mnie nie widać! yay!

piątek, 22 maja 2020

I Twilightmeet Online


Ponymeet w internecie? Przecież to się tak nie da. Jak się jednak okazuje, da się i to z wielką pompą.


Choć za oknem wspaniała majowa pogoda, to wirus nadal nie odpuszcza szalejąc po całym kraju, w związku z czym nie można organizować wydarzeń grupowych. Z tego powodu niezawodny jak zawsze MKXD ze swoją ekipą organizuje ponymeeta z serii znanych i lubianych ponymeetów, jednak tym razem w wersji online. Pozwólcie, że oddam głos organizatorowi:

Witajcie, kochani!

Jak zapewne zdążyliście zauważyć dopadła nas epidemia zmieniając zupełnie zarówno nasze, jak i wasze plany.

Fakt faktem zdecydowaliśmy się przenieść VII Twilightmeeta, ale dotarło do nas, że nie możemy Was tak zostawić bez wydarzeń!

Dlatego też pragniemy zaprosić Was na I Twilightmeeta Online, który odbędzie się w pierwotnym terminie VIITMa (23-24.05.2020).

Miejsce, w którym się odbędzie, to oczywiście odpowiednio przygotowany serwer na discordzie, który otworzymy dla Was z wyprzedzeniem, abyście mogli się z nim zapoznać przed wydarzeniem.

Co planujemy? Chcemy sprawić, abyście mogli się poczuć jak na prawdziwym meecie: sale z atrakcjami, sleeproomy, karaoke, wspólne granie, streamy, goście specjalni, a może i bardziej specjalne atrakcje... ale to już zależy od tego, czy spodoba Wam się całościowa inicjatywa :)

Nie damy się tak łatwo!

Do usłyszenia na ponymeecie! 🌟

▶ LINK DO SERWERA: ◀

4 komentarze:

 1. Jak się czegoś nie da zrobić to zawiadomcie Discorda. On zrobi wszystko.
  https://images.app.goo.gl/QfU4kQ8s92xVoREYA

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepsza impreza roku XD <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem meet był naprawdę fachowo przygotowany, ogromne dzięki za organizatorów, twórców atrakcji i wystawców! Pozdrawiam wszystkich, było super znowu Was zobaczyć / usłyszeć ^^
  Swoją drogą, tym razem beforemeet trwał dwa tygodnie, podoba mi się taki motyw! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. * dla organizatorów. Pomyłka się wzięła i wkradła ^_^

   A w ogóle - szczególne pozdrowienia dla Porcelanki i Tiny za streamy z rysowania artów oraz dla Tygryska za świetny set i rozmowy do 6 rano. Rispekt! :D

   Usuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!