mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 12 lipca 2021

Equestria Times nr 44-45 (07/2021)Hej, pierożki!

Dawno nas nie było, a to dlatego, że pracowaliśmy nad nową szatą graficzną. Wracamy do Was jako czasopismo popkulturowe, więcej dowiecie się ze wstępniaka.

Nie przedłużając - w środku znajdziecie recenzję "Cyberpunka 2077" i będziecie mogli się pośmiać z cierpienia M.C. Dla równowagi Solaris opowie o dobrej grze, wiem, bo słuchałam jak się nad nią rozpływał, a mowa o "Immortals: Fenyx Rising". Malvagio opowie Wam o "Blasphemous", a ja czemu się z nim nie zgadzam i czemu "Vigil: The Longest Night" to lepszy wybór. Odkryjecie co Gray myśli o "Simsach", a uwierzcie mi, jest specjalistką.

Poznacie też taki cudowny serial jak "Przeznaczenie: Saga Winx" oraz co się wydarzyło w ostatnim sezonie "Sabriny". Dowiecie się też, czy możecie puszczać dzieciakom "Kumbę" i przy tym nie oszaleć.
Ale nie samymi recenzjami człowiek żyje, prawda? Hefcio zdradzi Wam grzechy polskiej fantastyki, a Dex opowie o mikrofonach.

To i dużo, dużo więcej, tylko u nas!

~ Cahan

Linki:

numer issu: LINK
numer GD: LINK

4 komentarze:

  1. AAAA!!! Ta okładka się rusza! *jeży sierść i syczy*

    OdpowiedzUsuń
  2. FGE brakuje funduszy. Kiedyś reklama zajmowała całą stronę, dziś tylko pół.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo się cieszę, że wróciliście! Jak dla mnie zmiany wyszły całkiem w porządku, a sam numer przyjemnie się czytało ;D Szczególnie recenzje, grzechy polskiej fantastyki (+1) i to opowiadanie na końcu!

    OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!