mnie nie widać! yay!

sobota, 12 października 2019

Finał i epilog - premiera USA

This is the end... 

Po dziewięciu latach czwarta generacja My Little Pony dobiegła końca. Tej nocy (godz: 02:00) zostaną wyemitowane ostatnie odcinki: dwuodcinkowy finał i epilog. Wprawdzie, dzięki przeciekom (i naszemu dubbingowi), większość z was już dawno to widziała, ale "premierę" traktuję jako swego rodzaju symbol.  

Strumyki: 

14 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. 4 generacja - 2K11-2K19
  NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH

  OdpowiedzUsuń
 3. To oni te finałowe odcinki będą mieli sporo później, niż zwykle mieli co tydzień.

  OdpowiedzUsuń
 4. Też tak sądzę. Premiera pierwszego odcinka to symbol, tak samo symboliczna jest ta data. Toast kuflem cydru, niech G4 żyje wiecznie!

  A kiedy wycieknie G5? Tfu, chciałem napisać "kiedy premiera G5?" ;P

  OdpowiedzUsuń
 5. Najśmieszniejsze jest to, że jeszcze tego nie obejrzałem i nie widziałem za dużo spoilerów, ale wczorajsze Decade of Pony już miało sceny z finału... Nawet Hasbro nie da mi obejrzeć normalnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ayy! Hadbro jednak kończy imprezę i przechodzi na odwyk. Oby tylko się kacem to nie odbiło, bo wbrew wszystkim tym dramom przez ostatnie lata, wcale "tymi złymi" nie są.
  Mimo, że serial przestałem oglądać gdzieś w połowie czwartego sezonu, a z fandomu praktycznie zniknąłem w trakcie siódmego, to i tak szykuję sobie szampana na emisję ostatniego odcinka. Z czystego sentymentu chcę zobaczyć jak to się wszystko skończy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kopycio Kucyki ze Stable FGE 06 ^^
  MLP 2010 - 2019 forever in my heart.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kopycio Kucyki ze Stable FGE 06 ^^
  MLP 2010 - 2019 forever in my heart.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jedynym, co podobało mi się w finale jest to, iż CMC i inne młodsze kucyki wreszcie dorosły. A poza tym, finałowy sezon zepsuł serial.

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!