mnie nie widać! yay!

niedziela, 10 listopada 2019

Niedzielne Aktualności CDXXIX


Tak więc poprosili mnie, bym napisał Niedzielne, a ja mam ostatnio taką mieszankę dobrych i złych humorów, że... co może pójść nie tak?
*po wypiciu kawy i wysłuchaniu paru fajnych piosenek*
Okej, znowu nadaję się do życia!
Komentarz Tygodnia


Zdradzę wam mój sekret: otóż całe swoje życie na bloggerze zastanawiam się, czy komentarz został usunięty przez autora, czy jakiś śmieszek napisał "Ten komentarz został usunięty przez autora". Nawet źródło strony niczego nie sugeruje, a przynajmniej nie udało mi się nic ustalić po dość pobieżnym sprawdzeniu. Swoją stroną, taki sposób usuwania komentarzy był głupi już 8 lat temu, kiedy zaczynaliśmy.


3 strony podglądu komiksu My Little Pony: Feats of Friendship

W sumie to nie wiem, co dodawać. Komiks najpierw wychodzi w Stanach Zjednoczonych, ale może kiedyś będzie też po Polsku. Wydawnictwo IDW. Pamiętajcie, żeby wchodzić na naszego bloga!


No tak, tak, te strony są fajne, ale... zobaczcie tylko na te piękne okładki!
Wszystkie są super... więc możecie je sobie pobrać i zapomnieć o ich istnieniu w ciągu 10 minut... jak zapewnę zrobię ja!

O, jakie cute!

Griffin Village Animation Official Trailer


Więc... wygląda na to, że będą gryfy i będzie wioska i to w formie animacji. A to co macie teraz to oficjalny trailer, co oznacza, że prawdopodobnie to będzie kiedyś skończone. Trzymajmy się zatem tej myśli!


A widać, że twórcy wiele się nacierpieli!


Komiks sponsorowany przez Altiusa!


Właśnie! Dzisiejszy komiks i shipping tygodnia sponsoruje Altius! I to wcale nie dlatego, że go o to poprosiłem, tylko on sam chciał! Dziękuję Ci, Altiusie, za pomoc udzieloną mi w przygotowywaniu Niedzielnych. Komiks mi się bardzo podoba. A shipping to piękny klasyk, ale nie uprzedzajmy faktów!
Ta reklama(?) z kanału My Little Pony: Equestria Girls OfficialI jak by to skomentować? Hm... czasem może lepiej nie?

Maskotki!

Dobra, myślę, że zauważyliście, że mi dziś kompletnie nie idzie... chociaż się staram! A skoro się staram, to nie możecie mnie krytykować! :P To znaczy możecie, to jest wolny kraj, ale nie jest to mile widziane. Możecie narzekać, bo Polacy powinni narzekać, by móc się nazywać Polakami, ale... dobra, czaję, rozpisałem się.


Kiedy jedziecie na konwent i zabieracie ze sobą tylko najważniejsze itemy!Cheerilie uczestniczy w niezwykle pasjonującej konwersacji z kirynami! Pewnie pyszczki im się nie zamykają!


Nie powinienem się naśmiewać z boomersów, bo mam paru znajomych młodszych ode mnie o 10 lat i dobrze wiem, że dla nich sam jestem takim boomerem. A ja jestem millenialsem! Do czego to doszło!


Shipping tygodniaDzięki Altius za shipping... związany z muzycznymi postaciami! Trzeba przyznać, że jetsteś konsekwentny, ty stary druhu! Żadnego elementu zaskoczenia! No ale ładny, bo jest gifem i dzięki któremu udało wam się nie ujrzeć obrazka, którego znalazłem dzisiaj na Derpibooru, który był oznaczony tylko jak "suggestive" i chociaż teoretycznie nic na nim nie było, to jednak redakcja by mnie zabiła, gdybym zdecydował się go wstawić.

A zanim się oddalę małe ogłoszenie: Dziękuję za zdjęcia do PSK! "Niebawem" zacznę pracować nad galerią!

11 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty draniu! Teraz nie będę mógł przez ciebie spać!

   Usuń
  2. Nie ma kropki, więc nie został usunięty.

   Usuń
  3. Ten autor został usunięty przez komentarz.

   Usuń
  4. To usunięcie zostało skomentowane przez autora.

   Usuń
 2. Jejku też mnie zawsze zastanawia jak to jest z tymi usuniętymi komentarzami XD

  OdpowiedzUsuń
 3. To usunięcie zostało usunięte przez usunięcie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został napisany przez autora

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!