mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 18 listopada 2019

Frozen Night - Thorn of The Frozen Star [orchestral]


Z nowego albumu Frozen Nighta wylewa się orchestralowa epickość, kliknij, a nie pożałujesz!

"Thorn of The Frozen Star" to duchowy spadkobierca poprzedniego albumu - "Into The Evernight"... gdyby był tak metalowy. Możemy tu usłyszeć podobną stylistykę w obu albumach, tyle, że nowy album jest dużo bardziej orchestralowy, i robi to genialnie. Dodając do tego wokal Velvet R. Wings, który wpasowywuje się idealnie, jak czasem jej charakterystyczny, operowy głos po prostu nie pasuje do gatunku i stylu utworu, tak tutaj to jest zupełnie inna bajka i mogę się założyć, że ciężko będzie znaleść w fandomie równie pasującego wokalu.
Album można kupić poprzez bandcampa za 6$ (USD), lub też zaopatrzyć się w płytę za dolarów 12. Wraz z wersją cyfrową dostajemy również instrumentale utworrów "Thorn of The Frozen Star", Zenith" oraz " Crescentiform".A OTO PŁYTA W CAŁEJ OKAZAŁOŚCI3 komentarze:

 1. Na razie słyszałem tylko tytułowy kawałek i jest fantastyczny! Zwłaszcza rewelacyjny klimat i głos Velvet, który jest po prostu stworzony do takiego utworu. Całość brzmi momentami jak Nightwish z pierwszych albumów ^_^

  OdpowiedzUsuń
 2. W ogóle to o co chodzi z tym to jaki fanowski album czy hasbro zleca komuś nagranie muzyki lub jakieś remixy???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest to twórczość fanowska, Hasbro nie miało tu nic do gadania.

   Usuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!