mnie nie widać! yay!

niedziela, 13 stycznia 2019

Majestatycznie że ojej #767

Majestatyczna księżniczka majestatycznie siorbie majestatyczną zupka chińska z Radomia!


Koszmarno majestatyczne wydawanie odgłosów kaczki.

Majestatyczne ppbtpbtpbtbtpptptpbpptptpbp


Majestatyczne śmiganie po parku.


Majestatyczne zaplątanie się we własne, majestatyczne włosy.


Majestatyczna reakcja na Mmjestatyczne zaplątanie się we własne, majestatyczne włosy.


Majestatyczny majestat.


Majestatyczne potknięcie się o dywan. 


82 komentarze:

 1. Ten komentarz padł na kolana przed majestatycznym majestatem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Porażony majestatem Księżniczki Luny padam na kolana. Chwała Wiecznej Nocy!

  Wszystkie arty zrobiły mi dzień :D
  A ponieważ już dawno tego nie pisałem: chwała Wiecznej Nocy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Celestia obrywa za swą nieprawość! Chwała Lunie! Chwała Twilight! Niech żyją!

  OdpowiedzUsuń
 4. *Dalej czekam na AJ i Calamitiego*
  Ten komentarz opiera się na razie majestatowi, ale nie wiadomo ile jeszcze da radę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Majestic as fuck!

  #whereisChrysalis

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kto powiedział, że Luna to Luna, a Celestia to Celestia? Krycha jest niczym bóg, może być wszędzie i nikt nie zauważy dopóki sama nie zechce się pokazać. Uwierzcie! Uwierzcie a zobaczycie!

   Usuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkie obrazki zrobiły mi dzień. Od dzisiaj dzień będzie trwać wiecznie ! Ha,ha,ha,ha,ha!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sory ale już nastała noc. Może jeszcze nie wieczna, ale to będzie niedługo, pomagam w planowaniu wszechnocy samej księżniczce Lunie więc wiem iż plan ten jest doskonały i żaden fanatyk dnia nas nie powstrzyma. Btw. Neij, plan później Ci wytłumaczę, na razie wychwalaj noc.

   Usuń
  2. Się wie, czekam w gotowości.

   Ale dzieje się tu coś dziwnego... Celestia chce wprowadzić wieczny dzień? Ale jak to? O_O Przecież takie metody nie pasują do Celestii! Poza tym nie ma tak, to my mieliśmy być tymi złymi!

   Usuń
  3. Powstrzymam Lunę od wprowadzenia wiecznej nocy a wtedy Lunę wyśle na księżyc ! A dzień będzie trwać wiecznie i żaden fanatyk nocy mnie nie powstrzyma !!!!

   Usuń
  4. White Wolf, pośpiesz się z tym planem! Tu naprawdę dzieje się coś dziwnego! o_O

   Księżniczko Celestio, to się nie godzi! Dzień nie może trwać wiecznie, bo... nie wiem, może i technicznie by mógł?...
   Co ja gadam, nie może i już!

   Usuń
  5. Muhahaha!!! Oczywiście,że może dzień trwać wiecznie. W Equestrii będzie tylko jedna księżniczka-a tą księżniczką będę ja!!! Zapanuje wieczny dzień i mnie i tylko mnie będzie wielbić !!! Hahahaha!!!

   Usuń
  6. O_O

   White Wolf, dawaj ten plan!!!

   Księżniczko, spokojnie, nie ma potrzeby się unosić... Każdy miewa, eee... nieco gorsze dni?

   Usuń
  7. Spokojnie?! Już za późno by coś zmienić.Zniszcze plany White Wolf'a a wszystkie kucyki pozbawie rogów i skrzydeł.Noc nie będzie trwać wiecznie bo musi ustąpić dniu !!!

   Usuń
  8. Łohoho! Prawdziwa plot-burza! Idę po popcorn :D

   Usuń
  9. (ech, kocham tę robotę, dzień do dnia niepodobny. A miałem dokończyć puzzle...)

