mnie nie widać! yay!

czwartek, 2 lipca 2020

My Little Pony: Pony Life - Najlepsze momenty: Rainbow Dash i Applejack

Wreszcie, pamiętali o Applejack xDDwa filmiki poświęcone każdej z postaci. 
13 komentarzy:

 1. No niestety, ale to coś można określić tylko jednym słowem: gówno. Pony Life będzie przeze mnie hejtowane zawsze i wszędzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Boże typie, jedynym gównem jesteś ty i te twoje komentarze tak szczerze. Kreskówka wbrew pozorom nie jest wcale taka zła - są znacznie gorsze. Styl też jest dobry i po czasie można się przyzwyczaić.Jest w niej też identyczny/ten sam poziom żartów jaki mieliśmy w MLP:FIM ale wrzucony na pierwszy plan. Kreskówka nie przypadła mi aż tak do gustu ale nie siedzę jak ty i nie wypisuję na blogach "Pony Life to gówno" bo po co. Próbujesz sobie ulżyć tymi komentarzami czy jak ? Człowieku dorośnij i przestań mieć kurde tak zwany ból dupy o bajkę która jest adresowana głównie pod młodszą widownię. Sobie możesz nienawidzić tej kreskówki ile chcesz ale przestać też wypisywać te durne komentarze, nikt ich nie potrzebuje a tylko wszystkich wkurzasz. Miałem już dawno coś ci odpisać bo serio, jak się czyta twoje wypociny to aż się chce zrobić facepalm z zażenowania. Daj się cieszyć innym ludziom tą kreskówką, przestań być takim bęcwałem i daj sobie siana. Bo takimi komentarzami NICZYM nie różnisz się od osób które hejtują lub hejtowały poprzedni serial "Przyjaźń to Magia". Ktoś w końcu musiał ci to napisać. /Nie będę odpisywać na możliwe kolejne odpowiedzi ponieważ napisałem wszystko co chciałem w tej wiadomości i tyle 🙃

   Usuń
 2. Animacja jest cudna i urocza. A. I z dedykacją dla hejterów. Hasbro nie będzie robiło dla starszych fanów fanservicu. Pony Life jest kreskówką dla małych dzieci,ponieważ Hasbro chce w końcu coś dać dzieciom. A nie tylko dla starszych i dla starszych. Okażcie trochę empatii zanim zaczniecie hejtować Pony Life.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Animacja jest cudna i urocza" - dobry żart.

   Usuń
  2. Wbrew moim pierwotnym obawom, animacja jest naprawdę niezła. W pierwszym odcinku był to akurat najlepszy element. Na szczęście później cała reszta zaczęła nadrabiać.

   Usuń
  3. Jedynie co tu trochę dziwne jest to to, że co chwila są jakieś błędy animacji. A to kucyki nie mają skrzydeł, a to rogu, a to znaczka...

   Usuń
  4. Błędy, albo to świadomy motyw, dla jeszcze większej fazy. Bo może całe PL to czyiś pokręcony sen? :P

   Usuń
  5. Zbysiu. Jedyny żart jaki tu widzę to twoja obecność na tego typu tematach na tym blogu 😉

   Usuń
 3. Ale dlaczego jest obrazek z Trixie i Maud?

  OdpowiedzUsuń
 4. A co jeżeli Pony Life to halucynacje Pinkie Pie po przedawkowaniu cukru?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jeśli tak to czy to aby na pewno był cukier?

   Usuń
  2. Nie wiadomo co Pinkie trzyma pod ladą.

   Usuń
 5. tutaj jest kopia filmiku z RD bo z jakiegoś powodu przycięli z 6:08 do 4:55
  https://bit.ly/2ZA5xlA

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!