mnie nie widać! yay!

niedziela, 13 października 2019

Niedzielne Aktualności CDXXV

Wielka impreza w Cukrowym Kąciku!
Wraz z pokonaniem ostatniego złodupa, nastał długo wyczekiwany pokój. Nic tylko czekać kolejne tysiąc lat, aż wszystko znów zacznie się budzić ze snu, lub uciekać z więzień i siać zamęt. A wtedy, księżniczka Twilight Sparkle (wersja 2.0) wyśle swoją uczennicę, Celestię do jakiegoś zadupia, by powtórzyć wszystko co się działo w czwartej generacji i na koniec zrobić Celestię księżniczką i odejść w cień. A w międzyczasie Celestia znajdzie Lunę i w ogóle będzie super i fandom znów będzie umierał tyle czasu.


Komentarz tygodnia generacji:
Prorok!
Komiks My Little Pony tom 13 od Egmontu!


Premiera już 16 października 2019!

LINK do sklepu, gdzie można zamówić.

Pluszaki:


MEGA PONK!


Jest i poke-kucyk!


BOOP!FARFOCEL!
Komiks:


Statkowanie:P.S. Informacja od Mere!

Reaktywacja bloga For Glorious Miraculous! Szczegóły: LINK

7 komentarzy:

 1. No i wtedy wam mówiłem... Redakcjo FGE... Fandom umrze.

  OdpowiedzUsuń
 2. A i jeszcze taka ważna rzecz. Pojawiła się zapowiedź Holidays Unwrapped, które my już obejrzeliśmy po polsku: https://www.youtube.com/watch?v=QNo3xDEC964

  Zaniepokoiło mine jednak to, że powiedzieli "Final set of adventures".

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli co to jest teoretycznie ostatni post na FgE? Na Celestię nie zdążyłem wysłać swojego ff niech to Luna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo dzięki Celestiio i Luno. Mam do cb prośbę. Mam już skończonego ff ale niestety potrzebuje on korekty. Mój obecny korektor nie ma czasu na to. Więc czy może znasz kogoś kto podjął by się tego zadania? Fanfick ma tylko 6843 słowa XD. I ktoś musi wreście to zrobić bo nigdy inaczej nigdy mi się nie uda go wysłać na FgE.

   Usuń
 4. Eee... Cuż.. Po co żem przylazł? Pomimo wielu wycieków uważam, że serial był świetny i czuję się w obowiązku o tym napisać. Wiem, że wiele osób wykorzystuje go jedynie jako pretekst, do wyższych celów. Jednakże ciężko nie zaóważyć, że jak na bajkę dla dzieci, był bardzo dobry pod wieloma względami. Doceniam pracę producentów. Pomimo wpadek. Nie żałuję tych dziewięciu sezonów. Dobra robota.

  No i tyle. Powodzenia. Co kolwiek tam z nimi zrobicie. Byle nic dziwnego. Fani czuwają.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ponad 8 lat fandomie, ponad 8 lat od mojego pierwszego komentarza na FGE, czy było warto? Było, i jak dla mnie interes kręci się dalej. Tyle tylko, że odcinki finałowe zirytowały mnie niemożebnie. Dobrze, że to już koniec, bo pomimo kilku dobrych odcinków to finał pokazał, że już serial był na równej pochyłej.

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!