LeviathansCrown prac więcej niż jedna
Celestia! \^.^/
Choć coś taka nieco zabiedzona... Ciastek jej nie dajesz? Ale z drugiej strony... jakby brzuszek nie był zadowolony to i pysio też nie. Czyżby... owies?
surprise, to ja z kolejnymi rysunkami
zaczynam od najnowszego, skończony w dniu wysłania e-maila (again). niepotrzebnie komplikuję designy kanonicznych postaci, no ale to silniejsze ode mnie. jakaś trixie zawsze spoko.
Wielka i Potężna Bambaryła jest teraz o 20% dłuższą bambaryłą! Wprawdzie więcej pieniędzy zejdzie na pelerynkę, ale za Trixie dla wielu nigdy za dużo (podobnie jak Celestii, ale Celestii bardziej).
po zrobieniu ostatniego redrawu luny uznałam za stosowne dorobić jeszcze celestynę. żałuję nie zrobienia lineartu na części grzywy i ogona. i mam wrażenie, że program zepsuł jakość???
mmm, cieniowanie nie do końca mi się podoba, ale fajnie pracowało się z ockiem. fun fact: to nextgen z shipu Rarity x Fancy PantsA co z Fleur? Rzuciła go? Ukradł ją Flash Sentry? Szok! Niedowierzanie! Miliony pytań bez odpowiedzi!
więcej shipów moich ocków, bo czemu nie. testowałam nowe cieniowanie i mega mi się nie podoba.
headcanon design celestyny, który został zmieniony od tego czasu, bo uznałam, że jest zbyt różowy.
Więcej Celestii!!! I te piegi... To pysio... Ogonek... Wszystko... TULIŁBYM!
komisz i znów pikselePrzypominają mi się stare czasy...
tyle na teraz, jak zwykle dorzucam mojego deviantarta i do zobaczenia za miesiąc >:3
https://www.deviantart.com/leviathanscrown/







Hmmm... Drugi raz oglądam ten post. Kucyki nie są rysowane przez Ciebie w jakiś skomplikowany sposób, ale styl im nawet służy. Nie wiem, czy to specjalnie, ale widzę, że wszystkie postacie mają dokładnie ten sam wyraz twarzy. Tak jak by były modelkami na wybiegu, które muszą zachować się profesjonalnie, całkiem miłe wrażenie. Jedyne moje ale, to grzywa księżniczki, która zbyt gwałtownie przechodzi w mgłę. Ogólnie bardzo miło patrzeć na pracę. Powodzenia w dalszym rozwoju.
OdpowiedzUsuńOkej, w zupełności zgadzam się z CrystalEyes w kwestii wyrazów mordek. Teraz tomie trochę przeraża xddd
OdpowiedzUsuńAle rysunki mimo to wyrabiają normę Rainbow Dash.
Zdecydowanie cierpię na same face syndrome. Będę musiała się na tym skupić w najbliższym czasie, bo zaczyna się to robić troszeczkę creepy. Ten sam wyraz bierze się stąd, że najwygodniej mi się go rysuje, także no. Moje lenistwo tutaj wychodzi.
OdpowiedzUsuńBardzo ładne arty i fajny styl. Zwłaszcza podoba mi się prześliczna Celestia na przedostatnim obrazku i ten ostatni kucyk, piksele rządzą :)
OdpowiedzUsuńOgólnie ładne arty, Leviathan.
OdpowiedzUsuń1)Tak, jak redaktor powiedział. Czemu Celestia jest taka chuda?
2) Dlaczego Trixie ma krzywy róg?