mnie nie widać! yay!

niedziela, 29 września 2019

Króliczkowe obrazki #899


Sezon na króliklestię!
Zaczynamy!


Twilight we wszystkim naśladuje swoją ukochaną księżniczkę.Azbestowe wdzianko dało Daybreaker wreszcie odrobinę czułości. Gorąca wersja Celestii też czasem potrzebuje się przytulić.


Kicanie w szpilkach? Żaden problem! Od czego są skrzydła. Zaraz... króliczki mają skrzydła, prawda?


Nie mają? Trudno... Twoja księżniczka domaga się marchewkowego ciasta!


Luna, a co ty taka puchata?


A to wycięcie na klacie to po co? 
A to żeby naszyjnik się lepiej układał. Tak. Zdecydowanie naszyjnik.


Ktoś tu ma wyraźną ochotę się przytulić. Pędzę na ratunek!

14 komentarzy:

 1. *Dalej czekam na Trixie*
  Zaczynam mieć wrażenie, że blog podnosi swój "cel wiekowy" :P (1 art od scotta (czyli 2 art ogółem) zrobił mi dzień)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czemu odniosłeś takie wrażenie? No tak! Azbest jest przecież szkodliwy! Jeszcze jakieś dziecko może to przeczytać i zechcieć wejść na dach i zrobić z tego co tam znajdzie sobie czapkę! Ojej! Następnym razem przemyślę dwa razy zanim coś wstawię.

   Usuń
  2. Tak naprawdę to mam podobne wrażenie. Już od jakiegoś czasu dajcie podejrzane obrazki/opisy. Dla ludzi którzy kochają zboczony humor(np. ja) nie jest to nawet dwuznaczne.

   Usuń
 2. "Area 51 raid is over
  now it's..."
  Serio? O_O No to się udał szturm na Strefę, brawo. Miały być ufoki i przecieki z G5, a zabrali ze sobą Króliklestię. No ok, zdarza się.
  W sumie też nieźle ^_^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam ją tymi kopytkami wyniosłem z bunkra! Z narażeniem życia! Ale teraz mam w domku Króliklestię i jest bardzo miło i tulaśnie i w ogóle właśnie robię kolejne naleśniczki dla księżniczki. Oni ją w tej strefie zdrowo karmili. Wyobrażasz sobie?! Ona tam dostawała owoce! NIEMAL ŻADNEGO CIASTA! A ich naleśniczki to jakaś herezja! I nawet dżemiku nie mieli takiego jak nasz polski od babci! Tylko klonowali jakimś syropem, czy cuś. Ehhh... jak księżniczka dorwała się do słowiańskich naleśniczków to prawie ze stołem opędzlowała. Jak ona tam musiała cierpieć biedna... te wszystkie witaminy, owoce i warzywa... to takie smutne!

   Usuń
  2. Owoce i warzywa nie są złe, jeżeli są w dobrym ciastku. Bo w sumie to taka Króliklestia chyba lubi marchewkę? Co do syropu klonowego to raz próbowałem i powiem, że jeżeli zmuszali Ją do jedzenia jego to ja szedłbym do sądu po odszkodowanie za zepsuty smak i problemy z talią :)

   Usuń
  3. Na szczęście, magiczny metabolizm alicorni zapobiega przybieraniu na wadze. Każda ilość ciasta zostaje zamieniona w czystą moc - im więcej tym lepiej! ALE TAM NIE BYŁO CIAST Z OWOCAMI NAWET! Słodka Celestio, jakie to smutne, płaczemy razem z księżniczką na samo wspomnienie...

   Usuń
  4. Jak to, owoce? Bez ciasta? I jeszcze naleśniki jakieś lewe zagraniczne, w dodatku klonowane, a jeden bardziej puciaty od drugiego?
   Jakbym wiedział, to sam pomógłbym w szturmie. Co za nikczemna podłość Q_Q Oni są chyba nawet gorsi od nas
   od Was, znaczy!

   Usuń
 3. Nie zapomnieliście o czymś? https://www.telemagazyn.pl/film/my-little-pony-equestria-girls-wejsciowka-na-backstage-2587432/
  Przyznaję, ja też dopiero teraz sobie przypomniałem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy ktoś nagrał ten odcinek? Czy będzie dzisiaj na Sparklesubs?

   Usuń
  2. Coś ten odcinek w ogóle zapomniany, bo 3 miesiące od światowej premiery, a 2 miesiące od premiery na Discovery Family i nadal nawet nie ma napisów: https://sparklesubs.pl/movies/eqgsbp

   Usuń
  3. Chociaż teraz zobaczyłem na kanał Artema i widzę, że piosenki są i link do odcinka też (tylko na razie trzeba go sobie pobrać).

   Usuń
 4. Alumx to dobry człowiek. Celestii nigdy dość, a na taką "króliklestia" (bunnylestia brzmi lepiej :>) patrzy się bardzo przyjemnie. No i oczywiście tuliłbym każdą :)

  OdpowiedzUsuń

Tylko pamiętajcie drogie kuce... Miłość, tolerancja i żadnych wojen!