mnie nie widać! yay!

środa, 14 lipca 2021

Sercem będę przy tobie [Oneshot]

 

[SoL] [Melancholia] [Romans] [EqG] [Lyokoverse] [In memoriam]


Czego do pełni szczęścia może chcieć i potrzebować mężczyzna? Szacunku? Sławy? Fortuny? Wolności? Wypasionego auta? Wielkiej willi z basenem? Mnóstwa pięknych kobiet?

Sombra już ma to wszystko – albo przynajmniej mógłby, gdyby zechciał; reputacja zdolnego architekta pociąga za sobą pewne profity. A jednak gdzieś w głębi duszy czuje pustkę, której od wielu lat nic nie jest w stanie zapełnić…

Ta historia powstała dla uczczenia pamięci Mikołaja Klimka, polskiego Króla Sombry, zmarłego nagle 12 lipca 2020 r. Pomysł na nią zrodził się zaledwie kilka dni później, ale jak to u mnie zwykle bywa, proces twórczy przeciągnął się na tyle, że ostatecznie postanowiłam ją opublikować na rocznicę tego smutnego wydarzenia.

Szczerze mówiąc, nie wiem, co jeszcze mogłabym napisać, więc już bez dalszych wstępów zapraszam do czytania i komentowania.


Konsultacje i prereading:
Lyokoheros
Jasiu Lyoko
Nika
Hoffman
WierzbaGames

6 komentarzy:

 1. Wspomnienia, listy, i tyle pytań...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, a ty o co byś spytała?

   Usuń
  2. O to, co się tak naprawdę stało. Bo wygasające uczucie można rozpoznać (wiem to z autopsji), a to że przez jeden miesiąc z wielkiego uczucia, przestała go kochać to wydaje mi się nie w porządku. Jeszcze mniej prawdopodobnym wydaje mi się to, że udawała że go kocha.

   Usuń
  3. Co się stało? To tajemnica. A jak wiadomo, są dwa gatunki tajemnic – takie, które z czasem się odkrywa, i takie, które już na zawsze pozostają niewyjaśnione. ;)

   Usuń
  4. Nie twierdzę że jest to złe, tylko odpowiedziałam na pytanie przedmówcy.
   Niemniej, miło się czytało. :)

   Usuń
  5. Nie no, spoko, rozumiem, że odpowiadałaś na pytanie. :) I dzięki za opinię. :)

   Usuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!