   Niedoczekanie!!! Kopyta precz od White Wolfa i innych kucyków!
   Najpierw przejdź przeze mnie, słoneczny upiorze, a potem już czeka cały legion Lunarnych! Narobimy takiego bajzlu, że się własnych piór nie doliczysz!

   Wieczna Noc pokona bezlitosny dzień, a Luna zapanuje nad całą Equestrią!

   Usuń
  10. Halo?! Przepraszam! Ja wszystko widzę! Czy wam się już do reszty w tych taborecich zadkach poprzewracało?! Rebelii wam się zachciewa?! A eksterminację chcecie?! Jak na was Twalota napuszczę, to nie będzie co po waszym ego zbierać!

   Usuń
  11. Doprawdy Neij?! Ja słonecznym upiorem?!Legion lunarnych pokonam jednym kopytkiem!Luna nie zapanuje nad Equestrią bo ją zniszcze i to ja będę rządzić nad wiecznym dniem i legionem solarnych! Hahahaha!!!

   Usuń
  12. Jesteś tylko drzewem harmonii,które nie może mnie pokonać!Jestem najsilniejszym kucykiem w Equestrii i zniszcze każdego kto stanie mi na drodze! To ja będę rządzić nad wiecznym dniem i przy okazji przywłaszcze sobie księżyc! Hahahaha!

   Usuń
  13. Hmmm... Jedna płonąca pianka, czy energia wszystkich przyjaznych taboretów i nie tylko?

   Usuń
  14. Niedługo cała Equestria będzie tylko moja! Hahahaha!

   Usuń
  15. Prawda, że nie tylko! Obrona Equestrii przed ognistą furią Daybreaker to mój obowiązek jako Lunarnego - a inni też staną do walki!
   (ale dla jasności: potem przybijamy z szacownym Drzewem Harmonii kopytko, wraca równowaga i wprowadzamy Wieczną Noc ^_^)

   Daybreaker, Twe okrutne kopyta nawet nie tkną Pani Nocy! Oto nieulękły stoję Ci na drodze, i póki tchu w piersi bronić będę Księżniczki Luny!

   Usuń
  16. Pomysł jest, ale Snickersa nie ma! Się roztopił od gorąca. I co teraz?

   Usuń
  17. Czyżby?Jak już mówisz Neij o tej równowadze to i wasza wieczna noc nie może być skoro ma być równowaga dzień-noc a nie wieczna noc.Nikt i nic mnie nie powstrzyma!Jestem najsilniejsza i najładniejsza w całej Equestrii! I nikt mnie nie pokona nawet elementy harmonii! Hahahaha!

   Usuń
  18. A ja jestem najbardziej krwiożerczą bestią znaną kucykowości. Me imię jest tylko przykrywką, albowiem nie jestem ani wilkiem, anie kucem. Kto śmie stanąć naprzeciw mnie umiera w płomieniach nicości, nawet sama pani słońca. Oto mój tajny plan.

   Usuń
  19. Błagam.Takie bajki to wciskaj źrebaką na dobranoc.Jak mówiłam nic mnie nie powstrzyma!

   Usuń
  20. Co do tej równowagi, to jest tak, że... no... A tam! Sensu w tym wszystkim poszukamy potem!

   Na razie to my stoimy Ci na drodze, uzbrojeni w błogosławieństwo samej Pani Nocy! A gdy Ona sama już przybędzie, Jej moc zdusi żar wynaturzonego słońca i przywróci Wieczną Noc w całej krainie!

   Usuń
  21. Raz dwa was pokonam,a potem Lunę.Już panuje wieczny dzień,a więc już nic mnie nie powstrzyma w zniszczeniu wszystkich co staną mi na drodze.

   Usuń
  22. Skoro panuje wieczny dzień to czemu teraz jest noc? Widzę błędy logiczne w twym planie. Gdy strateg zawodzi wojska się sypią, a fundusze maleją. Widać że noc przetrzyma dłużej i zwycięży. Chwała nocy! Chwała Lunie! Chwała siłom ciemności!

