mnie nie widać! yay!

niedziela, 28 czerwca 2020

Niedzielne Aktualności CDLXXII

No chyba ktoś tu spadł ze schodów...

Z dużej ilości schodów. A nawet z bardzo dużej ilości schodów. Na szczęście Equestria jest wolna od tego problemu, a w krainie największym problemem jest zaopatrzenie pałacowej kuchni w produkty niezbędne do wykonania najlepszych naleśniczków, godnych samej Księżniczki Celestii. Ewentualnie okazjonalne inwazje wszelkiej maści złodupców, ale to na dobrą sprawę żaden problem. Przylecą, pokrzyczą, narobią bałaganu i znikną w błysku tęczowego wybuchu, klaczy i powiewających krótkich spódniczek. A głodna Celestia to dopiero jest straszna rzecz... Prawie tak straszna jak nieumalowana Luna z samego rana. 


Piękne jak Celestia o poranku, słodko siorbiąca cieplutką herbatkę obok MLASZCZĄCEJ OWSIANKĘ Z SIŁĄ PĘDZĄCEGO POCIĄGU RELACJI CANERLOT - WIEŚ PONY WŚCIEKŁEJ LUNY! Tak bardzo relaks... tuliłbym.


Kucykowy Alladyn? Czemu nie. Wszystko pasuje do kucyków. WSZYSTKO!

Pluszaki:


Nightmare Sweetie Belle! Bójcie się!


Fajna bluza ponkuś.


Wielka i Potężnie Goła Trixie


Pa Luna jak ich zjade!


Farfocel!


WUT? 


WUT II Ostatnie Starcie


Będzie tulenie coś tak czuję.


A gdzie pluszowy wybuch? 

Komiks:


Statkowanie:

5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odnośnie pierwszego obrazka i tego co się dzieje w naszym kraju:
  https://youtu.be/DgxZr6LLS34(całość)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podobają mi się podpisy pod pluszakami.

  OdpowiedzUsuń
 4. A propos wyborów - ciekawe jak by zareagowały kuce, gdyby im powiedzieć, że taka władza absolutna jest na Ziemi oznaką ustroju totalitarnego (gdzie jakiś parlament w ogóle?), a Celestia jest otaczana takim samym, a może i większym kultem niż najwięksi totalitarni zbrodniarze jak Hitler, Lenin, Stalin czy dyktatorzy Korei Północnej?

  OdpowiedzUsuń
 5. Autor tego zdjęcia Celestii zmarnował pewną niepowtarzalną szansę tym, że środowisko programistyczne otwarte na laptopie to nie Eclipse.

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!