TULIĆ WSZYSTKICH! DCLXIV


I tak się tuli spokojnie na tej wsi...Komentarz:


Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że Celestię. Ekhm… Celestię, która podała mi pomocne kopytko, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to owies. Wiele kucyków pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz? Skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie Celestii, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład smażę naleśniczki, a jutro… kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić… znaczy… owies.
Pluszaki:


Statkowanie:


Komiks:


Nauka matematyki nigdy nie była łatwiejsza.

Komentarze

 1. Te układy równań w tych memach zawsze są takie proste. Macierz już jest dolnotrójkątna i nie trzeba nawet robić eliminacji Gaussa...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poproszę jeszcze raz, z tym, że po ludzku.

   Usuń
  2. Nie rozumiem, czego tu nie rozumiesz. Przecież to trywialne... jak jądro macierzy :P

   Usuń
  3. Eliminacja karabinem Gaussa? O tak, zdarza się.

   Usuń
 2. Mało aktualności w tych niedzielnych. Nikt nie wspominał o tym że niedługo będą w sprzedaży bilety na Czequestrię, że będzie Pony Camp za dwa tygodnie i gnieźnieński meet za miesiąc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te informacje zostały ocenzurowane. Nie powinieneś o nich wiedzieć. Ale skoro wiesz... ekipa już jedzie.

   Usuń

Prześlij komentarz

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!

Popularne posty