   Usuń
  23. Wkrótce zapanuje wieczny dzień (ułożę nowy plan)a wtedy dzień zwycięży.Chwała dniu!Chwała mi!Chwała siłom jasności!

   Usuń
  24. Każdy kto mówi "chwała mi", boleśnie upada. Pamiętaj. Naznaczyłaś się przegraną wypowiadając te słowa. Dziękujemy za pomoc w sprawie nocy. Chwała Ciemności! Władca bez poddanych nigdy nie wygra!

   Usuń
  25. Właśnie! Jesteśmy pod skrzydłami Luny, nie pod Jej kopytem! Niektórych z nas wyprowadziła z martwej pustki prosto w bezmiar Nocy, rozjarzony blaskiem Księżyca i bezkresnego morza gwiazd. Daybreaker, pozostawisz po sobie tylko popioły, więc żaden kucyk nigdy za Tobą nie podąży!

   Usuń
  26. Nie żeby popioły były niefajne, po prostu te w ciągu dnia są głupie. Płomienie nocą to jest coś! Złóżmy wszystkich wyznawców dnia w ofierze, ku czci Mroku(Mrok=/=Luna)! Niech moi stworzyciele się ucieszą i dopomogą nam w walce z sługusami dnia! Chwała Mroku! A także chwała Lunie i wiecznej nocy!

   Usuń
  27. Chwała... zaraz, jedną chwilę! O co właściwie biega z tym całym Mrokiem? Znowu ktoś nowy dołącza do imprezy?
   I nie miało być żadnego składania w ofierze, przecież my tak nie działamy! Luna też nigdy nie wymagała takiego czegoś... o_O Co właściwie kombinujesz?

   Usuń
  28. Dzień będzie trwać wiecznie.Jeżeli chcecie tą całą noc i odmienić mnie w Celestię to musicie mnie-Day Breaker pokonać! Hahahaha!

   Usuń
  29. Głupcy! Nigdy nie może zapanować wieczny dzień, czy noc! Wasze działania was samych ośmieszą. Bezmyślnie niszczycie spokój poddanych. Jeśli podążycie ścieżką zniszczenia, to pod słowem ironia w słowniku umieszczą wasze grupowe zdjęcie.

   Usuń
  30. Zniszczyć chcemy tylko zagrożenie dla Equestrii, a jest nim ognista furia Day Breaker! Musi zostać pokonana.

   A Wieczna Noc nadejdzie, bo taka była wola Luny! I wtedy zapanuje pokój. Nikt poza nią samą nie zawróci nas z tej ścieżki.

   Usuń
  31. Co tu się dzieje moi kochani?!Proszę mi wytłumaczyć całą sytuację.

   Usuń
  32. TAK! Oto przybywa Księżniczka Luna :D Chwała Wiecznej Nocy!

   Pani, stanęliśmy do walki z okrutną Day Breaker. Powróciła i zamierza pogrążyć Twoje królestwo w morzu ognia i obrócić je w popioły. Ale najpierw musiałaby przejść przez nas! Wypełnimy Twą wolę i nastanie przepowiedziana Wieczna Noc!

   Usuń
  33. Bardzo mądrze Neij.Po walce każdego lunarnego obdaruje honorową odznaką wiecznej nocy.Pozdrawiam moich oddanych służących. Do walki!

   Usuń
  34. I jak idzie z naszym planem wiecznej nocy ?

   Usuń
  35. Wróg stawia zaciekły opór i co rusz przypuszcza coraz bardziej niszczycielskie ataki. Do tego rośnie w siłę, a nasze szeregi topnieją. Ale wytrwamy! Nie wiem do końca jak, ale wytrwamy.

   A skoro Wasza Wysokość o to pyta... czy my naprawdę mieliśmy zawrzeć sojusz z jakimś tajemniczym Mrokiem? I nie pamiętam, żeby było coś o składaniu ofiar z wyznawców Dnia...

