mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 11 lipca 2011

"Ace - Krótka historia"

<Obrazek przesłany przez autora jako ciekawostka dla spragnionego wieści ze świata admina. Tak mi się spodobał, że dodaję go tutaj. Po części jest to odwołanie do tekstu. Z tym, że kucyk w nim opisany jest dużo bardziej niezwykły od tego na obrazku. Można powiedzieć, że lepsze, bo polskie!>

W tekście przedstawiona jest klacz o imieniu Ace, jej dziwne dzieje i umiejętności. Zwracam uwagę, że praca nie jest dokończona, ale stale aktualizowana. I wciąga!!!

Autor: SCC
https://docs.google.com/document/d/1k7exk86IT0z_F0yrjRrSbfq5erz62CAFlQlgBc0esBk/edit?hl=pl

3 komentarze:

 1. najbardziej podoba mi się "Dzisiaj już chce mi się spać, jutro dokończę." jakież to pouczające i wciągające :) zapisz sobie przynajmniej na kartce bo potem zgubisz myśl i jest kicha ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurisu Fuyuumi12 lipca 2011 18:49

  Szczerze to Ace jest zbyt Over-Power (OP w skrócie). Może przyjąć formy innych kucyków, walczyć magią i dwoma elementami? No sorry, ale ja nie widzę wyraźnych ograniczeń (chyba, że dowiemy się o nich później). Sama historia Ace wygląda dziwnie (przede wszystkim to formatowanie) i niezbyt zachęca do dalszej lektury.
  W skrócie: Ace ma więcej mocy niż wszystkie postaci z Dragon Balla razem, a fabuła będzie nudna jak flaki z olejem.

  Rozwiązanie: Olać to opowiadanie i najlepiej nie pisać opo z OC (własnymi kucykami), tylko zrobić zwyczajne opo z Twilight i resztą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dosyć krótkie to, raczej nie opowiadanie, tylko opis postaci. I muszę się zgodzić, że jednak zbyt koksiarska postać. Oczywiście w takim opowiadaniu można to by darować( jako bohater czy wróg), ale to mi bardziej przypomina historię postaci z RPG-a. Jeśli zrobisz normalne opowiadanie, będzie ok, bo tak to jednak może ludzi odstraszyć.

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!