Piąty tom komiksu "Przyjaźń to Magia" już w czerwcu


Już jutro premiera kolejnego tomu, jednak osoby, które otrzymały swój egzemplarz dziś, mogą w środku znaleźć informację, że następny tom ukaże się w czerwcu.

Za informację dziękujemy Vengirowi.

Komentarze

  1. Yeah!Twilight ma już skrzydła!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dostała je już w tomie czwartym, dzisiaj już kupiłem ten tom o 10 zł taniej.

      Usuń
  2. Nowy komiks = nowy konkurs :3

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przebierzmy się za piratów xD

      Usuń
    2. Czyli jakby określiła to Fluttershy: będziemy piracić.

      Usuń
    3. Eee tam konkurs, ja kupuję komiks za 23,48 zł (taniej niż w sklepach) :)

      Usuń
    4. Ja kupiłem najtaniej w bonito.pl wczoraj za 19,50 zł.

      Usuń
  3. O Celestio, O Celestio!
    Mój ulubiony epizod "Reflections"!
    Będzie September, Solar Flare, Capitan Good Guy, Rocktavia, Cadence Okrutna i Dobry ziomek Sombra!

    #JaramSięJakWampirOŚwicie

    OdpowiedzUsuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  5. *Tydzień wcześniej kup ''Refections'' po angielsku, bo uważasz, że pewnie jeszcze długo sobie poczekamy na polską wersję*
    ...ech, dobrze chociaż, że tylko pierwszą część, bo reszty akurat nie było.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!

Popularne posty