   Usuń
  36. Przecież my nie składamy ofiar dla wyznawców Dnia.Również nie przypominam sobie bo zawrzeniu sojuszu z Mrookiem.Dowiedz się więcej i od razu mnie powiadom.

   Usuń
  37. No więc... o_O To pewnie tylko takie pogłoski... propaganda Solarnych! Czy coś w tym stylu...


   (White Wolf, w jaki szajs właśnie usiłowałeś nas wpakować? Co za Mrok i co za ofiary? Może jeszcze się okaże, że hurtem zapisałeś nas wszystkich do klubu fanów podmieńców???)

   Usuń
  38. Mrok jest moją ojczyzną, zawsze staram się by jakoś dopomóc mojemu światu, a pragną tego samego co księżniczka Luna, wiecznej nocy. Niestety nie są dość cierpliwi dlatego udobrucham ich ofiarami złożonymi z wyznawców dnia. Upiekę dwie pieczenie na jednym ogniu i pozbędę się wrogów nocy i dopomogę mojemu ludowi, a pieczeń będzie pyszna i soczysta(to możecie zignorować). Tak więc działam w sprawie dwóch sił i mogę zapewnić że w razie czego posłańcy ciemności przybędą na pomoc w walce z dniem. Jednak jeśli do tego dojdzie może być parę niemiłych scen, więc to tylko w razie ostateczności, wystarczy jedno słowo o Pani Nocy.

   Usuń
  39. Ale nie możemy piec innych kucyków jako ofiary.Przecież musi istnieć inny sposób by ich udogruchać.Więc proszę wymyśleć inny pomysł na udogruchanie podmieńców.Na pieczeń zgodzę się w ostateczności.

   Usuń
  40. Księżniczko Luno! Więc w końcu przemówiłaś własnymi ustami. Miałem nadzieje, że wojna jest jedynie wymysłem twoich poddanych. Zawiodłaś mnie księżniczko... Spodziewałem się czegoś innego.

   Usuń
  41. Co masz na myśli?Dlaczego zawiodłam?Co mogę zrobić?

   Usuń
  42. Walka z twą siostrą przez jej obecny stan jest niezbędna, nie ty jedyna chcesz ją pokonać. Jednakże... Proszę byś porzuciła wizję wiecznej nocy. Światło i ciemność są nierozerwalne księżniczko. Nie może być dnia bez nocy, tak jak nie może być nocy bez dnia. Panujesz nad Księżycem, a twoja siostra nad Słońcem. Żadna jednak nie jest wystarczająco potężna by zapanować nad prawami kosmosu. Gdzie nie sięgnie twój wieczny cień, powstanie wieczny dzień.Twoja magia nie jest w stanie objąć całej planety księżniczko, to samo tyczy się twojej siostry. Dlatego też wasz trud będzie daremny, a w dodatku wykupiony cierpieniem i śmiercią wielu istnień. Masz wybór księżniczko: powstrzymać swą siostrę i zawrzeć pokój lub rozpocząć bitwę, której nie można wygrać. Proszę pomyśl o tym Wasza Wysokość. Już teraz masz wiernych i oddanych poddanych, którzy powierzyli Ci swoje życia za to kim jesteś.

   Usuń
  43. White Wolf, chyba Cię Luna opuściła! To jest ten cały plan? Plan na co?! Chcesz sprowadzić na Equestrię jakieś krwiożercze małpiszony i liczysz, że ograniczą się tylko do Solarnych? A nawet jeśli, to przecież jakiś obłęd...

   Jeśli Luna to zobaczy... ja chyba śnię! O_O
   Księżniczko Luno, Ty naprawdę bierzesz to pod uwagę? Miałaś władać niepodzielnie całą krainą, a nie rzucać jej na pożarcie pomiotom Mroku!

   Usuń
  44. Podjęłam decyzję:nie rzucę kucyków na pomioty Mroku!Musimy pokonać moją siostrę i wprowadzić równowagę w Equestrii.Więc nie może być niestety wiecznej nocy.

