mnie nie widać! yay!

niedziela, 9 lutego 2020

Trzecie urodziny Klubu Konesera Polskiego Fanfika


Uwaga, uwaga! Klub Konesera będzie świętował swoje trzecie już urodziny. Tak, udało nam się przetrwać aż tyle czasu, pomimo mniejszych i większych kłopotów; nie spodziewaliście się, co nie? Kolejny rok działalności zamierzamy rozpocząć z wielką pompą, dlatego też w dniach 14-16 lutego organizujemy specjalny event urodzinowy. Nie możecie tego przegapić!

Program:

Piątek, 14. lutego, godz. 20 - Świętowanie czas zacząć, najlepiej dobrą dyskusją. Czas podsumować naszą działalność, wyciągnąć wnioski, może też przedyskutować plany na przyszłość... Niech przybędzie i udziela się każdy, kto tylko ma czas, to święto przede wszystkim Klubowiczów, w końcu bez nich Klub byłby niczym.

Sobota, 15. lutego, godz. 20 - Pisanie z Klubem, edycja urodzinowa - Tak, napisaliśmy ostatnio kupę drabbli, ale ich akurat nigdy dość (choć może Dolar miałby inne zdanie). Czas na integrację i wzajemną rywalizację w przyjaznej atmosferze przy tym, co nas wszystkich tu zaprowadziło - czyli pisarstwie rzecz jasna. Tradycyjnie już: do piór... gotowi... start!

Niedziela, 16. lutego, godz. 20 - Kącik analiz - inauguracja działalności. Oto nasz pierwszy nowy projekt w tym roku. Po pisaniu przyjdzie czas i na czytanie, tym razem w bardziej aktywnej formie. Nasi Klubowicze przeczytali i skomentowali już wiele fików, do tej pory jednak jedno albo drugie robili zazwyczaj we własnym tempie. Co jednak może się stać, gdy i jedno, i drugie, odbywa się symultanicznie? Najwyższy czas się o tym przekonać. Zaczynamy już przyjmowanie zgłoszeń, spośród których jeden fik pójdzie na pierwszy ogień (i nie, hejt dla czystego hejtu nie będzie akceptowany).Zapraszamy do udziału!

4 komentarze:

 1. Maszyna czasu znowu działa jak widzę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jezu, jak ja chcę by polski fandom odżył :c
  Tęsknie mocno ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To potrzeba mocnego event'u, który zwróciłby uwagę starych i nowych fanów. Do nowego serialu czy filmu daleka droga, dlatego wątpię, by było coś innego dającego równie mocnego "kopa motywacyjnego".

   Usuń
  2. Fandom trochę jeszcze żyje o_O No w sensie, nie licząc tego, że codziennie umiera, ale to już tradycja.
   Jeśli meety zaliczymy jako eventy, a czemu nie, to tych nie brakowało ani w zeszłym roku, ani nie powinno zabraknąć w aktualnym ^_^

   Usuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!