mnie nie widać! yay!

środa, 12 lutego 2020

Kucyki i Transformersy? RAZEM?

WUT?
Scenariusz: Ian Flynn, James Asmus
Rysunki: Tony Fleecs, Jack Lawrence
Premiera: 3 listopada 2020

Kucyki, Autoboty i Deceptikony wymnieszane w jednej powieści graficznej (96 stron!).

Kiedy Królowa Chrysalis rzuca zaklęcie by znaleźć kolejnych podmieńców, przypadkowo wchodzi w reakcję (zaklęcie - przyp. tłum.) z uszkodzonym Kosmicznym Mostem (nie ogarniam transformersów - to ma tam jakąś nazwę? xD) Co to oznacza dla naszych  ulubionych klaczy? Wielki spęd Autobotów i Deceptikonów w Equestrii!. A kiedy pył opada, Rarity i Arcee łączą siły w walce przeciw Deceptikonom.

Ponadto: Spike i Grimlock, Pinkie Pie, Gauge i Shockwave, Fluttershy, Discord i Soundwave, Rainbow Dash i Windblade, oraz Optimus Prime i Twilight Sparkle łączą siły by przeżyć więcej przygód.

Cóż można powiedzieć. Z jednej strony mamy kolejne przygody naszych małych kucyków. Z drugiej... jakoś mi idea wielkich robotów w equestrii średnio pasuje. Ale cóż... Hasbro xD

7 komentarzy:

 1. wtf? pomysłodawca musiał mieć dobry towar.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytam komiksów, ale ciekawi mnie ten cross. Odkąd jestem bronym, wiem, że obie marki należą do Hasbro, z tą tylko różnicą, że jedna jest kierowana do dziewczynek a druga do chłopców. Czyli można powiedzieć, że obie marki są swoimi odpowiednikami.

  Jako dziecko oczywiście wiedziałem, że istnieją jakieś tam Transformersy, ale niestety, jeśli chodzi o kreskówki, dostęp miałem tylko do "Beast Wars" (PL "Kosmiczne Wojny"), a z Internetu wiem, że była to najbardziej kontrowersyjna seria, gdyż bohaterowie zmieniali się nie w pojazdy a w zwierzęta. (nawiasem pisząc, do kucyków w ogóle nie miałem dostępu)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą wpadła mi myśl, że mogliby wymyślić transformersa zmieniającego się w kucyka xd

   Usuń
 3. To może być całkiem ciekawe. Szkoda, że to dopiero pod koniec roku.

  Ciekawe co z Chrysalis.

  OdpowiedzUsuń
 4. I teraz należy zadać pytanie: co oni tam palili?

  OdpowiedzUsuń
 5. Będzie dobra faza, nie mogę się doczekać! :D A jeśli za transformersami do Equestrii wpakują się jeszcze człowieki? ;)

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!