mnie nie widać! yay!

niedziela, 21 czerwca 2020

Niedzielne Aktualności CDLXXINot bad. Now you.I tym wesołym, jak Celestia wciągającego setnego pączka akcentem, zaczynamy kolejną edycję Niedzielnych.
Tydzień upłynął pod znakiem wylanego szamba lub jak kto woli, nowych informacji o "Pony Life". Mam nadzieję, że to nie będzie G5.

COMMENT OF THE WEEK


Miałem coś dodać od siebie, ale w końcu mamy koniec świata, więc trzeba się kitrać w bunkrze.

NEWS

Wieść gminna niesie, że jesteśmy już po premierze pierwszych dwóch odcinków PL. Co o animacji sądzą widzowie?


... Aha


Tego chyba jeszcze nie było, więc też dorzucę.

A może kogoś interesuje lajkonik albo LajCONik. Jedno z dwóch, z czego to drugie to konwent, z którego otrzymaliśmy relację. Tylko chwilę, przecież tam nie ma kuców, prawda? Przeczytajcie, a możecie się zaskoczyć. I guess...


https://www.legendsofequestria.com/

Ktoś pamięta jeszcze tą gierkę? Jeśli tak, to info takie, że jednak to cos żyje i teraz po zaktualizowaniu gry możecie jak typowy ziemniak pracować na roli lub jak mniej typowy ziemniak kopać węgiel.

PLUSZAKI


KOMIKS TYGODNIA


Yes...

SHIPPING TYGODNIA


Stare, ale wciąż jare.

To ja znikam i dobranoc.

6 komentarzy:

  1. No niestety większość obrazków w tym poście mi się nie pokazuje. Poza tym proszę o informację, z jakiego źródła pochodzą te oceny od widzów Pony Life.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten pluszak Luny zwalił mnie z nóg.

    OdpowiedzUsuń
  3. Czy o coś u mnie się zepsuło, czy naprawdę nie wyświetlają się żadne obrazki? A co do oceny Pony Life - jedynek jest prawie tyle samo, ile pozostałych ocen razem. I ja się temu w ogóle nie dziwię. Porównanie Pony Life do MLP G4 jest jak porównanie polskiej Ekstraklasy do Ligi Mistrzów. Niby to samo, a jedna to pierwsze jest jakieś 100 poziomów niżej.

    OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!