mnie nie widać! yay!

niedziela, 13 września 2020

Niedzielne Aktualności CDLXXXIII


Dobry wieczór nocne marki! – Jeśli wyczekiwaliście Niedzielnych niczym Celestia wschodu Słońca (którym, de facto może sterować, ale to nieważne, art ładny). Wszystkim pozostałym, czytającym to po odbyciu zasłużonego snu składam serdeczne dzień dobry. Nie zapomnijcie podziękować śnieżnobiałej księżniczce za jej wysiłek w oświetlaniu naszego niebieskiego firmamentu. Bardzo łatwo go dostrzec, wystarczy wyjść z piwnicy. 


KomentarzJa również często zadaję sobie to pytanie. Jest tak bardzo niejednoznaczne. Niezależnie od kontekstu pula odpowiedzi jest ogromna, nie wspominając, że każda z nich rodzi dwie kolejne. A tobie o co chodzi?

Nowe odcinki Pony Life! – 23 oraz 24


3 Pierwsze strony kolejnego komiksu od IDW! Tym razem poznamy historię Zecory i dowiemy się nieco więcej o jej rodzinnych stronach. Premiera woluminu ma mieć miejsce 23 września. Wraz ze stronami dołączono dwa warianty strony tytułowej. 

Zapowiada się ciekawie. Na razie najbardziej nurtuje mnie co w bibliotece zebr robią Physica Curiosa Gaspara Schotta oraz Necronomicon autorstwa szalonego araba Abdula Alhazreda z lovecraftowskiej mitologii.

Nie sądziłem, że przyjdzie mi kiedykolwiek publikować kucykowe animation meme. .-.Kolejna część Delta Vee's Junkyard od Whatevera!
Tymczasem nasz kochany Dem wpadł na, kolejny zresztą, niekonwencjonalny sposób szerzenia rozrywki przenosząc miejsce akcji przygód Kuców z Bronksu w plener – drzwi od swojej lodówki.

Pluszaki


Komiks


You tricky mare! 

Shipping 6 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Marble po zmianie płci, Bulk wyglądający jak Schwarzenegger i Fluttershy oszukująca w koszballa po wypiciu wyciągu z Rainbow Dash... *sigh* Ah yes...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jaki sposób stawia się linki tutaj?

   Poza tym zapomniałeś jeszcze o Twilight, która zrobiła się gruba i była aż do końca odcinka z bratem Pinkie.

   Usuń
  2. To nie pierwszy raz jak ona jest gruba, więc to sobie darowałem XD

   A co do linków, to Blogger obsługuje parę atrybuty HTML. Tu masz co i jak

   Usuń
 3. Heh, patrze na tą Smolder w obrazka shipingowego i mi sie przypomniało pony.mov

  OdpowiedzUsuń
 4. Wchodze tu po jakis 7 latach a wy nadal tydzien w tydzien dajecie po pare postow. Gdybym ja mial taki zapal jak wy do prowadzenia tego bloga to bym dawno zostal jakims Obama czy czyms

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!