   Usuń
  45. Cieszę się z Twej, Pani, decyzji odnośnie planu tego stwora z Mroku.

   Ale to co mówisz o równowadze... to nie równowaga, tylko pogodzenie się losem! Uznanie swojej przegranej! Przecież... istoty Nocy miały pod Twoim przywództwem odzyskać dla Ciebie krainę, żebyś władała nią już na zawsze! Dawno temu obiecałaś nam Wieczną Noc, a my wszyscy podążyliśmy za Tobą...

   Nie. Ta wojna i rebelia przeciwko Celestii i Solarnym to wszystko co mam. Nie porzucę jej dla równowagi, której żąda jakieś drzewo!

   Usuń
  46. Istoty mroku nie są podmieńcami! Proszę nas nie obrażać. Fakt część z nas jest krwiożerczymi bestiami, ale jesteśmy w miarę cywilizowani, tylko od czasu do czasu trzeba złożyć jakąś ofiarę, średnio raz na 10 pokoleń.

   O Pani Nocy, skoro wieczna noc istnieć nie może sprawmy przynajmniej że będzie trwała 23/24 doby, albo przynajmniej coś koło tego. Jednak jakby co mój lud dalej ofiarowuje swoją pomoc. Im szybciej nadejdzie noc i im dłużej będzie trwała, tym będziemy wszyscy szczęśliwsi i lunarni i istoty z mroku zrodzone.

   Usuń
  47. A i dodam że właśnie mija 12 pokolenie od złożenia ostatniej ofiary, więc jakaś będzie potrzebna. Wystarczy jeden solarny, nie ważne kim jest. Może być przestępca, nie liczę tego faktu, iż każdy kto się odwróci od księżniczki Luny jest przestępcą.

   Usuń
  48. Gdzie jest Discord, kiedy go potrzebują.
   Chwała Chaosowi~

   Usuń
  49. Nie stawiaj nas w jednym szeregu! Lunarni nie będą dzielić z wami Equestrii. Prędzej dogadamy się z Solarnymi - a z nimi nie dogadamy się nigdy! Ale i tak nie dostaniecie żadnego do pożarcia!

   Usuń
  50. Cieszy mnie twoja decyzja księżniczko. Ja i Elementy Harmonii staniemy po twojej stronie.

   Usuń
  51. Jeszcze ostatnio to Lunarni stali po Twojej stronie, Księżniczko Luno. A teraz naprawdę chcesz nas odrzucić i zastąpić... czym właściwie? Równowagą? Harmonią? Nie ma takiego stanu, to iluzja! Przypadek! One nie pokonają Day Breaker. My to zrobimy - dla Ciebie!

   Usuń
  52. My chcemy wiecznej nocy! Robimy ankietę! Kto jest za wieczną nocą pisze jakikolwiek komentarz, a kto jest przeciw niech zamilknie na wieki, za tydzień podliczymy głosy. Osoby nie głosujące zapraszamy do debaty.

   Usuń
  53. Luna musiała zostać zmanipulowana, albo nawet zastraszona przez drzewo harmonii, już szyszko się tobą zajmie ty wierzbo jedna.

   Usuń
  54. Tu się akurat zgadzamy - ani Drzewo Harmonii, ani nikt i nic nie odbierze nam szansy na Wieczną Noc!

   Usuń
  55. Jeśli wierzba, to magiczna i czująca. I do waszych wiadomości właśnie ubliżacie swej władczyni. Księżniczka Luna podjęła decyzję w samodzielny i niezależny sposób, by zapewnić (między innymi również wam) lepszą przyszłość, więc proszę doceńcie to. Ta sprawa jest zbyt ważna, aby poddać ją jakiejkolwiek ohydnej manipulacji. Pamiętajcie, że jeśli będzie wierni księżniczce to stając u jej boku, stanę i u waszego.

