mnie nie widać! yay!

niedziela, 7 kwietnia 2019

Niedzielne Aktualności CCCXCVIII: początek końca
"Początek końca", ta fraza w ostatnich dniach pojawia się tutaj bardzo często i pojawiać się pewnie będzie jeszcze od czasu do czasu, bowiem kończący się weekend jest jednym z najważniejszych w historii fandomu. Nasz ukochany serial wystartował wczoraj z ostatnim sezonem. Oznacza to, że po prawie 9 latach wchodzimy w ostatnią fazę rozwoju MLP G4, a fazą tą jest wygaszanie. Co to oznacza dla naszej społeczności? Czas pokaże, jednak nie ma co się teraz tym zamartwiać, ponieważ jeszcze przed nami 24 nowe odcinki, które należy oglądać z uśmiechem na ustach, a nie łzami. Zapraszam do Niedzielnych Aktualności.

Komentarz Tygodnia


Newsy

Q&A na premierze 9. sezonuNa kanale Hasbro opublikowano nagranie Q&A z aktorkami głosowymi, które miało miejsce podczas premiery 9. sezonu w Los Angeles.

Pony Mania - nowa kucykowa graNadchodzi nowa gra kucykowa pt."Pony Mania". Powyżej materiał promocyjny gry.

Ostatni premierowy ponymeet w Gdańsku

W Gdańsku odbył się ponymeet z okazji premiery nowego sezonu, niestety jest to już ostatni tego typu meet jeśli chodzi o G4. Kończy się pewna epoka, dlatego trójmiejscy Bronies (a także i przyjezdni) postanowili zebrać się i wspólnie obejrzeć nowe odcinki otwierające 9. sezon. Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia, w którym wzięło 28 osób.

Pluszaki


Komiks TygodniaShipping Tygodnia


To tyle z mojej strony na dzisiaj. Dobrej nocy wszystkim.

32 komentarze:

 1. Miałem jeszcze trochę roboty dzisiaj ale zdążyłem obejrzeć 14 odcinków 8 sezonu. Mam nadzieję że do wtorku się wyrobię, bo nie umiem wytrzymać. Ja! Chcę! Sombrę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też było mi smutno, ale już nie jest - ustawiłem deadline dla smutku, już minął ^_^ Przecież FGE nie zamknie chyba swoich podwojów, my wszyscy też nie znikniemy, ot tak po prostu, po zakończeniu dziewiątego sezonu. Nie wierzę, że skończą się pomysły na nowe posty i komentarze, więc o klimat nie ma co się martwić ;)

   Nie mówcie nikomu... ale nawet jeśli pod pewnym postem nie pęknie granica 1000 komentarzy nim skończy się FiM (oraz pod innym pewnym), to chyba nie ma w planach końca. Przynajmniej nie przed końcem G6 ;)

   Przyszłość dopiero przed nami. Ha, i jak tu się z taką złotą myślą nie zgodzić? :D

   Usuń
  2. Ale od Filly Funtasia proszę się odkopytkować, bo zastrzelę!

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. Send FF to the moon. Or better, to the Sun!

   Usuń
  5. Bloga nie zamkniemy. Ja na to nie pozwolę. Trzeba go dociągnąć do drugiego filmu i następnej generacji. Jej też trzeba dać szansę ;)

   Usuń
  6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  7. Jak szanuję Mroczną Lunę, tak teraz straciłem szacunek :(

   Usuń
  8. A ja jestem ciekaw Filly Funtasii. Czy byłoby to dobre koło ratunkowe? Szkoda, że nie ma po polsku. No chyba, że o czymś nie wiem.

   Blog prawdopodobnie umrze stopniowo. Wątpię, że będzie to nagła śmierć.

   Usuń
  9. Dobra, dobra.

   A wiecie, że fandom ma jutro znowu umrzeć?

   Usuń
  10. STOOOOOOOP! Nie mam zamiaru wywoływać dziwnej dyskusji, ani kłótni. Już teraz za późno, ale kasuje swoje wcześniejsze komentarze, bo widzę, że mogła to być puszka Pandory. Proszę, abyśmy uszanowali pracę redakcji i nie wprowadzali nieprzyjemnej atmosfery. Bardzo przepraszam, będę bardziej uważał na to co piszę.

   Usuń
  11. Sorry, przeze mnie? Uff, już się opanowuję.
   Tak naprawdę nie chciałem być bardziej złośliwy niż zwykle, więc jakby co, bez obrazy.

   To teraz wspólnie i w zgodzie zgódźmy się wszyscy, że Luna jest najlepszą Księżniczką ^_^

   Usuń
  12. Coś czuję, że raczej przeze mnie. Niechaj będzie jak mówisz. Kocham Słońce, jednak wymagam kary. A zatem na znak skruchy oddaje się niniejszym pod panowanie Księżniczki Luny. Jako skromny sługa padam przed nią na kolana i oświadczam, że jest najlepszą Księżniczką oraz obiecuje, że bardzo grzecznie usunę się w cień, aby odpokutować swoje winy, oraz uznaje swoją niższość. Amen.

   Usuń
  13. Bracie, wśród Lunarnych nie ma niższych i wyższych.
   Znaczy, są, pewnie - bo ktoś przecież może być kurduplem o_O No ale nie o to biega.
   Jesteśmy po prostu my, a nad nami bezkresny majestat i piękno Pani Nocy.

   A usunięcie się w cień to chyba jednak nie jest najlepszy pomysł. Lepiej cieszyć się blaskiem Księżyca ^_^

   Usuń
  14. Ej ej ej! Widzę muszę was poprawić, Luna I Twilight to najlepsze księżniczki, bez zmierzchu nocy nie będzie, nie zapomnijcie o tym.

   Usuń
  15. To prawda...

   ... chyba, że Noc będzie wieczna. Wtedy zmierzch nie jest już absolutnie niezbędny ^_^

   Usuń
  16. Neij, nie grab sobie. Twilight jest najpotężniejszą księżniczką, Luna zaraz po niej. A obie są najlepsze. Change my mind.

   Usuń
  17. Bardziej najlepsza jest Luna!
   I bardziej najpotężniejsza!
   A w ogóle, to w Equestrii może być tylko jedna Księżniczka, a tą Księżniczką musi być Luna!!

   Usuń
 3. Czyżby się inspirował moją nazwa? A to ci heca

  OdpowiedzUsuń
 4. Początek końca...,śmierć fandomu...bla,bla,bla...Co to po ostatnim odcinku wyłączają serwery?Kasują wszystko z neta?Może jest coś o czym nie wiem?Przecież fandomu nie twoży korpo na H tylko my!Dopóki będzie choć jeden redaktor który coś napisze i jeden czytelnik który to przeczyta i skomentuje to nie można mówić o końcu!Zastanówmy się czy jesteśmy tutaj tylko dla nowych odcinków czy dla atmosfery przyjaźni i zabawy która jest dookoła serii?!A myślę że tej otoczki wystarczy jeszcze na wiele lat i postów...!Pozdrawiam całą redakcję!Piszcie dalej tak zabawnie i ciekawie a na pewno nie stracicie czytelników!Dzięki za Niedzielne!Fluterka zrobiła mi wieczór w pracy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim zdaniem Discord spodziewa się dziecka. No bo w końcu ogórki kiszone z dżemem, które jadł w ostatnim odcinku to typowo ciążowe zachcianki.
  PS Nic nie ćpałam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po nim to kto wie, kto wie co on robił z Flutterką(nie zabijajcie mnie), teoretycznie mógł zajść w ciążę prze tulenie, u niego to jest możliwe.

   Usuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!