Niedzielne Aktualności DCLXX - prawie jak o CelestiiPonieważ za tydzień, jak nic mi się nie stanie do tego czasu (np. nie trafi mnie słynny zamachowiec - szlag), jadę na Pyrkon, to postanowiłem przejąć dzisiejsze Niedzielne i godnie zastąpić Kredke. Nawet postaram się pamiętać o istnieniu Celestii! Niektórych też zapewne ucieszy, że prace nad PSK i jednym postem, który jest z tą tematyką powiązany, są już bardzo zaawansowane i w czerwcu te posty ujrzą światło dzienne! Ja się cieszę, że w końcu ruszyłem zad! Myślę, że każdy ruch jest lepszy od stagnacji. Nawet jeśli to drobne kroczki.


Komentarz TygodniaTo jest aż niesamowite, ale chyba tym razem to nie jest błąd!
Wydaje mi się, że Blogger ma jakiś wbudowany filtr spamu i takie krótkie wiadomości jak 'xD" wykrywa jako śmieci. I cóż zrobić? Tylko pisać więcej np. wytłumaczyć pozostałym w klasie, co cię tak rozbawiło, że aż musiałeś iks-dekować? No dalej, pochwal się. Skąd ta nagła wesołość. Że co? Że powiesz mi, ale tylko na ucho. No dobra, to podejdź i posłucham.
*szepcze*
O ty, zbereźniku! Tego się po tobie nie spodziewałem! Chociaż to wskazuje raczej na mój brak wyobraźni. No ale faktycznie śmieszne, więc wracaj na miejsce. Nawet nie będzie pały. Przynajmniej teraz. Potem będzie sprawdzian z kucykologii, to zobaczymy, jak ci pójdzie. Ja już znam te twoje numery. Będzie pytanie "opisz swojego OCKa", a ty napiszesz:
Kucyk, jaki jest każdy, widzi
I co wtedy? Czy coś uchroni cię wtedy przed srogą pałą?
Ona nadejdzie i będzie ostateczna!


Myślę, że nawet byłbym w stanie polubić Celestię. Zwłaszcza znając moją miłość do lata i słońca. No ale czy księżniczka dałaby się wyciągnąć na czytanie książek na plaży? OwO
Nowa kucykowa gra fanowska "Get Your Tentacles Off My Waifu! - oficjalny trailer


"Get Your Tentacles Off My Waifu" czyli w luźnym tłumaczeniu: "Macki Swe Weźże z Waifu Mej", no, ten tytuł z pewnością przyciąga... tytułem i kucykami. Trailer pokazuje co prawda pixelozę, ale jest urok w takich grach.

Opis:

Tentacle monsters have taken pony waifus hostage. It's your job to save them all through extreme violence, achieve pony zen, do Stardust responsibly, and don't think about the meaning of one guy’s war against the universe. Or why cats. This is an accessible cute 'em up after all!


Myślę, że trzeba patrzeć uważnie na tę grę. Jednocześnie mam nadzieję, że Hasbro nie będzie na nią patrzeć i w efekcie nie zauważy xD
W sumie to mój główny problem z tą grą. Te kucyki mogłyby być bardziej oryginalne, by nie przypominać oryginału. *czyta to dzień później* Rany, jak ja to źle napisałem. A... i tak wiecie, o co mi chodzi!Ja bardzo przepraszam wszystkich Azjatów, ale jak zobaczyłem źródło tego filmiku, to padłem:

Platforma... Bilibili? XD
To przeurocza nazwa. Dobrze, że nie Jutubi... oh wait :O

A co do samej animacji... nie mówcie, że nie chcielibyście anime z Luną i Celestią walczącymi o władzę. To byłby właśnie opening!


Celestia mogłaby być kolejną Igą Świątek, ale dieta nie ta xD


Pluszaki!


Coś komuś nie wyszła ta Celestia. W sensie... jest bardzo słodka i w ogóle, ale ma pyszczek większy od zadu xD Coś tu ewidentnie poszło nie tak!O nie! Ich jest coraz więcej!Dwie księżniczki patrzą z wysokiej góry na swoich kucykowych poddanych. Skąd poznałem, że to wysoka góra? A widzicie, że jest śnieg, to gdzie miałby być, jak nie na górze przy obecnej temperaturze?!Ciekawe, co kodzi zła Celestia. Pewnie program obsługujący głowice nuklearne, byśmy dostali tyle słońca, ile się da <3


Shipping Tygodnia


Czy małżeństwo to też shipping! Jeszcze jak!

Komentarze

 1. Komuś się pomylił link do pierwszego obrazka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oto poprawny link: https://x.com/brightdawns_/status/1799480949962584392

   Usuń
 2. Fajna muzyka w tym trailerze. Ja lubię muzykę chiptune'ową <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakieś spotkanie na Pyrkonie? :)
  Jest jeden meet-up w planie na Facebooku https://www.facebook.com/events/814463686942637

  OdpowiedzUsuń
 4. Nowy odcinek już jest: https://www.youtube.com/watch?v=XLer6mojNk8

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie wygląda taki rodzinny cosplay.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!

Popularne posty