bod For Glorious Equestria: Jyc Row - Instrumental Collection Vol. 2 [orchestral]
mnie nie widać! yay!

sobota, 13 kwietnia 2019

Jyc Row - Instrumental Collection Vol. 2 [orchestral]


Druga orchestralowa kompilacja Jyca!


Instrumental Collection 2 jest... kompilacją instrumentali! Dzięki ci Kapitanie Oczywisty! Ta kompilacja jest jednak bardziej... epicka od poprzedniczki. Mamy tu instrumentalne wersje takich hitów jak "Dragons", "Warriors of Griffinstone", czy też "More Cider!". Oprócz tego na trackliście znajduję się jeden instrumental jeszcze nie wydanego utworu! Ale to nie byłoby wielkie wydarzenie, gdyby nie fakt, że można dostać w swoje ręce płytkę CD za jedyne 8.99$ poprzez bandcampa. Można też odsłuchać oraz pobrać utwory poprzez soundclouda. Poniżej podgląd płyty (tak, to kartonowy jacket case)


2 komentarze:

  1. Dzięki za info! Przesłuchałem i są super, More Cider! wymiata nawet bez wokalu w stylu Alestorm ;) Teraz nadaje się świetnie jako podkład do RPGowej sesji, zresztą dokładnie tak samo jak pozostałe kawałki. Plus, ten album (między innymi) ma pojawić się na winylu :D

    Oczywiście nie mógłbym nie dodać, że Night Queen to, moim skromnym zdaniem, klasa sama w sobie. I nie tylko z uwagi na temat ^_^ Nie mogę się oderwać od słuchania, na zmianę instrumentala i wersji oryginalnej - głos Felicii Farerre jest absolutnie zjawiskowy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Też dziękuję za info o nowej płycie!Jyc Row to gwarancja dobrej muzyki!Polecam wszystkim którzy nie znają!

    OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!