Equestria Girls Leak - 17 screenów (SPOILERY!) + Trailer!
Tak, Equestria Girls wyciekło o wiele wcześniej, niż niektórzy zakładali. Premiera już tuż, tuż... jeżeli ktoś chce sobie zepsuć zabawę/zobaczyć jak to wygląda (niepotrzebne skreślić), to zapraszam do środka. Tylko ostrzegam: MOCNE SPOILERY!
Aktualizacja: Dodano najnowszy trailer!
![]() |
Luna wyszła o wiele gorzej niż Celestia... kopać rowy, a nie rządzić Equestrią! |
oh, God why? ;_;
OdpowiedzUsuńNiczego już nie rozumiem.
OdpowiedzUsuńO my God... Nie mam słów... To Będzie Epickie (przynajmniej tak wygląda po spoilerach...)
OdpowiedzUsuńAle macie ostry hejt za zniszczoną Lunę ;-;
UsuńŁohohoho!
OdpowiedzUsuńLol
Czemu Luna wręcza Sunset kielnię? O_o
Lol
Lol
Not bad
>Screeny
Lol. Robione mienioną kielnią.
Jakieś prześliczne źródełko?
Założę się, że Sunset zniszczyła jakiś budynek i teraz musi go dbudować XD
UsuńNo nie wiem co powiedzieć. Gdy zobaczyłem tą Sunset Shimmer jako jakiegoś demona (bo to chyba ona, prawda?)... cóż... nadal tego nie kupuję. Muszę najpierw cały film zobaczyć aby oceniać.
OdpowiedzUsuńCelestia Luna!?!?!?! O_o Załamałam się i jeszcze w dodatku czary głową i Sunnet zmiesiła się w jakiegoś trola!?!?@? O_o
OdpowiedzUsuńTo nie dla dzieci!!!!! A pozatym Załamanie w końcu skali i nawet powyżej!!!!! O_O
Czekamy na odpowiedź:
OdpowiedzUsuńLINK
Czyli ludzkie sobowtóry Mane6 będą reprezentowały Elementy Harmonii w świecie ludzi?
OdpowiedzUsuńZ grubsza mam już w głowie całość fabuły, jeśli jest coś, czego nie rozumiem, to to, dlaczego Twi ma skrzydełka i te obrzydliwe końskie uszy na screenie z Celestią i koroną, a sama Celestia jest pod tym względem goła i wesoła. Co, kurczę, fuzja człowieka z koniem, czy ki diabeł?
OdpowiedzUsuńW serduszku mam zakorzeniony głęboki i bezpodstawny entuzjazm do rozwinieć wszystkich rzeczy, które lubię (zwana umiejętność jako fanbojstwo), tym niemniej tym razem jestem wystawiony na ciężką próbę.
Po screenie z Wooną miałem zdecydowanie za duże squee (chyba za to, że w ogole jest, a nie za design). Jeśli Discorda, nie będzie - smutek. Moje 2 grosze w temacie.
i jednak będą skrzydła, a rogi to już nie :/
OdpowiedzUsuńEquestrian logic.
UsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
UsuńJa mam nadzieję na różdżki ^^
UsuńA co Lauren Faust na to wszystko?
OdpowiedzUsuń6 screen- hello, Brad!
OdpowiedzUsuń13- widać że są kontrolowani przez (w domyśle) Sunset, najpierw była hipoteza że jest czangelingem, a teraz to za chiny nie wiadomo..
16- przedłużające się włosy, zarys skrzydeł, hmm...the magic of friendship!
15- boże, Luna.... to coś jej nie przypomina, ale na to wygląda >.<
Spoilers, spoilers everywhere..
