mnie nie widać! yay!

czwartek, 12 września 2019

(Aktualizacja) My Little Pony: Przyjaźń to magia S09E14 - polska premiera


Feel like a cheese boss!Odcinek
9 komentarzy:

 1. Odpowiadając na pytanie Zbyszka w komentarzu pod poprzednim postem: przy ogłoszeniach zazwyczaj wybieraliśmy ten program, który sięgał dalej. Przez parę lat był to Telemagazyn, ale gdzieś dwa lata temu ktoś odkrył program "Naziemnej" (który wbrew nazwie nie ogranicza się tylko do kanałów naziemnych). Wszystkie programy są z reguły w miarę wiarygodne, choć w przeszłości pojawiło się kilka nieścisłości: czasem przez pomyłkę puszczą złe odcinki, innym razem źle policzą długość programów z reklamami i muszą coś pominąć, a w ekstremalnych przypadkach kompletnie zmieniają plany, zapominając przy tym poprawić program.

  OdpowiedzUsuń
 2. W Naziemnej jest program do 13 października i od 19 września do 8 października będą lecieć znowu odcinki
  od pierwszego do dwudziestego, a później od nowa od pierwszego odcinka. Opcje są dwie: albo dubbing do sześciu ostatnich odcinków jest jeszcze niegotowy albo co bardziej prawdopodobne Mini Mini robi nam wszystkim na złość (już nie pierwszy raz z resztą)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo trzecia opcja: przyszło Hasbro i kazało przesunąć premierę odcinków, żeby nie wyprzedzić na końcówce Discovery Family. To raczej nie zbieg okoliczności, że odcinki zniknęły z platformy VOD w Holandii a Chiny i Australia odwołały swoje wcześniejsze premiery.

   Usuń
  2. Durne Hasbro. Jakoś wcześniejsze premiery w tym sezonie i w kilku poprzednich im nie przeszkadzało. Ale rozumiem że finał całej generacji chcieliby wyemitować pierwsi. Rozumiem też że nowe odcinki w Polsce zobaczymy dopiero po 12 października? I jeszcze jedno: wiadomo coś w końcu kiedy u nas będzie Rainbow Roadtrip?

   Usuń
  3. To jeszcze nic nie jest pewne, strona NC+ pokazuje co innego:
   https://ncplusgo.pl/Collection/Asset?codename=my-little-pony-przyjazn-to-magia-9-odc-70

   Usuń
  4. program MiniMini+, NC+ go i telemagazyn pokazują, że odcinki 21-26 będą od 19 do 24 września, natomiast naziemna i teleman pokazują, że od 19 września będą puszczone odcinki od pierwszego. I komu mam w tej sytuacji wierzyć?

   Usuń
  5. @zbyszek93 dubbing jest skończony. Skoro jest niderlandzki to także i polski bo w obu przypadkach zleca Hasbro i w obu robiony jest w SDI Media.

   Usuń
 3. Ogólnie naprawdę fajny odcinek. Dobrze, że Cheese odnalazł swój dawny humor.

  OdpowiedzUsuń
 4. Odcinek był spoko, ciekawy pomysł i do tego fajnie zrealizowany.

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!