www.youtube.com/watch?v=MarkAAkwGRM&list=PLAA3asTkM_U41MRqJl0DoosTAx6rqfr-S&index=2 I Poznański Ember, gdzie rozmawiał z "Księżniczką Ember" :(

  OdpowiedzUsuń
 12. Ehh, I znowu rak zabiera do grobu dobrego człowieka :/

  Niech mu ziemia lekką będzie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie doczekał nawet ostatniego odcinka kucyków.

  OdpowiedzUsuń
 15. Zawsze byłam "nieaktywnym" czytelnikiem tego bloga, ale teraz... Coś mnie tknęło. Po prostu musiałam napisać, że bardzo mi przykro z powodu śmierci Luxisa, choć nigdy go nie poznałam. Składam szczere kondolencje jego rodzinie, przyjaciołom i wszystkim tym, którzy go znali.

  OdpowiedzUsuń
 16. Mam nadzieję, że znalazł swoją Equestrię, gdzie już nie cierpi. Szczere kondolencje i dużo siły dla rodziny w tym trudnym okresie [*]

  OdpowiedzUsuń
 17. Wstrząsająca i przykra wiadomość [*]

  OdpowiedzUsuń
 18. Spoczywaj w Pokoju Luxis [*]
  Niech Bóg dobrze się tobą zaopiekuję...

  OdpowiedzUsuń
 19. Jestem wstrząśnięty tą wieścią mimo że nie znałem go osobiście. Ale pamiętam osobiście, jak działał tutaj. Wstrząsające dla mnie jest to, że nie dożył końca serialu i że w tak młodym wieku zmarł. Powiedziałbym, że za wcześnie to się stało.
  Wyrażam rodzinie Luxisa i znajomym najwyższe i najszczersze wyrazy współczucia.
  Luxis, w imieniu swoim dziękuję ci za wszystko. Za całe serce, za całe zaangażowanie, jakie włożyłeś w ten fandom i w ten blog. Za ciebie w całości -za fizyczną obecność, duchową obecność no i cudowny i niepowtarzalny charakter. Byłeś i jesteś wyjątkowy
  To że teraz fizycznie ciebie nie ma, nie znaczy że nie jesteś obecny w ogóle. Oczywiście, że jesteś. Żyjesz nadal - w naszych sercach i naszej pamięci. Bo dopóki pamięć o tobie będzie zawsze żywa, to nigdy nie znikniesz a nadal będziesz żyć tak, jakbyś serio nadal był.
  Wierzę, że gdzieś tam z nieba patrzysz z uśmiechem i sympatią patrzysz na nas i oglądasz nowe odcinki z drugiej połowy ostatniego sezonu, jakie dostarczyły Chiny. Wierzę, że dostaniesz się do nieba, gdzie tam panuje wieczne szczęście i brak cierpienia.
  Dzięki za wszystko i dzisiaj przed snem odmówię Wieczny odpoczynek, za twoją duszę.
  Odpoczywaj w pokoju.
  (*)

  OdpowiedzUsuń
 20. Wielka strata. Był świetnym kumplem, aktywnym bronym i naprawdę porządnym człowiekiem. Cześć jego pamięci.

  OdpowiedzUsuń
 21. Jeśli po śmierci idzie się do nieba lub piekła to na pewno jest w niebie [*]

  OdpowiedzUsuń
 22. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 23. Cóż...nie znałam go, ale śmierć każdego człowieka, szczególnie zaś tak młodego wywołuje ból oraz uczucie pustki w sercu. Nie potrafię dobrać do tego pięknych słów, nie umiem też sobie wyobrazić co czują jego bliscy i wiem, że jest to coś na co nie zdołam znaleźć żadnego pocieszenia. Mogę jedynie płakać razem z Wami i starać się żyć normalnie dalej.

  OdpowiedzUsuń
 24. On zmarł w młodszym wieku, niż ja zacząłem oglądać ten serial. To tragiczne i przerażające...

  OdpowiedzUsuń
 25. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 26. Nigdy go nie znałem a jednak smutne, że ci co pragną żyć, są szczęśliwi wśród przyjaciół i rodziny rak dopada prędzej czy później, a szumowiny co są nic nie warte żyją dalej i mają sie dobrze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tzw. szumowiny żyją dłużej, żeby mieli więcej czasu na naprawienie swoich stosunków ze światem i ludźmi.

   Usuń
 27. Składam serdeczne kondolencje Rodzinie Luxisa oraz wszystkim przyjaciołom. Nie znałem go osobiście, ale... to musiał być (I był) niesamowity człowiek. Olbrzymia szkoda jego młodego wieku, niemniej nawet, kiedy żył krótko, na pewno przeżył fantastyczne chwile, czego dowodem są Niedzielne Aktualności. Jest to lekcja dla nas, by nie trwonić cennego czasu. Luxis miał niesamowite życie, ale był to rezultat tego, że w swoim czasie nawiązywał przyjaźnie, pielęgnował je, a czas spędzony że zdobytymi przyjaciółmi nie mógłby być uznany za stracony. Tak czy inaczej, ponownie składam serdeczne kondolencje jego rodzinie i przyjaciołom. Śmierć nie jest i nigdy nie była czymś normalnym ani naturalnym. To jest coś potwornego i wynaturzonego, co nigdy nie powinno mieć miejsca.

  OdpowiedzUsuń
 28. Składam najszczersze kondolencje Rodzinie,Przyjaciołom i Znajomym.Śmierć bliskich to straszne wydarzenie w życiu każdego człowieka,a zwłaszcza w tak młodym wieku.Wieżę że Luxis jest już w lepszym świecie...Przecież życie tutaj to tylko przystanek w naszej drodze.Żyjmy tak dobrze jak On żebyśmy mogli się spotkać po drugiej stronie...Cześć Jego pamięci! [*]

  OdpowiedzUsuń
 29. Szkoda, że nie mogę przyjechać...

  OdpowiedzUsuń
 30. Niech spoczywa w pokoju...

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!