Te skrzydła rogi i uszy to pierwsza grafika koncepcyjna ujawniona w maru przez New York times. No ale zadziwiło mnie to czarowanie głowani jak u Twili bo Sunnet użyła korony Twili to to się nie liczy Więc....... O_o TAKA JAZDA ŻE A SZOK I TO W DODATKU 8 DNI PRZED OFICJALNĄ PREMIERĄ W AMERYCE!!!!!!!!! O_o
OdpowiedzUsuńNie oglądam. Właśnie dostałem spoilerem niczym obuchem w łeb. Poza tym jestem zniesmaczony tym co zobaczyłem. Nie chcę psuć sobie kanonu w moich oczach.
OdpowiedzUsuńTak jakby to też jest już kanon
UsuńNie. To jest spin off.Nie ma związku z Friendship is magic po za tymi samymi bohaterkami, sama MM powiedziała,że ta historia nie ma wpływu na sezon 4.
UsuńNadal to jest kanon. To, że nie będzie miało nic wspólnego z sezonem IV nic nie zmienia. To co oficjalnie się pojawia = jest kanoniczne.
UsuńW sumie o to mi chodzi. Główną serię miło wspominam i wracam do niej. A na to nawet patrzeć nie mogę. Wolałbym żeby dla naszych postaci ludzki świat był obcy, ew trafili na jego prawdziwe i brutalne oblicze. Tutaj jest propagowana komercyjna i trochę naiwna wizja szkoły. Teraz za rzadko się przedstawia szkołę jako miejsce nauki, a chorobliwie często ukazuje się jako centrum życia towarzyskiego.
UsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
Usuń@Nadal to jest kanon. To, że nie będzie miało nic wspólnego z sezonem IV nic nie zmienia. To co oficjalnie się pojawia = jest kanoniczne.
UsuńMoże i nawet kanon, ale nie mający nic wspólnego z FIM. Osobny twór, więc o ile jest to kanon MLP to w kwestii kanonu FIM bym się sprzeczał. Jedyne co jest to same to bohaterowie.
Ale art na początku jest prześliczny... Bóg przeklina Hasbro!
OdpowiedzUsuńHej mam dobrą wiadomość, chyba. Ta magia "z głowy" to światełka w koronach! Widać w screenie nr 5.
OdpowiedzUsuńJa nie wiem czy jacyś rodzice kupią kucyka Sunset Schimmers swoim dzieciom po obejrzeniu tej sceny XD
OdpowiedzUsuńE tam, Pinkie Pie robi lepszą masakrę bez tego. Ani bez żadnych dopalaczy. Domyślam się, co Pinkie zrobi na haju i po wypiciu litra napoju energetycznego. Tamta pewnie by spękała.
UsuńI dlatego bym nie kupił Sunset Shimmer. Pinkie rządzi!!!!!111one!jeden!eins!!!11
UsuńMój boże, co oni zrobili z Luną ;_;
OdpowiedzUsuńJa kucuję co to za DEMON!!!!!!!1111!!!oneoneone... nie no, ale serio, ten film zdaje się coraz ciekawszy :P
OdpowiedzUsuńJa to widzę tak: Twi ma odebrać tę koronę, ale na końcu jest jakaś walka, że Sunset się zamienia w jakiegoś ... i hipnotyzuje wszystkich, łącznie z chłopakiem Twilight, ona na to o-nie-co-się-wam-stało i razem z przyjaciółkami pokonuje to coś, potem Luna, która jest sekretarką czy kimśtam ją stara się zrozumieć i wyjawia jej swoją przeszłość (zhumanizowaną nmm może? No nie wiem, wątpię we własne słowa), a SS potem:
OdpowiedzUsuń1. Żałuje i wszyscy sobie przebaczają
2. Obiecuje się zemścić buhaha (Tej opcji niestety nie ma, to w końcu film dla dzieci, tu wszystko musi się dobrze kończyć)
Potem Celestia, czyli dyrektorka, daje Twi koronę, ona już zaczęła się zmieniać w kucyka czy coś w tym rodzaju (bo jak wytłumaczyć jej uszy i skrzydła, i wydłużone włosy, podczas gdy reszta pozostaje "normalna"? Choć nie wszyscy, bo czemu RD i FShy mają skrzydła, nie potrafię tego wpleśc w historię :/ ), a potem wielki hug i wraca do Equestrii. Koniec! Nie potrafię niestety wytłumaczyć czarowania czołem :/ A najładniejszy z tego posta i tak jest tytułowy :P
Ej!!! Ale to niemożliwe że Twili będzie mieć chłopaka ponieważ przecież to wątek poboczny czyli nie wpłynie nq dalsze losy serialy czyli na 4 sezon!!! >.<
OdpowiedzUsuńNo właśnie! Dlatego właśnie to, że Twi będzie miec chłopaka jest możliwe! Przecież sama napisałaś, że to wątek poboczny! :D
UsuńA ten pegaz na początku? To jest kucykowa wersja tego chłopaka
Usuńco kurwa ?!
