mnie nie widać! yay!

niedziela, 7 lutego 2021

Wspólne Oglądanie MLP - Our Little Countdown: G5 is near! (Finał pierwszego sezonu!)
AKTUALIZACJA:

Już jutro (04.03.2021) o godzinie 20:00 zostanie wyemitowany finałowy odcinek pierwszego sezonu - „Best Night Ever”

AKTUALIZACJA

Jak wiadomo 24.09.2021 r. premierę ma mieć film będący początkiem piątej generacji MLP. Czasu do premiery jeszcze trochę pozostało, więc by umilić czas oczekiwania zorganizowaliśmy Maraton, w którym dzień po dniu będziemy oglądać po jednym odcinku z czwartej generacji (chyba, że jest to dwuczęściowy opening/finał sezonu, wtedy oglądanie dwa odcinki jednego dnia, w skrócie jeden dzień = jedna historia), by zrobić swego rodzaju "odliczanie" do startu piątej generacji. W planie uwzględniliśmy wszystkie odcinki i filmy które ukazały się podczas trwania czwartej generacji (czyli 9 sezonów MLP, 3 filmy MLP, Friendship is Forever i Equestria Girls [bez shortów]). Maraton startuje 08.02.2021, czyli w ten poniedziałek. Z tej okazji utworzyliśmy grupkę na fejsie oraz serwer na discordzie (gdzie odbywa się także roleplay). Zarówno grupka jak i serwer będą się rozwijały wraz z postępem fabuły serialu! W ciągu kilku najbliższych dni będziemy ogłaszać harmonogram i godziny, w których będą premiery konkretnych odcinków (zapisy będą dostępne cały czas, więc jak nie zdążycie na premierę, to możecie obejrzeć w dowolnej chwili, wraz z komentarzami innych ludzi. mało tego, sami też możecie komentować i następni oglądający będą widzieć Wasze komentarze) oraz co będzie się działo w związku z rozwojem fabuły serialu na grupce i serwerze. Serdecznie zapraszamy do dołączenia na obie platformy, aby czerpać garściami z odliczania do G5! 

Discord: LINK 

Facebook: LINK 

Jeśli chcecie lub znacie coś związanego z MLP (stronę, grupę, fanpage, serwer, ...) co warto zareklamować, to piszcie do Discorda na discordzie! Poza tym kontakt z adminami odbywa się wyłącznie przez napisanie DM do Discorda, lub do adminów na fejsie w wiadomości prywatnej. Dzięki i widzimy się na premierach odcinków!

7 komentarzy:

 1. Maraton zaczyna się jutro o 20:00.

  OdpowiedzUsuń
 2. W nowych komiksach MLP imiona zebr zaczynają się na Z?

  OdpowiedzUsuń
 3. Piszą za tydzień podają datę na dziś i do tego bez godziny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lecę przygotować dwie góry popcornu: jedną soloną i jedną z karmelem, bo nie wiem która lepsza. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No, tak właśnie czułam, że i jedna i druga się przyda. A do tego jeszcze spory kubek coli. ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nie tykam już G4 bo już przejrzana jest tyle razy co Pani z parteru w moim bloku :) czekam na G5 w międzyczasie winx club oglądam.

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!