mnie nie widać! yay!

środa, 17 maja 2017

Wielka Gala Złotego Jednorożca!Moje Małe Kucyki! Zebraliśmy się tutaj na pierwszej w historii tej krainy Gali Złotego Jednorożca, by wręczyć statuetki Złotego Jednorożca najlepszym scenom z życia i przygód Twilight Sparkle. Przez długi czas zbieraliśmy nominacje w każdej z 17 kategorii. Przez ten cały czas poznaliście najbardziej prywatne sekrety powierniczek Elementów Harmonii i dziesiątek innych kucyków i nie tylko. Ich chwile radości i smutku. Wzloty i upadki. Oto co wybraliście!

1. Najlepsza scena

To sam początek jaki zarejestrowałam w swej domenie - Legenda o Nightmare Moon. Od jej przeczytania wszystko się rozpoczęło. I dzięki temu, iż Twilight Sparkle o tym przeczytała, odzyskałam swoją siostrę. Jak najbardziej zasłużona wygrana. Statuetka zostanie wyeksponowana w głównym wejściu do sali tronowej pałacu w Canterlocie!

2. Najlepsza scena komediowa z udziałem kucyka/ów z Mane6A może to berła takie powinny być nagrodami?

3. Najlepsza scena komediowa bez udziału Mane6- Powitajmy zwycięzców tej kategorii!
- Hoo?
- Tak, zapraszamy na scenę!
- Hoo?

4. Najlepsza scena picia herbatki


Nie sądziłam, że jednak ta kategoria się tutaj znajdzie. Z Kredke sobie porozmawiam na osobności, mimo wszystko bardzo Wam dziękuję, Moje Małe Kucyki za to iż doceniliście ten epizod. W Sugar Cube Corner serwują naprawdę świetną herbatkę. 

5. Najlepsza smutna scena z udziałem kucyka/ów z Mane6Oto z czym musiała się niekiedy mierzyć moja uczennica. Kiedy zawodziła już niemal wszelka nadzieja.. ona zawsze szukała rozwiązania, nawet tak beznadziejnej sytuacji.

6. Najlepsza smutna scena bez udziału Mane6Trixie potrafi być irytująca, jednak pod płaszczykiem wrednoty, kryję się bardzo samotny kucyk, który też potrzebuje odrobiny przyjaźni.

7. Najbardziej zwariowana scena bez udziału Pinkie PieTego się nie da skomentować. W tym dniu nawet ustalone przeze mnie prawa fizyki wydawały się przestać obowiązywać.

8. Najbardziej zwariowana scena Pinkie PieW tym dniu wszelkie prawa przestały obowiązywać

9. Najlepsza scena z udziałem złego charakteruOto w jaki sposób, pozbawiona magii grupka ocaliła Equestrię i pokonała samą Chrysalis.

10. Najlepsza scena z piosenki


Malutka Twilight była taka urocza, nieprawdaż?

11. Najlepsza scena z Equestria Girls


Dziękuję, dziękuję. Musze przyznać, że się tego nie spodziewałam. I to jeszcze za improwizowaną piosenkę. W każdym razie jest mi niezmiernie miło, że postanowiliście nominować nas. Gdy dostałam list od Księżniczki Twilight z listą nomiacji, zarówno ja jak i moje przyjaciółki byłyśmy zdzwione, że nie ma na tej liście nic związanego z Crystal Prep. Chciałabym przede wszystkim podziękować mojej przyjaciółce, Księżniczce Przyjaźni. To ona pokazała mi czym jest przyjaźń i to dzięki niej mogłyśmy zdobyć tę nagrodę. Dziękuję także Celestii. Za lata, które poświęciła ucząc mnie magii. Ale przede wszystkim dziękuję Rainbooms – moim przyjaciółkom, na które zawsze mogę liczyć. Dzisiaj jestem najszczęśliwszą klaczą w Equestrii i poza nią. Dziękuję, bardzo Wam dziękuję.

12. Najlepsza scena bez kucyków (ale nie Equestria Girls)Z tej smoczycy to niezły kawał... smoka. Tamtego dnia Equestria zyskała potężnego sojusznika.

13. Najlepsza scena z przytulaniemPiękny moment, pokazujący czym jest rodzina.

14. Najlepsza scena lotu pegazaDotychczas nikt nie zbliżył się nawet do rekordu prędkości jaki ustanowiła Rainbow Dash. 

15. Najlepsza scena rzucania zaklęciaO tej walce będą śpiewane pieśni! Niesamowite starcie Twilight i Tireka, które zaważyło na losach całej Equestrii i wszystkich innych krain! Tirek dostanie swoją statuetkę w Tartarze, natomiast Twilight zapraszam na scenę!

16. Najlepsza scena shippingowa


A to się nam Big Mac ustawił... Zapraszam Big maca i Marble Pie na scenę, by wręczyć statuetki i by powiedzieli kilka słów!

- Mhm

- Eeeyup

17. Najlepsza scena z alicornem


Moje Małe Kucyki! Oto zwycięzcy Wielkiej Gali Złotego Jednorożca! Wszystkie te sceny, śmieszne, czy smutne, to właśnie życie Twilight Sparkle i jej przyjaciółek. Wszystko to co zaszło przez te kilka lat, odkąd Twilight zamieszkała w Ponyville.  To jednak nie koniec jej historii...

... to dopiero początek...

... moje małe kucyki...

6 komentarzy:

 1. To jest jakiś skandal! Dobrze wiem, że jurorzy głosowali za wspaniałą sceną z panienką Rarity, w której zgrabnymi działaniami doprowadziła do współpracy ze strony Diamentowych Psów! To jest wstrętna manipulacja ze strony księżniczki Celestii, która sama chciała zdobyć główną nagrodę! W ramach protestu odmawiam pisania czegokolwiek na blogu, zanim księżniczka nie wystosuje oficjalnych przeprosin!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pączka? Herbatki? Przytulić?

   Usuń
  2. To podsumowanie było piękne, tak jak cerce Melkora na początku dziejów Ardy. Wszyscy jednak zapewne wiedzą jak skończył... Pomimo iż ten post jest jednym z moich najbardziej umiłowanych, opowiadam się za stroną Pannny Profesor Rarity.

   Usuń
 2. Szkoda, że nie było kategorii "Najlepsza scena z polskiego dubbingu", wydaje mi się że wygrała by ta, w której Rarity mówiła wiejską gwarą w odcinku "Proste życie" (Simple ways).

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepsza scena shippingowa przedstawia już nie kanoniczny shipping, w smutnej scenie bez Mane6 jest Twilight i wszystko było ustawione przez Celestię!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. A tak bardzo czekałem na oscara dla DiCaprio...a, chwila. To nie ta impreza.

  Klaszcze Wspaniałe, wybitne, cudowna gala. A ponadto uważam, że Rarity powinna zostać nagrodzona.

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!