mnie nie widać! yay!

niedziela, 27 października 2019

Niedzielne Aktualności CDXXVIINiby Halloween już blisko, więc i temat Niedzielnych oczywisty, ale po co klepać znane schematy, skoro można... patrzeć radośnie na drgające w agonii ciała swych wrogów. Ewentualnie poczytać Niedzielne. Nikt tego nie broni,... a może?
W sumie to ostatnio mam kryzys twórczy i tak bardzo mi się chce robić cokolwiek produktywnego, jak opalać na wybrzeżu Grenlandii. Mogę też zrzucić to na wczorajsze wesele, ale zostańmy przy klasycznym stwierdzeniu, że jestem leniwą bułą.

KOMENTARZ TYGODNIA


Znana maksyma głosi, że najlepsze komentarze padają pod Niedzielnymi. Tak. Sam ją przed chwilą wymyśliłem.

NEWSY

Wiadomość od Mere. Wciąż możecie przesyłać swoje zgłoszenia na PSK. Termin do końca października, ale nic się nie stanie jak spóźnicie się o jakis tydzień, ale wyślijcie, bo Kredke naśle na was głodną Celestie, a ta wyje wam zawartość lodówki i wasze brzuszki będą złe i będzie im niedobrze.

Pora na rzeczy ważne


Mamy zapowiedź komiksu numer 86 głównej serii MLP, a w nim: Marble idzie do szkoły... i w sumie tyle. Dla reszty fabuły obejrzyjcie jakiś paradokument TVN. No wiecie. Nieśmiała chce mieć kumpli, ale coś nie idzie więc pomaga jej najbardziej kozacka siostra bez zdiagnozowanego ADHD.


My Little Pony: Friendship is Magic #86

Mary Kenney (w) • Casey Coller (a) • Kate Sherron (CVR A) • Sara Richard (CVR B) • Christina-Antoinette Neofotistou "castpixel" (1:10 RI CVR)

When painfully shy Marble Pie tries to make friends at school, she ends up panicking and agreeing to throw a party instead! Good thing she's got a sister who's known for throwing just about the most amazing parties in all of Equestria-wait, it's not supposed to be Maud!


Zaś to, przemilczymy.


Jeśli macie za dużo kasy i chcecie wejść kucowo w Nowy Rok to juz możecie zakupić taki oto kalendarz na 16 miesięcy... Ok, nie wnikam. Zamówić go możecie na Amazonie.

Z cyklu "Ja to tu zostawię..."PLUSZAKI

To ja polujący na Akagi.

To ten moment, gdy Niedzielne tracą wartość tekstową i widać już tylko obrazki itp.

KOMIKS TYGODNIA


Historia kołem się toczy.

SHIPPING TYGODNIA


Dam rodzinne zdjęcie, którego nikt się nie spodziewał!
A teraz dobranoc i Luna z Wami!

5 komentarzy:

 1. Już niedziela! \^.^/ Na dobry początek Nocy, pluszaki cudne. Księżniczki i chibi Derpy są strasznie niesamowite, choć Cozy Glow już raczej tylko straszna o_O Ładny pluszak, ale ociupinkę niepokojący... A miałem plan, żeby jednak zasnąć tej Nocy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Te przednie nogi pluszowego Gallusa są źle zrobione, nie powinny wyglądać jak przednie nogi hipogryfa. Przednie nogi gryfów zginają się inaczej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A, właściwie to u hipogryfów też się tak nie zginają, tylko u kucyków.

   Usuń
 3. Hat-trick 3-ci komentarz tygodnia. Dziękuję. To trzeba oblać. KTO CHCE SCHWEPPESA?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A można dwa? Jeden się sprzeda, zawsze parę monet zostanie. Na Schweppesa na przykład.

   Usuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!