mnie nie widać! yay!

niedziela, 26 lipca 2020

Niedzielne Aktualności CDLXXVI

Muffinka?

Częstujcie się, to jedyne co zostało. Wszystko inne zeżarła Chrysalis. Wylizała nawet masło... A potem zasnęła na kanapie z pętem podcanterlockiej w owiniętym wokół szyi i słoikiem ogórków kiszonych w kopytku. Nie mówiąc już o puszkach po cydrze powciskanych w dziury w nogach. Miesięczne zapasy dla całej redakcji FGE. I co my teraz będziemy wcinać? Zeżreć Chrysalis? Polineks nie da... Zeżreć Polineksa? A kto będzie posty pisał? I tak źle i tak niedobrze... A wypłata dopiero dziesiątego... A może by wpaść do Celestii? Ona zawsze ma jakieś ciasto i herbatkę. Ale też nie wypada objadać księżniczkę... Czy Rarity „przypadkiem” nie zachęca do patrzenia się na jej... znaczek?


No nawet buty Meremu zeżarła zmiennokształtna bambaryła jedna no... Dżamp teraz chodzi smutny. I głodny. Z nudów rozwiązuje sobie kucykowe labirynty.

Nie popuściła nawet Kidełowi. Cały mech jaki sobie odłożył, poszedł z chlebkiem, bo bez chlebka się nie najesz. Choć Chrysalis nie najadła się nawet z nim.


Słyszycie jak chrapie? 


A może by tak ją wrzucić do Rzeki Ciszy? Przynajmniej da się wyspać...URATOWANI!!! Przyszła paczka z pomocą ponitarną! Mamy co jeść! Szybko! Schowajcie to zanim się ta dziurawa bambaryła obudzi. O Luno! O Jezu!

Statkowanie:

Chcesz babeczkę?
Nie jestem głodna...

4 komentarze:

 1. Krycha, ja rozumiem wszystko, ale oddawaj ogórasy kiszone bo jak Lune kocham, zmienie w jeleńca!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ah yes, komentarz tygodnia again XD
  Małe Post Scriptum do niego: Jak tylko to słyszę w głowie mam to XD

  OdpowiedzUsuń
 3. Urocze pluszaki ❤ a pomysł na kuco-labirynty genialny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiecie, tak to jest, że odszedł kolejny polski aktor głosowy, Jacek Czyż. Moglśmy go usłyszeć jako Mojo Jojo i Rafiki, ale także miał swój udział w starej generacji MLP. Grał on Zeba, Braya, i króla pingwinów Szarlatana.

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!