mnie nie widać! yay!

piątek, 1 listopada 2019

Po prostu obrazki #917


Piękne czasy, ale już nie wrócą. Zostało oglądanie powtórek lub zajęcie się życiem.Nie śmiejcie się z Drżypłoszki. Nie każdy może samotnie przemierzyć ciemny las, nie martwiąc się o to czy kogoś przypadkiem nie nadepnie.


Ona mało kogo interesuje, więc przejdźmy dalej.


Czemu patrząc na to mam ochotę na Knoppersa. 


Cykl ewolucyjny Lunałek jest fascynującym tematem na equestriańskich lekcjach biologii.


Cieszcie się! Przynajmniej w serialu nie uświadczycie wojny z zebrami.
Żartuje, Twilight zadziałała prewencyjnie i wszystkie wybiła.

12 komentarzy:

 1. Ja właśnie w środę obejrzałem 3 ostatnie odcinki z tego ostatniego sezonu i RANY! Byłem wprost usatysfakcjonowany! Aż trudno mi w to uwierzyć, że to już naprawdę koniec. Pamiętam, jak 5 lat 6 stycznia, czyli w święto Trzech Króli zacząłem przygodę z tą bajką i po obejrzeniu dwóch odcinków wciągnęła mnie. :D No i do tego jeszcze najbardziej urzekł mnie wygląd kucyków. Tak ślicznie zrobionych klaczków to ja jeszcze w życiu nie widziałem! Choć za czasów dzieciństwa nigdy nie przepadałem za kucykami, bo mnie nie interesowały, ale po odkryciu 4 generacji oraz serialu, gdy stałem się już dorosły to od razu przypadła mi do gustu. W ten sposób zacząłem oglądać kolejne odcinki i czekałem na kolejne sezony. Pokochałem ten serial od pierwszego wejrzenia i wg mnie jest o wiele, wiele, wiele lepszy od tego... UGH! "Trollz", którą już od dawna powinienem zapomnieć, że to kretyństwo istnieje na świecie. Nie wiem jeszcze, czy nadchodząca 5 generacja mnie zauroczy, ale coś mi się zdaje, że to już nie będzie tak czadowa jak poprzednia. No ale zobaczymy, co z tego będzie. Swoją drogą dziękuje wam, moje kochane kucyki, że spędziłem z wami te 5 lat! Było cudownie, przyjemnie i zabawnie! Z pewnością nigdy o was nie zapomnę i pozostaniecie w moim serduszku na zawsze! I na sam koniec... Kocham was 3000! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyjąłeś/ełaś mi te słowa z ust. Dzięki ci Świecie za MLP :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi się nie podoba zmutowana Twilight, jak mogli to zepsuć.

  OdpowiedzUsuń
 4. *Trixie*
  >Widzę arta z Trixie
  >Happy.jpg
  >Widzę opis
  >Polineks dostaje butem w głowe

  OdpowiedzUsuń
 5. Skoro mowa o knoppersach, to zawsze zadaję statystczne pytanie: Jecie czekoladą czy wafelkiem do góry?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja to od nowa zaczynam serie po 2 odcinki dziennie z 5 miesięcy zajmie obejrzenie całości ;D a knoppersów nie lubie wole PRYNCYPAŁKI rozumiesz to muzyke?

  OdpowiedzUsuń
 7. Faworki są najlepsze i w ogóle tylko faworki! Zwłaszcza te najlepsze.
  I Nightmare Moon! \^.^/

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!