OdpowiedzUsuńLuna i Tia są okropne T^T
OdpowiedzUsuńNie jest źle, piosenka w trailerze całkiem fajna i układ taneczny z zasuwaniem miotłami :P
OdpowiedzUsuńPhoto Finish, Trixie, Cloud Kicker... Fajnie, że można zobaczyć także takie postacie :)
Nie rozumiem tylko, jaka jest grupa docelowa odbiorców tego czegoś...
OdpowiedzUsuńMałe dziewczynki raczej nie będą pod wrażeniem Sunset Shimmer jako demona,
A dla wszystkich innych to się po prostu nie nadaje, zwróćcie uwagę chociażby na wygląd Celestii (nogi pięć razy dłuższe od reszty), lub Luny - niebieska skóra!!! NIEBIESKA.
Demon Sunset Shimmer wcale nie wygląda bardziej demonicznie od Chrysalis :/
UsuńA według mnie tak. Changelingi to zrzynka z testrali.
UsuńA demon wygląda jak Hellboy. Tylko prościej rysowany.
TUTAJ TEŻ MUSIELI WCISNĄĆ TWILICORNA?!!!?!?
OdpowiedzUsuńTS jest alikornem już na zawsze. To serial dla małych dzieci, tu nie ma pił łańcuchowych.
UsuńTe wszystkie spoilery moim zdaniem tylko pogarszają sytuację. Pomysł Equestria Girls
OdpowiedzUsuńnigdy mi się nie podobał, ale na początku byłem gotowy dać temu czemuś szansę. Potem doszła High school drama, później chłopak Twilight, teraz dochodzi do tego walka z szatańskimi pomiotami, co jeszcze? I pomyśleć, że kilka miesięcy temu wszyscy hejtowali Twilicorna...
Za dużo woadomości o EG jak na jeden dzień! Jak na jeden dzień noi i jeszcze 2 tailier?! 0_0 SZLAK!!! >.<
OdpowiedzUsuńJeden tailer ..
OdpowiedzUsuńI znam całą fabułę ;)
Co jak co, ale ten trailer...MEGA! Kucykowa Sunset Shimmer, i o mój boże..Pies spajk GADA! Byłam przygotowana na to że nie będzie miał głosu, a tu jednak...
OdpowiedzUsuńTwilight chodząca jak najarana (czyt. jak kucyk) i do tego najprawdopodobniej nie ma domu i mieszka w bibliotece (szkolnej?) a książki zastępują jej poduszki. A do tego CMC, a dokładniej Sweetie Belle i jej piękny design <3 Cloud Kicker w pięknej sukience, Photo Finish w swoim normalnym stroju i uwaga, Trixie :D To wszystko składa się na to, że...jednak to będzie epickie!
Ja to spisałem na straty. Tu ewidentnie widać kalkowane miliony razy shematy. Jeśli komuś wydaje się to oryginalne... Chyba nie widział wielu współczesnych i boleśnie papek dla młodzeży(zazdroszczę...). Przecież oglądaliśmy to samo prawie milion razy na pulsach i innych kanałach... TYLKO BEZ LOGA MLP!