   Usuń
  56. Już obiecano nam lepszą przyszłość, i miała nią być wszechwładza Luny! Nie wierzę, że Ona tak po prostu z niej zrezygnuje, nie po tylu latach naszej walki! Że tak po prostu porzuci NAS!

   Usuń
  57. Księżniczko! Wyzwól się spod wpływu tych niecnych istot i rozpocznij wieczną noc! A jeśli nie to to prosimy chociaż o znaczną przewagę trwania nocy nad dniem. Uniżenie błagamy, rewolucja bez Ciebie nie miałaby sensu, jak nie za Tobą to za kim mamy podążać? Kto spełni nasze marzenia o wiecznej nocy?

   Usuń
  58. Dobrze.Obiecałam wieczną noc,więc tak zrobię.Equestria od teraz będzie tylko dla Lunarnych,a Solarni będą musieli się z tym pogodzić.

   Usuń
  59. Zdania nie zamierzam zmieniać bo Lunarni potrzebują wiecznej nocy i mojej wszech władzy.

   Usuń
  60. Wiedziałem, że nas nie zostawisz, Księżniczko Luno! :D Twoja wola stanie się prawem dla całej Equestrii. Najpierw zwyciężymy Day Breaker.
   A potem już żadna moc nie zdoła rzucić Ci wyzwania.

   Usuń
  61. Dobrze myślisz Neij.Więc pokonajmy Day Breaker a potem zapanuje nasza ukochana wieczna noc.

   Usuń
  62. KSIĘŻNICZKO LUNO! To co co ci wyjawiłem nie było kłamstwem! Twoja decyzja jest zbyt pochopna. Działając razem możemy zapewnić wszystkim godne życie. Czy kucyki nie dały ci drugiej szansy kiedy jej potrzebowałaś?

   Usuń
  63. Dały owszem.Ale Lunarne kucyki chcą wiecznej nocy,więc tak się stanie.

   Usuń
  64. A WIĘC SPROWADZISZ JĄ NA SWOJĄ ZGUBĘ!

   Usuń
  65. Dały szansę... Niektórzy pamiętają to inaczej. To Luna dała szansę nam. Wielu z nas wiodło pozbawioną sensu, pustą egzystencję, bo Władczyni Słońca odwróciła się od istot, które urodziły sie w ciemności poza Jej dniem. A ta "równowaga" miała polegać na zepchnięciu nas na sam skraj wszystkiego!
   Luna dała nam nadzieję na nasze własne miejsce w krainie. Nie zapomnieliśmy.

   Usuń
  66. My nie daliśmy księżniczce drugiej szansy, nigdy jej nie potrzebowała, to tylko propaganda pani słońca sprawiła że wszyscy się bali naszej Pani. To ona NAM wybaczyła że się od niej odwróciliśmy.
   Neij to najprawdziwsza prawda, dopóki Pani Nocy nie powróciła mój lud był ciemiężony przez solarnych. Gdyby nie księżniczka Luna musielibyśmy poświęcić swoją godność i litościwość by wyzwolić się spod jarzma pani dnia. Na szczęście Luna przybyła i nieświadomie nam pomogła, zawdzięczamy Ci wiele o pani, pragniemy twej władzy i twego miłosierdzia.
   Jestem wysłannikiem mego ludu w celu doprowadzenia do tego, tak więc jestem na każdy Twój rozkaz. Pragniemy dzielić z Tobą wieczną noc!

   Usuń
  67. I ja też nie zapomniałam.Stworzyłam nocne kolonie by kucyki lunarne też miały godne życie i własną księżniczkę.

   Usuń
 8. Powstrzymam się od komentarza, żeby się nie dopuścić obrazy majestatu.

  OdpowiedzUsuń
 9. *Dalej czekam na Trixie*
  Tytuł świetnie oddaje tematyke posta + super arty :3

  OdpowiedzUsuń
 10. O tak! Luna!
  O nie. 6/8 źródeł jest wtórnych, nie było postaranka żeby dać linka do pierwotnego.

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!