mnie nie widać! yay!

niedziela, 5 stycznia 2020

Niedzielne Aktualności CDXXXVII

Ciasta daj alicornowi
lodówką potrząśnij, lodówką potrząśnij

Ta wspaniała pieśń pochodzi z okresu, kiedy to księżniczka Celestia była jedynym znanym przedstawicielem skrzydlatych jednorożców (ewentualnie rogatych pegazów – jak kto woli) i kiedy to osobiście przemierzała Equestrię by kopać ploty wszelkim potworom i niwelować marnotrawienie ciast i naleśniczków poprzez pomoc w opróżnianiu miejscowych lodówko – zamrażarek. W zamian, księżniczka żądała tylko "czegoś co masz a czego się nie spodziewasz” a nikt nie spodziewał się nigdy naleśniczków po powrocie do domu. Ewentualnie hiszpańskiej inkwizycji, ale okazało się, że potrafią piec wspaniałe ciasta, więc żadna strata.

A tymczasem, zapraszam na pierwsze w naszym roku Niedzielne Aktualności. Na początek, bardzo radosna wiadomość: Do naszej redakcji dołączyła nowa osoba: Porcelanowy Okular! Witamy na pokładzie ORP FGE:)

Ankiety nie będzie z powodu, że niech sobie jeszcze wisi z tydzień aż się zbierze nieco głosów. Przejdźmy więc dalej. Bida to aż piszczy jak Drżypłoś:Uprzejmie donoszę (xD), że aktualnie pracujemy nad zwyczajowym już „podsumowaniem” statkowań z poprzedniego roku (czyt: 2019). Już niebawem będziecie mogli zagłosować na swój ulubiony shipping roku 2019! A na razie, bida nadal piszczy...

Podobnie jak piszczą kucyki w świecie Fallouta. Że brudno, straszno, smutno i w ogóle jakieś Małe Pipy się kręcą po domach. Z tej okazji wyszła aktualizacja do kucykowej gry jaką jest Pony Town. Falloutowa aktualizacja, w której możesz zamieszkać jako biedny i smutny kucyk na biednym i smutnym pustkowiu.


Ewentualnie, jeśli wolicie, jak piszczy z głośników zamiast z waszych biednych, smutnych i falloutowych brzuszków, to spójrzcie na to:
A może wolicie jak nic nie piszczy? To zobaczcie pluszaki. 


Całą Equestria piszczy ze strachu przed POTĘŻNĄ Krystyną. Tą pluszową też.


Jak nie piszczą ze strachu, to piszczą z zachwytu nad Drżypłoszką.


Jedynie władcy nie wypada piszczeć. Co nie znaczy, że tego nie robi. Kąpiele w mleku to powód by sobie wewnętrznie zapiszczeć z zachwytu.


A tutaj Autumn piszczy z zimna. Bo jest zima, a wtedy jest zimno. Takie są odwieczne prawa natury.


Pisków brak.

Statkowanie (bo kiedy piszczą dwa serduszka jest wspaniale)


WON Z MAKIETY!

Komiks:
3 komentarze:

 1. Jeśli ktoś ma śnieg to ma dobrze. U nas zielono jest i do tego ostatnio było można wychodzić na koszulce (wykorzystałem okazję i sobie pobiegałem).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie no, to raczej Ty masz dobrze, kolego. U mnie tyle śniegu, że starucha "z dołu" z samego rana już do mnie przylazła na górę z żądaniem, że mam jej odśnieżyć przed wejściem do budynku, bo się wywali i złamie girę ;) Ech, styczeń...

   Usuń
 2. Kopycio Kucyki z Pustkowi i Róznych Stajni ^^
  Uuu Porcelanka będzie w waszej ekipie no to ciekawe będzie a no mam od niej już jednego pony arta taką klacz z FoE Outlaw pewnie kojarzycie Greaser a i jeszcze na Świątecznym zamówiłem dwa arciki A3 moją OC: Lemon Drink i jakąś tam randomową klacz pegaza z klimatów FoE ^^

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!