UsuńWiadomość z ostatniej chwili: wszystkie możliwe motywy na film, zwykły, czy animowany zostały już wykorzystane, i to gdzieś tak w latach 80-tych. Więc co dopiero mówić o czymś, co wychodzi teraz.
UsuńNie wiem dlaczego, ale ja też liczę na epickość :D
UsuńPrzyznaję się - EG mam kompletnie w nosie, wszedłem tu tylko dla arta tytułowego, który, nawiasem mówiąc, jest fantastyczny.
OdpowiedzUsuńSłodki Jezu... Co oni, do miliona trolli, zrobili Celestii i Lunie?
OdpowiedzUsuńA ja tam sobie spokojnie siadam, zacieram łapki i czekam. Czy EQ zapowiada się jakoś szczególnie niesamowicie? Tego nie wiem. Ale wiem, że film tworzą ludzie z HasbroStudios, dokładnie ci sami, którzy robią MLP:FiM. Czy spisać ich na straty tylko dla tego, że postanowili zrobić coś z gatunkiem o humanoidalnym kształcie w roli głównej? Nie sądzę, żeby to była rozsądna rzecz do zrobienia. Poza tym, spoilery mają to do siebie, że nie do końca ukazują o czym bedzie film. Ci, którzy widzieli teaser "Mostu do Terabitii" wiedzą o czym mówię. Ja z tego dowiedziałem się kilku ogólnych rzeczy odnośnie fabuły, stylu kreski i tego, że Strong jak zwykle wykonała kawał dobrej roboty.
OdpowiedzUsuńJa i tak sobie objerzę ten film bo:
OdpowiedzUsuńA) Uważam, że to będzie fajny film
B) Chcę zobaczyć reakcje ludzi, którzy teraz mówią, że Equestria Girls jest bebe, a potem zaczną mówić, że było fajne
xD
Przejrzałam te screny i tylko jeden komentarz mi przychodzi do głowy : CO HABRO NA EQUESTRIĘ ZROBILI!!!!!!!!!!
OdpowiedzUsuńSądząc po screenach to... będzie się działo i to grubo ;D
OdpowiedzUsuńDesign nie jest taki zły, mi się nawet podoba, choć wolę kuce niż ludzi. Tylko do Luny i Celestii mam pewne zastrzeżenia, ale ogólnie jest dobrze. Poczekamy - zobaczymy. Wstępnie jestem na tak, bo zapowiada się genialnie, może nawet na miarę Royal Wedding.
Może się dziać do woli, ale nic nie zobaczymy, to bajka dla dzieci. W Royal Wedding też się działo, a artylerii plot. i rozsmarowanych robali trzeba się domyślać.
UsuńA moim zdaniem jak ro powiedział dyrektor do spraw marketingowych Hasbro że Eqestria Girls jest odpowiedzią do fanów że chcą czegoś wiEcej noi mają więcej. Ale Hasbro poprzez ten pomysł pierwszy raz w ich histori zaczeli bardzo ostrą rywalizacje z Mattelem.
OdpowiedzUsuń1.Mattel jest #1 na świecie w marketingu a Hasbro #2 na świecie.
2.Hasbro chce być #1 na świecie a nie #2.
3.Noi najważniejsze dla nich "Mamona". Innymisłowy kasa.>.<
W sumie to rywalizacja pomiędzy Mattelską bajką Monster High. Moim zdaniem Hasbro to teraz "Świnie do potęgi enteji nic tego nie zmieni!!!" D;
Monster Szajs już obsmarował Gość Niedzielny. Ciekawe co na to powie. Jak też się wyrazi sceptycznie, rozpocząć hejt.
