mnie nie widać! yay!

czwartek, 31 grudnia 2020

Equestria Times, numer 43Guten Abend, FGE!

Z tej strony Magda B, korektor szacownego fanzinu Equestria Times. Podsyłam linki do niedawno opublikowanego numeru i tekst do publikacji. 

Pozdrawiam 
Magda B

"Można się było spodziewać Hiszpańskiej Inkwizycji. Można było się spodziewać katastrofy na skalę globalną, ale drugi numer Equestria Times w jednym miesiącu jest czymś bardzo nieoczekiwanym. Ale oto i jest - 43 numer.
~Sosna

Numer zawiera wiele różności i innych śliczności, zdecydowanie lepszych niż sylwestrowe fajerwerki. Rozpoczynamy kilkoma zacnymi recenzjami od Dolara, których nieprzeczytanie może grozić deszczem mydlin, tylko ostrzegam. Malv niestrudzenie przegląda kolejne zeszyty z komiksami MLP, byście stracili czujność i wpadli w sidła Ghatorrowej recenzji "Hadesu". Nasze najmłodsze stażem mięsko przygotowało kilka słów o Grinchu, a to przecież tak świąteczna i przeurocza postać... Gray nie szczędzi opinii dla ostatnio wypróbowanych planszówek, więc jeżeli nie zamierzacie w Sylwestra chodzić kanałami, to może partyjka w Cluedo? 

Filmowo nastrajają Dolar i Hefajstos, a co oni tam wymyślili, to musicie sami sprawdzić. O trudności w soulslike'ach wypowiedzieli się nasi niezaprzeczalni eksperci, czyli Cahan i Zodiak - czy ich zdania są podzielone? A jeśli mało wam gier, to o "Sekiro: Shadows Die Twice" nikt tak nie opowie, jak Redaktor Naczelna. Gdyby komuś zostało jeszcze miejsce obok serniczka i barszczu, to z pewnością skusi się na kilka przepisów dla podrasowania świątecznego sadełka. Koneserów fanfikowych odsyłam do "Władców Wiatru", a nasz komiks... wgniata w ziemię. 

A na Nowy Rok przekażę wam tylko jedno: nie ważne jaki smak Picollo wybierzecie, ale ważne, żeby sponiewierało. 
~ Magda B"

3 komentarze:

 1. O fajnie, znowu będzie co czytać. Btw...szkoda, że nikt nie zrobił produkcji o Applebloom samej w domu. Szczęśliwego Nowego Roku 2021 K.R.E.D.K.E. i niech spełnią się wszystkie twoje marzenia! ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, oglądałbym taki film!

   Usuń
  2. Jeśliby się pokazał możemy go obejrzeć nawet razem. Podzielę się z tobą moim popcornem. :3

   Usuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!