mnie nie widać! yay!

niedziela, 26 grudnia 2021

(Po)Świąteczno - Niedzielne Aktualności

 

Wesołe niech będą święta
Wesołe niech będą święta
I Luna je owies

Deer Princess Celestia...


I w ogóle nawzajem.

Powinienem wstawić jakąś świąteczną historyjkę, ale nie mam takiej. A nie będę opowiadał jak się Luna dzieliła owsianym waflem z całym Canterlotem. Lunarny zadek powiększył się wtedy niemal dwukrotnie. Szczęście, że alicorny potrzebują absurdalnych ilości kalorii do darcia mordek Królewskim Głosem i już po chwili cały zapas z zadka zniknął i Luna znów była extra fit i w ogóle jakby nie żarła tyle owsa to bym nawet częściej tulił (e nocniki! co to ma być! znowu nie tulicie swojej księżniczki! żeby was solarny musiał wyręczać...!)

- Mmmm Luna co gotujesz?
- Wodę
- Ale się świątecznie zrobiło. Mama Faust zawsze gotowała nam wodę na święta, pamiętasz? Już tydzień przed zbierała śnieg do miski. Co dodałaś?
- Owies.
- Klasyka, ale se pojemy
- Tia, nie powiedziałam, że się z tobą podzielę...

I tak wybuchła największa wojna z historii Equestrii. Obrażona Luna nie chciała poczęstować siostry owsialnikiem, za co została wygnana na księżyc. Ale po tysiącu lat wróciła i wszyscy jedli owies długo i szczęśliwie. Oprócz Celestii oczywiście, ona jadła naleśniczki. Też długo i szczęśliwie. A Luna znalazła pod choinką nowiutką miseczkę na owsiankę z ceramiki z Kirinsławca. Najlepszą, samo podgrzewającą! TWOJA OWSIANKA JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE ZIMNA!Taką Celestię to bym tulił że ojej. A nawet bardziej. Nie wiem o co chodzi, ale jest smutno i świątecznie i kucykowo. Pada śnieg, pada śnieg... a nie czekaj... znaczy pada, ale w jakim stylu. 4everfreebrony już przyzwyczaił do świetnych kawałków:)
Czas na świątecznie statkowanie. Święta bez przytulania, są jak Luna bez owsa.O właśnie taka jest Luna bez owsa. No niech ją któryś lunarny wytuli. Widzicie Celestię? Dobrze przytulona jest zadowolona. 


7 komentarzy:

 1. Ciastka z otrębów to ucieleśnienie rozczarowania.

  OdpowiedzUsuń
 2. O nie, Celestia zjadła da dużo ciasta i nie mieści się do komina ale Luna już pędzi z pomocą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie spodziewałem się, że mój komentarz zasłuży na takie wyróżnienie, jakim jest Komentarz Tygodnia. Dziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Normalnie lewdy w Niedzielnych! I to jakie O_O
  Fachowo!

  OdpowiedzUsuń
 5. jedz majonez, bądź szczęśliwy :)

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!