UsuńMLP vs Barbie iks de
UsuńNie ma to jak umieścić w swojej produkcji słowa "everything will be just fine" a następnie wydać film animowany, który podsyci opinię jaką mają o nas ludzie którzy my little pony kojarzą z kucykami z lat 2003-2008, jak na moją opinie to planują pozbyć się ludzi narzekających na to co robią z odcinkami, w ich planie zostały by wtedy tylko nieświadome owieczki lubiące wszystko co zrobią i kupujące z tego zabawki, nie mające własnego zdania(nic dziwnego, przywykli do tego, robią bajki dla dzieci).
Usuńnie zbyt mi się to widzi
OdpowiedzUsuńZ takim podejściem jeszcze przed wydaniem tej kreskówki, nie spodziewam się, abyście zmienili zdanie po premierze. W takim przypadku poziom nie gra żadnej roli.
OdpowiedzUsuńUuuuuu widać że czeka nas druga koronacja ... przynajmniej tak to wygląda
OdpowiedzUsuńTo jest złe. Jak to obejrzę to najprawdopodobniej policzę granicę lim x->0 sin(1/x)
OdpowiedzUsuńWygląda jak monster high, czerwona zapomniała kremu do opalania,a poza tym czarowanie głową? Brakuje chyba jeszcze tylko teletubisów i niebieskiego ekranu śmierci. W każdym razie ja wolę poczekać na sezon 4 :P
OdpowiedzUsuńFabuła- jeszcze, jeszcze :I
OdpowiedzUsuńWygląd postaci- jeden wielki shit.
Najbardziej z tego wszystkiego razi mnie wygląd postaci. Jak można tak zniekształcic człowieka ( końskie uszy, skrzydła, dziwaczny kolor skóry) ? Wątpię, że kiedyś będę to lubił. Na pierwszy rzut oka wygląda mi to na Winx Club, lub Monster High. Hasbro po prostu chce sobie zarobic. I tak dla mnie to nie jest żaden wielki hit z tym zarabianiem, ponieważ ( jak wie większośc Bronies) My Little Pony powstało tylko i wyłącznie z powodów komercyjnych. Raczej nie będę tego oglądał. :(
O, fajnie, że będzie Karotka w okularkach ^^
OdpowiedzUsuńCo to jest ta "Equestria Girls"? Będzie w necie?
OdpowiedzUsuńNie w temacie, co?
UsuńEquestria Girls to film animowany, spin-off serialu, czyli nie będzie miał wpływu na sezon 4. 16 czerwca będzie w amerykańskich kinach, NIE w Polskich. Jak tylko w necie pojawi się dobra jakość, to Mystheria zrobi napisy, a Patrycja (MsRarity6) będzie organizować fandub.
kilka lat temu było to jeszcze oficjalne PMV, teraz jednak woleli zrobić z tego coś więcej
UsuńJa ************ Czy ich ********* co to ma być?! Moje OCZY!!!!!
OdpowiedzUsuńMiałem obejrzeć tylko początek i koniec dla samego patrzenia na kucyki ale ich produkcja patrząc po spoilerach stała się tak głupia że aż śmieszna - przynajmniej ja to tak odbieram. Obejrzę dla beki jak nikt nie będzie widział, bo o ile kucyki idzie jeszcze jakoś wytłumaczyć, to jednak wolał bym być złapany na oglądaniu jakiegoś porno(nie animowanego!) niż na EQG, bo to łatwiej wyjaśnić, już samo oglądanie kucyków wiecie jak jest postrzegane.
OdpowiedzUsuńTak przy okazji patrząc na spoilery wrzucili tam też postacie znane z ich innych produkcji, jak ktoś siedział na streamach z angielskich premier będzie wiedział które
Według mnie to wytłumaczenie na uszy i skrzydła w jednym screenie jest takie, że Twilight pewnie wtedy już pokonała SS i wraca do swojego świata, więc zaczyna się zmieniać...
OdpowiedzUsuńNogi i kolorowe skóry >.<
OdpowiedzUsuń