mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 3 grudnia 2018

Fanfik: Opera w Trzech Aktach

One-shot, Violence, Adventure, 
Autor: Dorian Snieżek

Opis: "Na wschód od Equestrii znajduje się kraina zwana Akwitanią. Przez dziesięciolecia wojny pomiędzy lokalnymi państwami-miastami zmieniły kraj w jałowe pustkowie, na którym pojedyncze jednostki które przetrwały upadki swoich systemów z trudem starają się przeżyć każdy kolejny dzień.

W zachodniej części krainy, oddzielony od granicy kucykowego królestwa jedynie szerokim na kilkanaście kilometrów morskim kanałem znajduje się miasto zwane Sewentryczem, gdzie za wysokimi miejskimi murami rząd twardym kopytem sprawuje Kombinat, szczątkowo budując gospodarkę i administrację, zapewnia obywatelom bezpieczeństwo i godne życie, w zamian oczekując jedynie oddanej pracy i posłuszeństwa.

Ale w każdej maszynie, jakaś część prędzej czy później się psuje…

Fik jest w zasadzie remasterem starego opowiadania, które wiele lat temu nie dostało się na FGE i przepadło w odmętach dziejów. Większość dialogów została napisana praktycznie od nowa i całość została przerobiona tak, żeby być kanoniczna względem pozostałych moich fików. Mimo, że dzieje się dużo wcześniej niż Paladyn i The Rejected Ones, łączy się z nimi i wyjaśnia parę rzeczy z przeszłości, dlatego polecam zapoznanie się z nim fanom tamtych opowiadań ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!